Porodnice Vsetín

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
596
30.12.19 14:13

Porodnice Vsetín

Která z Vás má skušenosti s porodnici ve Vsetíne??? zdejší diskuze jsou už zastaralé Byli ste spokojeni??? je možnost nadstandardných izeb??? chtela bych porod do vany a tam jsou vany k porodu k dispozicii. Též příprava na porod… a tak. Pomozte mi, zda jsem si vybrala správne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.20 20:49

Rodila jsem tam před rokem. Císařskym řezem. Takže s porodem do vany neporadim. Na triluzkovem pokoji jsme po mém přeložení z „jipky“ byly 2 maminky. Sestřičky, který se staraly o nás byly super, ochotné, i jsem si s nimi popovídali a zasmaly se :D. Ale ty, které se staraly o miminka, to bylo něco… :pocitac:…neochotne, některé ironické, hlavně v noci jsme je obtezovaly, nepomohly s miminkem nic. Nejvíce nepříjemná ale byla jejich vrchní sestra. Takže nebýt sester z. novorozeneckeho oddělení, měla bych na porod i další dny v porodnici pěkné vzpomínky. Ale třeba tu někdo bude mít, naštěstí, jinou zkušenost…

• Citovat
  • Nahlásit
1
10.11.21 10:10

Pro prvorodičky nedoporučuji

Musím říct, že jsem také nebyla spokojená. Rozhodla jsem se rodit na Vsetíně kvůli porodní vaně, ale nakonec jsem to v ní nemohla vydržet, nedalo se o co opřít a vespod klouzala, prostě normální vana, jen dvě madla a ty byly daleko. Takže nakonec porod klasicky s nohama nahoře na lehátku :zed:. Ještě mě mrzí, že jsem nezkusila jinou polohu na 2. dobu porodní, protože mi doktor bohužel tlačil na břicho.. Ale porodní asistentky i doktor byli po celou dobu klidní a víceméně přišli až na samotný porod, jinak jsme byli s partnerem skoro pořád sami. Takže za mě porodnice celkem v pohodě, ale pokud chcete rodit do vany, vemte si protiskluzovou podložku :lol:.
Bohužel ale novorozenecke oddělení mě hodně zklamalo. První noc to sice bylo super, postarali se o mě sestry ze šestinedělí a z novorozeneckeho si malou vzali na noc, protože jsem se vyvracela. Ale od druhého dne jsem každý den (5 dní ) brečela a modlila se, ať už jedeme domů. Přesně jak psala paní přede mnou, sestry byly ironické, s ničím neporadily, viděla jsem, jak obrací očima, když jsem zase přišla. S kojením neporadily, celou dobu jsem byla v hroznem stresu, malá zhubla víc, než měla, takže dostala příkrmy, pořád se musela vážit a každý den mi říkali, že pokud nebude mít tolik a tolik, tak nás nepustí apod. Každá sestra měla jiný systém rozvrhu kojeni, byla jsem zmatená, naštvaná. Neustále někdo chodil na pokoj… Socialky jsou společné na konci chodby, jídlo dobré a dost, návštěvy v covidu 14-16 hod, což i tak bylo dlouho :D. Sestry z oddělení šestinedělí byly příjemnější, ale s nimi se tak často neprichazi do kontaktu.

Pokud budete rodit své první miminko, neroďte na Vsetíně. Ale pokud chcete napodruhé zkusit Vsetín, tak na porod je super, jen pak musíte přežít další dny s otravenyma sestrama, říct ne prikrmum, spoléhat se jen na sebe a doufat, že vás brzy pustí domů. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat