Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
V Plzni jsem rodila před půl druhým rokem a byla jsem absolutně spokojená. Asi dva roky předtím jsem tam byla na pooperačním a taky bez připomínek a před 14ti dny jsem ležela na rizikovém a nemůžu si stěžovat. Všichni milý, vstřícní. Za pár dnů tam jdu rodit podruhé. Jen tedy mají dost nával. Ale to bylo i prvne. A to bude asi všude podobné. S KV nemám zkušenost.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.
Ahoj
chtela jsem se zeptat, rodil nekdo v posledni dobe v Karlovych Varech? Jake to bylo, co luzkove oddeleni? Jake byly sestry? Zvazuji FN Plzen a Karlovy Vary.. 