Reklama

Porodnice v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 11:44
Porodnice v Phe

Ahoj holky,

vím, že se to tu řeší pořád… ale prosím o radu ještě jednou… Jsem mladá a doufejme, že nastávající mamina… nechci nic zakřiknout, ale už po 4 mi vyšel test se //…

V Praze jsem bydlela, na gyndu chodím k dr. přímo do Podolské porodnice, ale stále nevím, zda jít tam nebo někam jinam… Prosím o Vaše názory… Za vše budu vděčná… je totiž šílené to, že se v praze musíte registrovat už ve 12tt…

A kam na screening?

Díky moc, adus

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 10.11.08 12:22

Ahoj,
ja jsem rodila v Podolli poprve a chystam se tam i podruhe. Byla jsem tam moc spokojena. Porod vedla hlavne porodni asistentka, doktroka prisla az na konec a na siti, vsichni tam byli moc prijemni a mily, vse mi ochotne vysvetlili. Kdyby Te zajimalo neco konkretniho, tak napis.

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 10.11.08 12:22

Adus: pokud chodíš na gyndu do Podolí,tak tě tam vemou i na sceening,a dělají ho tam zdarma,narozdíl od soukromých gyn.ordinací. Vím,že některé holky doktor na screening do Podolí či k Apolináři posílal,pokud na to sám neměl svý vybavení.
Jinak k registraci v Podolí ti udělají i bez průkazky(tu většinou dávaj po screeningu v 12.tt),ale musíš mít alespon nějakou zprávu od dr,že si těhotná.
Jo,a co vím,tak 2.týden v červnu mají v Podolí malovat - nevím,jestli se tě to nebude týkat.ale ty už budeš asi červenec 09,ne?

Ad výběr nemocnice: myslím,že je to skoro jedno,všude je to jedna velká továrna…záleží kam to máš nejblíž.A je dobrý,aby ta nemocnice měla i dětskou JIP,pro případ…

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 10.11.08 12:29

Ahoj já tam sice rodila před rokem porodní asistentky super na Jipce taky i doktorky,ale kvůli tomu,že se tam musí ležet na šestinedělí a sestřičky (ne všechny,ale 2 )byly dost nepříjemný z některých smrděli cigára.No nešla bych tam už nikdy!!!!!

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 12:35

Já jsem právě přemýšlela ještě o bulovce…

Blízko to rozhodně nemám, jelikož jsem se přestěhovala ke Kolínu…

Jinak děkuju za rady… určitě se ještě ozvu, až to budu mít potvrzené…

barkap
Kecalka 277 příspěvků 10.11.08 13:26

ADUS já rodila poprvé v Podolí a byla jsem spokojená.
Hlavně na mě vyšla super porodní asistentka,na tom moc záleží.
Na šestinedělí se našly nějaké né moc příjemné ženské sestřičky,ale dětské byly fajn.
To máš všude.
Ted budu rodit zase tam,teda pokud se tam ještě vejdu.Přitom množství porodů :D

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 10.11.08 13:55

Rodila jsem v Krči poprvé a budu rodit i teď, neregistrovala jsem se, rodím tam se svou doktorkou.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 14:51

A jak je to s vybaveností pokojů???

Ráda bych slyšela na více porodnic názor… tak pište, holky :D

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 10.11.08 15:39

Já v Krči byla na nadstandartu - společná sprcha a záchod pro 2 pokoje, na každém jedna maminka ( bylo to hned u pokoje - průchozí z každého pokoje, takže jsme si jenom zavřeli k sobě a nevadili si ). Svoje vanička a svůj přebalovák, TV,DVD, stolek se židlema pro návštěvy, noční stolek, postele 2× ( když tam s tebou chtěl být partner ), skříň a dětská postýlka. Teď to tam ale zrekonstruovali, tak to bude asi ještě lepší.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 15:50

Amynko, tak to zní velmi dobře…

Nevím, jak se mám takhle rychle rozhodnout… A Tobě to teda nabídla Tvá doktorka, tak jsi se nějk nerozhodovala… Nebo si viděla i jiné porodnice?

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 10.11.08 15:51

Adus - je to moje gynekoložka, takže jsem rodit jinde ani neplánovala, chtěla jsem rodit jenom s ní a ona rodí jen v Krči :wink:

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.11.08 16:40

Ahoj, já jsem pro Podolí. Ono se něco najde všude (třeba nepříjemná sestřička) a tady jsou fakt super vybavení (syn se narodil 2004 a dcera 2006 a to už bylo vybavení nad očekávání). Doporučuju nadstandard. Držím palce, Jana

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 17:07

Holky, moc děkuju za rady…

Teprve v pátek mi vyšel první test s malinkato vyditelnou druhou /, ale každý den se to zvyditelňuje… ještě raději počkám, protože ms má termín až tak zítra, ne li dýl…

Pak se objednám ke svému doktorovi… a snad mi řekne co a jak… :D

Doufám, že vše bude ok…

Alunka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 10.11.08 17:31

Adus koukám, že nic nenecháváš náhodě.
tak první jsme rodili u Apolináře, je to kousek od I.P.Pavlova no a nemůžu si stěžovat, až na ty šílené fronty na monitorech a čekání v ambulanci, ale jakmile jsme „šli na to“ tedy na příjem, tak to bylo bezva.
Podotýkám, že jsem na porodním sále byla sama s manželem, nikdo jiný v neděli nerodil, všichni rodili o den dříve, takže to byla pohoda.
No a na šestineděli, vždycky je to o personálu, jedna směna dětských sester byla fakt děsná, ale zbytek byl suprový.
Na pokoji jsem byla s dalšíma 2 maminkama - ale obě měli miminko se žloutenkou, takže mimča nosili sestřičky jen na kojení takže byl slyšet jen náš křikloun :P :P :P

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.11.08 18:06

Alunko, taky děkuju za radu…

No, nenechávám, když to slyším, jak to v Phe chodí, tak je potřeba co nejdřív se rozhodnout… tak se snažím získávat co nejvíce informací…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >