Reklama

Porucha vidění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 07:47
Porucha vidění

Ehm, nevidím=/ Na jedno oko. Včera večer už se mi rozjížděla písmenka, přičítala jsem to únavě a šla spát, ovšem ráno už je to docela špatné, pravé oko nevidím skoro vůbec, takový pocit, jako když se déle podíváte do sluníčka nebo tak něco podobného… Druhé oko OK.
K očnímu se dostanu možná až odpoledne, nebo zítra ráno…
Co by to mohlo být, tak najednou?
Pobolívá mě na té straně zub, nemůže to být nějak propojené, nějaké nervy nebo vím já…
Nemáte někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

sterezie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 07:53

mě se tohle stává u migrény, tzv. vizuální aura, ale ta by neměla trvat tak dlouho :nevim: máš to nepřetržitě?

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 15.09.11 07:56

ahojky…moje mamka měla něco podobného…taky vždycky říkavala,že to má,jako by se dívala do slunka a pak takové černo. A šla k očnímu a měla odlepenej sklivec na rohovce. Prej se to může stát ,když se taháš s něčím těžkým…tak tím tlakem. No…ale stím se prej nic nedělá…řekli jí ,že ji to časem přisedne samo…ale trvalo to tak tři měsíce než to bylo zase ok. :-) možná i čtyři taknějak.

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 08:05

Jo, od toho večera zřejmě až doteď. Migrénu nemám, ani ten zub mě zrovna dneska nebolí, nebolí mě nic.
Nic jsem netahala… Jako zvedám Majdu, ale ta má 12kg.
Chm. No pošupajdím na to oční, doufám, že to stihnu dneska, je to nepříjemné=/
S malou se jít sama bojím (a taky, co tam s ní? čeká se vždycky pár hodin…), fakt mám horší orientaci v prostoru.

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 15.09.11 08:08

moje mamka si také nebyla vědoma toho ,že by něco těžkého zvedala a přecejenom to měla…šak uvidíš…doktorka ti poví oč se jedná…co to může být.

Andulis
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 15.09.11 09:00

AHojky Pipet,
tu poruchu orientace v prostoru máš jen subjektivně, nebo se i prostě spleteš? Stalo se ti to už někdy? Možností je několik, jak už holky psaly porucha sítnice, zvýšený nitrooční tlak, ale je možné i nějaké neurologické vyšetření. Takže neotálej a nenech se odbýt :-) Dej vědět, jak jsi dopadla :-) A upozorni na tu špatnou orientaci v prostoru!!!

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 09:05
Andulis píše:
AHojky Pipet,
tu poruchu orientace v prostoru máš jen subjektivně, nebo se i prostě spleteš? Stalo se ti to už někdy? Možností je několik, jak už holky psaly porucha sítnice, zvýšený nitrooční tlak, ale je možné i nějaké neurologické vyšetření. Takže neotálej a nenech se odbýt :-) Dej vědět, jak jsi dopadla :-) A upozorni na tu špatnou orientaci v prostoru!!!

No blbě se orientuju, protože vidím jen na jedno oko momentálně :roll: Jinak je to OK.

Andulis
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 15.09.11 09:15

Pipet, a potíže s vyjadřováním nemáš?

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 15.09.11 09:21

Pipet - to může být taková škála důvodů. Klidně i krční páteř. Ale k tmu dr raději opravdu běž. A dej vědět, co říkal, jo?

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 09:23
Andulis píše:
Pipet, a potíže s vyjadřováním nemáš?

Heh, nemám si to jak ověřit :lol: , ale myslím, že ne… Teď mi volali ze školky kvůli Majdy a domluvila jsem se s nimi normálně… Jen to oko.
Jsem to zkoumala a nejpřesněji mi to připadá jako takové béžové šmouhy, občas, nepravidelně, je tam kousek zaostřenější, ale číst už s tím nejde.

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 09:26

Musím počkat, až někdo dorazí domů, pohlídá Majdu a mě hodí autem k té oční dr., byla jsem si tam začátkem roku pro brýle, je taková sympatická, tak snad na něco přijde.

katyca
Závislačka 3438 příspěvků 15.09.11 09:27
Aladina píše:
Pipet - to může být taková škála důvodů. Klidně i krční páteř. Ale k tmu dr raději opravdu běž. A dej vědět, co říkal, jo?

No nevím jestli od krční pateře to je bolest oka. Ale také mě nic nenapadá. :nevim: Pak dej vědět co to je také by mě to zajímalo

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 09:49

Tak mi přijel aspoň přítelův tatínek, takže frčím hned za lékaři=) Určitě napíšu, co mi řekne, sama jsem zvědavá :think:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 15.09.11 11:56

Chm, dle očního (naše má dovolenou, musela jsem jinam) je oko jako takové v pořádku (sítnice…), souvislost s bolavými zuby nevyloučil, ale že je spíše nepravděpodobná, v pondělí mám dojít ještě na nějaká vyšetření a že když se to nezlepší, tak ať na to mrkne neurolog.
:think:

sterezie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 12:03

tak vidíš..jak tu někdo psal, možná třeba souvislost s krční páteří?…ale přeju, ať je to brzo v pořádku :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >