Porodnice Karlovy Vary nebo FN Plzeň

Anonymní
13.12.19 19:12

Porodnice Karlovy Vary nebo FN Plzen

Ahoj :hug: chtela jsem se zeptat, rodil nekdo v posledni dobe v Karlovych Varech? Jake to bylo, co luzkove oddeleni? Jake byly sestry? Zvazuji FN Plzen a Karlovy Vary.. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.12.19 19:51

V Plzni jsem rodila před půl druhým rokem a byla jsem absolutně spokojená. Asi dva roky předtím jsem tam byla na pooperačním a taky bez připomínek a před 14ti dny jsem ležela na rizikovém a nemůžu si stěžovat. Všichni milý, vstřícní. Za pár dnů tam jdu rodit podruhé. Jen tedy mají dost nával. Ale to bylo i prvne. A to bude asi všude podobné. S KV nemám zkušenost.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková