Jaký je názor na porodnici Podolí?

25
9.12.19 19:52

Jaký je názor na porodnici Podolí?

Stále přemýšlíme jakou zvolit cestu. Podolí či jinou porodnici v Praze? Nebo raději soukromou porodnici? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1340
9.12.19 19:55

Za mě Podolí super :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13089
9.12.19 19:57

Rizikove a na salech super( to je asi nejdulezitejsi), nektera oddeleni sestinedeli des a bida. Skoda mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.12.19 19:59

Názory

Já jsem právě na Podolí slyšela hodně rozporuplné názory. Někdo chválí do nebes, někdo spíše nadává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13089
9.12.19 20:04

@ternik32 tak je to o lidech jako vsude. Ja mela vyborne PA. Sestry na sesinedeli byly vetsinou kravy. Sestry na rizikovem oddeleni byly vyborne. U porodu o me pecovali dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13089
9.12.19 20:05

@ternik32 a i tak bych tam diky jejich odbornosti a vybaveni klidne rodila znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
9.12.19 20:09
@Šarlota4 píše:
@ternik32 tak je to o lidech jako vsude. Ja mela vyborne PA. Sestry na sesinedeli byly vetsinou kravy. Sestry na rizikovem oddeleni byly vyborne. U porodu o me pecovali dobre.

Dětské sestry jsou k*avy snad v každé porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
9.12.19 20:24

@ternik32 Já jsem tam rodila minulý rok a porodní asistentka a doktorka super, a na šestinedělí sestry taky dobrý. Po každé když si předávali směny tak se šli na pokoj představit a byli milé a vždycky se omluvili za ztížené podmínky, byla tam rekonstrukce, jen jídlo hrozné. Vždycky sem se těšila co mi partner přinese dobrého. Ono je to taky o komunikaci. Byli jsme na pokoji tři a ta jedna se chovala tak že se ani nedivím že na ní byli doktoři i sestry nepříjemný. Místo kojení neustále telefonovala a malého skoro nepřikládala a divila se že kluk jí hodně zhubnul. A když jí sestra i doktorka řekli že jí nechaj nakrmit z lahve mlíčkem ať trochu zesílí tak odmítla. Mě a tu holčinu pustili domů a jí si tam nechali a ještě se cítila dotčeně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
9.12.19 20:45

Ja jsem tam rodila cisarem dvojcata pred dvema mesici a naprosta spokojenost. Jo, na sestinedeli byl jedna protivna zenska, nastesti mela na starost jine pokoje, ale jinak fajn zensky. Fakt je, ze tam jde o deti, ne o matky, to je treba si uvedomit.
Plus jsem byla na rizikovym par dnu, take skvela zkusenost. Jen v poradnach se trochu ceka, ale na to se da pripravit. A taky to chapu - mne kdyz jsem mela problem, tak vzali hned bez cekani, a ostatni museli pockat, takze priste jsem klidne pockala ja.
Urcite bych tam sla znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4252
9.12.19 21:31

Ahoj, já jsem rodila v Podolí obě děti a nemůžu si stěžovat. Je pravda, že oddělení šestinedělí je trochu retro, ale zase tak moc jsem to neřešila. Jinak porodní sály jsou špičkově vybavené, měla jsem dobré porodní asistentky. Takže já bych tam šla klidně znovu. :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
9.12.19 22:07

Ahoj, taky jsem rodila v Podolí 2× a byla jsem spokojená, i na šestinedělí, byla jsem na P2. Byla tam jen jedna trochu nepříjemná sestra (v obou případech ta samá 😄)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4809
9.12.19 22:11

Rodila jsem tam 1/2018, PA byla super, měla jsem tedy i svého doktora u porodu :). Na šestinedělí nebyl problém, z jedné sestřičky jsem měla trochu větší respekt, ale celkově v pohodě, všichni moc milí. Jen to jídlo nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.12.19 23:08

Můžu se prosím připojit s dotazem jestli jsou na sestinedeli monitory dechu v postylkach pro miminka? Někde jsem četla že snad jsou jen na nadstandardech a to mě teda v dnešní době dost šokovalo tak by mě zajímalo jaká je realita?
A pleny a oblečení pro miminko jsou k dispozici nebo je třeba mít vlastní?
A poslední dotaz je na „erarni“ noční košile - jsou k dispozici a sestinedeli nějaké nemocniční nebo je třeba mít vlastní? Předem moc děkuji za zkušenosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.12.19 23:31
@JanaZ1 píše:
Můžu se prosím připojit s dotazem jestli jsou na sestinedeli monitory dechu v postylkach pro miminka? Někde jsem četla že snad jsou jen na nadstandardech a to mě teda v dnešní době dost šokovalo tak by mě zajímalo jaká je realita?
A pleny a oblečení pro miminko jsou k dispozici nebo je třeba mít vlastní?
A poslední dotaz je na „erarni“ noční košile - jsou k dispozici a sestinedeli nějaké nemocniční nebo je třeba mít vlastní? Předem moc děkuji za zkušenosti!

Monitor dechu byl pouze pro rizikove deti, kdy urcil lekar. Ja nemela a ptala se po nem. Pry neni potrena. Plenky tusim prvni dva dny erarni, pak svoje. Obleceni na miminko je mozne nemocnicni. Kosile nocni nevim. Ale jednu jsem vlastne dostala, po dalsich jsem se neptala. Porodni asistentky jsou zlate, sestinedeli sestry prijemne. Nesmyslne mereni tlaku a uklid v sedm rano. Jidlo dobre, az jsem byla prekvapena. Akorat pozor, muze se stat, ze sestinedeli bude plne a budete na pokoji na gynekologii kam miminka nesmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.12.19 23:35

Jo, a na porodni plan se nikdo neptal a myslim, ze na sale uz by ho nikdo ani necetl. Ja melaplan dlouhy, ale pak to slo dost rychle a bylo mi to v tu chvili zcela jedno. Tak radsi probrat co nejdriv. Zajimalo by me, jestli to asistentky, doktori a detske sestry vubec, a hlavne kdy, ctou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat