Domů z porodnice

Anonymní
8.12.19 08:27

Domů z porodnice

Ahoj holky. Jsem po blbým porodu, jen tak tak dopadl přirozeně, ale už se cítím líp až na tu zašitou bolavou, to je utrpení. Miminko je a bylo v pořádku. Jsme tu třetí den a už by jsme chtěli domů, přeci jen domácí prostředí. Kojení se mi rozjelo včera a už to stříká všude :D a malý začal po kojení pribírat, ale ve finále má o 40g méně než měl. Po kojení má ale váženo o 10-15mg změny. Myslíte že nás pustí normálně domů? Jsem prvorodička takže mi přijde normální, že mléko začalo fungovat až teď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6430
8.12.19 08:30

Se zeptej ráno na vizitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
8.12.19 08:32

To se domluv s nima… kazda porodnice je jina :nevim: a kolikrat je to o doktorech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
8.12.19 08:38

Je normální, že miminko po narození ztratí 10-15procent z váhy, důležité je, že přibírá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
8.12.19 08:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem po blbým porodu, jen tak tak dopadl přirozeně, ale už se cítím líp až na tu zašitou bolavou, to je utrpení. Miminko je a bylo v pořádku. Jsme tu třetí den a už by jsme chtěli domů, přeci jen domácí prostředí. Kojení se mi rozjelo včera a už to stříká všude :D a malý začal po kojení pribírat, ale ve finále má o 40g méně než měl. Po kojení má ale váženo o 10-15mg změny. Myslíte že nás pustí normálně domů? Jsem prvorodička takže mi přijde normální, že mléko začalo fungovat až teď.

Domluv se s doktory. Nebo muzes jit domuna revers.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
8.12.19 08:58

Taky záleží, zda už stihli udělat mimču všechna vyšetření (kyčle, screening sluchu…). U nás v porodnici o víkendu byl klid a v pondělí ráno se to dohánělo. Se zeptej doktorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
8.12.19 09:14

Ahoj, tak treba u nas o vikendu nepropousteli… musela jsem si pockat na vsedni den. Ale pokud jstevy i miminko v poradku, tak si Vas tam dlouho nenechaji… Kycle se u nas nedelaly, az po propusteni k externimu dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
8.12.19 10:15

Záleží na porodnici, mě pustili po 2 dnech. Ale malej neměl žloutenku, já byla úplně v pohodě, měl vyšetřené kyčle, oči, uši, krev z patičky, serizly pupík, kojeni plně rozjeto. Ale je neděle, budeš se muset domluvit s ošetřující dr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat