Porodnice v Brně?

3.8.20 23:15

Porodnice v Brně?

Ahoj, za měsíc rodím, poradíte mi jakou zvolit v Brně porodnici? Vím ze u Milosrdných určitě ne, tak přemýšlím mezi Obilnakem nebo Bohunicemi..predem díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
3.8.20 23:23

Já byla 2× na Obilňáku a všechno v pohodě. Sestřičky i doktoři fajn, sice stará porodnice, ale čisto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
3.8.20 23:25

To máš asi prast jak uhod. Bohunice jsou novější, je tam min jistých občanek z Cejlu a okolí. Já jsem rodila 2× na Obilnaku. Poprvé jsem tam byla na zhroucení kvůli kojení. Teď v únoru podruhé úplná pohoda když už jsem věděla co a jak. Ségra rodila v Bohunicich s byly tam docela nepříjemny sestry a porod ji teda pěkně pohnojili až musela na akutní císař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
3.8.20 23:31

Rodila jsem v Bohunicich aj na Obilnaku
tam jsem muselay kvuli. zdrav. stavu syna. Jinak bych urcite rodila opet v Bohunicich.
Uz jenom kvuli normalni velikosti porodnich boxu
:think: :lol:
Celkove mam na porod v Bohunicich lepsi vzpominky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 00:01

@JancaS84 aha a co bylo s tím kojením jestli se mužů zeptat? No v těch Bohunicích jsou fakt hodně protivny sestry, to jsem taky už parkrat slyšela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 00:02

@katuska1984 a na obilnaku vypadají ty porodní boxy jak? :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
4.8.20 04:42

Na Obilnim trhu jsem rodila minulý týden a byla jsem maximálně spokojená jak s doktora, tak i se sestřičkama. Pro Obilni trh jsme se rozhodli taky proto, že je to jediná porodnice v Brně s jednotkou intenzivní péče pro novorozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.8.20 06:47

Rodila jsem letos v dubnu na Obilňáku, díky koronaviru jsme s manželem měli prakticky nadstandardní box pro sebe, takže i s koupelnou a všemi pomůckami. Porodní asistentky byly fajn, oddělení šestinedělí za mě super + novorozenecké taky, sestřičky pohlídaly mimčo, kdyz jsme si potřebovaly odskočit (sprchy a WC tam jsou společné na patře), s kojením velká pomoc! Nonstop ve dne v noci jsme mohli zajít do takové místnosti vybavené lehátky, kojícími polštáři, kde nám byly k dispozici sestřičky a radily s kojením.

Náš prcek měl kvůli těžkému porodu záchyt tachykardie na srdíčku, takže byl přes noc na pozorování na jiném oddělení, přesně z těchto důvodu jsme se rozhodli pro Obilňák a nelituji toho. Představa, že mi v noci vezou mimčo do jiné nemocnice, tomu poporodním stavu moc nepřidá. Jediný nepříjemný člověk za celých 5 dnů byla dětská lékařka, která mi sdělila tento poporodní stav u syna, avšak takovým způsobem, že mě akorát vyplašila.

Ostatní personál naprosto perfektní 24 hodin denně. Cením si i toho, že nás propustili o den později, až se mi rozjela laktace a prcek krásně přibíral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 06:50

@puuuuf dekuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
4.8.20 07:01

Ja rodila na Obilnim trhu v prosinci. A byla jsem spokojena jak na salech, tak na sestinedeli :srdce: na obou oddelenich jsem mela nadstandard

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 08:26

Ahojte!
Já rodila před 3 týdny v Bohunicích a za mě super!
Porodní asistentka Verča Fajtová byla úplně skvělá.
Oddělení šestinedělí je taky perfektní.
Jediná věc co mě fakt dostala je, ze jsem měla srazeninu v děloze a delali mi 2× revizi. Bez narkózy… ikdyz v propousteci zprávě je uvedeno, ze jsem narkozu měla. Ale to už je přístup jednotlivých doktoru když jsou komplikace :cert: během úkonů mě asistentky držely za ruku pač to bolí jako prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
4.8.20 08:34
@MarinaGilanyi píše:
@JancaS84 aha a co bylo s tím kojením jestli se mužů zeptat? No v těch Bohunicích jsou fakt hodně protivny sestry, to jsem taky už parkrat slyšela :D

Malá se špatně prisavala, já jsem ji taky úplně neuměla přiložit. Každá sestřička říkala něco jinýho, jedna mě nacpala kloboucky úplně zbytečně. Byl to pro mě strašný stres, ale pak jsme to doma a s pomocí laktacni poradkyně vybojovali. U druhyho už sem si do toho nenechala kecat a bylo to lepší. Už jsem věděla co a jak a jak to má vypadat. Porodní boxy jsou takový menší, ale pěkný. Po porodu jsem chtěla nadstandard, ale nikdy nebyl volný, vždycky jsem byla jen v poradniku. Poprvé jsem na pokoji chytla opalenejsi spoluobcanku, ale byla celkem v pohodě. Ale když jsme odjížděli tak tam vezli fakt humus feťačku tak to bych asi podepsala reverz. Jinak jsem chtěla rodit v Bohunicich a když to přišlo tak neměli místo, takže jsem ve 3 ráno přejížděli na Obilnak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.8.20 14:44

Holky co jste rodily v Bohunicích nedávno, půjčují tam prosím ty monitory dechu? Nikde jsem nenašla relevantní info. Na jak dlouho a za kolik a je potřeba to nějak rezervovat nebo stačí poresit po porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16066
9.8.20 21:09

@MarinaGilanyi Rodila jsem 3× na Obilnaku ;) a vždy bych se tam vrátila, znovu rodit.. Ale snad se rozhodne dobře. Drzim palečky, a za melibych taky narodila u Milosu :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
10.8.20 09:06
@MarinaGilanyi píše:
@katuska1984 a na obilnaku vypadají ty porodní boxy jak? :) :D

Na mne strasne male. aspon ten, kde jsem rodila ja…nedalo se tam vlastne ani chodit, jenom lezet :think:
Pidi zachod a sprcha..mozna jsou ostatni vetsi, nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama