Poslední IVF - kam jít 41let

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.6.22 21:32

Posledni IVF - kam jit 41let

Holky obracim se s prosbou o radu.
Mam za sebou 3 neuspesna IVF s vlastnimi vajicky.
1.IVF ve 38letech - 3 blasty (15 vajicek)- 1.transfer biochemicke, dalsi negativni
Odstraneni polypu z delohy
Imunologie z krve - nasazen aspirin (clexane)
2.IVF 40 let - jedna opozdena morulka -(14 vajicek)
3.IVF 40 let - 1 krasna blasta - negativni (8 oocytu, 6 vajicek, oplozenych 6)…relativne brzy ukoncena stimulace v porovnani se 2 predchozimi.

Nyni zvazuji co dal. Zkusit posledni IVF? U koho a proc?
Ctu pozitivni ohlasy na Machace z Olomouce nebo Visnovskou z Cube z Prahy.

Nejake tipy na vitaminy na zlepseni kvality vajicek?
Premyslim jeste nad jednim pokusem nez pujdu do darovanych.
Nejake doplnkove metody, ktere zvysi uspech?

Posledni AMH mereno v 39 letech: 5,8

PGT-A nebyl proveden, poprve nebyl nabidnut, podruhe nebylo z ceho, 3.pokus jen 1 blasta, tak hned transfer.

Dekuju moc za kazdy nazor, radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.6.22 23:17

No, co jsem slyšela, tak přesně to, co píšeš.
Imunologie - Karin Černá.
IVF - Višňová Cube, Machač Olomouc.
Na vajíčka ubiquinol, inositol, případně DHEA-ale ta tu není schválená a asi není úplně jasné dávkování, tam bych byla opatrná.
Z podpůrných prostředků - dornova metoda, hormonální jóga, EFT, kraniosakrální osteodynamika.
Máš tedy hezký počet odebraných a oplodněných vajíček. Prý do 3. dne za zpomalení či zastavení vývoje může vajíčko, od 3. de spermie.
Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 06:25
@Anonymní píše:
No, co jsem slyšela, tak přesně to, co píšeš.
Imunologie - Karin Černá.
IVF - Višňová Cube, Machač Olomouc.
Na vajíčka ubiquinol, inositol, případně DHEA-ale ta tu není schválená a asi není úplně jasné dávkování, tam bych byla opatrná.
Z podpůrných prostředků - dornova metoda, hormonální jóga, EFT, kraniosakrální osteodynamika.
Máš tedy hezký počet odebraných a oplodněných vajíček. Prý do 3. dne za zpomalení či zastavení vývoje může vajíčko, od 3. de spermie.
Držím palce

Moc ti dekuju za odpoved.

Imunologii mam od pani doktorky Malickoce (Cerne).

Co se tyce Dornove metody, kdy a jak casto to absolvovat. Muzes prosim poradit?

Inositol jsem objednala, ubiquinol nemam ale mam q10, tak snad nevadi.

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 07:03

Ahoj, je mi 42 a jsem těhotná po ivf se svým vajíčkem. Chodila jsem k Apolináři, povedlo se po druhém ivf z KET po PGT-A. Imuno mi dělala Dr. Černá, našel se problém, mám léčbu. Před stimulací jsem blala Ubiqunol ve vysokých dávkách, určitě si pořid místo Q10. Oproti prvnímu ivf, kdy jsem nebrala byly mnohem lepší výsledky. AMH mám pod 1 dle posledního měření. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 07:45
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 42 a jsem těhotná po ivf se svým vajíčkem. Chodila jsem k Apolináři, povedlo se po druhém ivf z KET po PGT-A. Imuno mi dělala Dr. Černá, našel se problém, mám léčbu. Před stimulací jsem blala Ubiqunol ve vysokých dávkách, určitě si pořid místo Q10. Oproti prvnímu ivf, kdy jsem nebrala byly mnohem lepší výsledky. AMH mám pod 1 dle posledního měření. Držím palce.

Ahoj,
Moc ti dekuju za odpoved.
Je to tento?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:38

Na dornovku určitě před stimulací, stačí klidně 2 dny předem. Ty cviky, co dostaneš, jaou absolutně nenáročné, dají se dělat při stimulaci i těhotenství. Je třeba najít někoho dobrého, nejlépe, kdyby to dělal nějaký fyzioterapeut se zaměřením na neplodnost, pánevní dno či kostrč. Já po dornovce otěhotněla přirozeně ve 43 letech ještě ten cyklus (nebyla jsem tam kvůli neplodnosti, dítě už jsem nechtěla). Měla jsem hodně zablokovanou kostrč. Před tím x let neplodnost, x neúspěšných IVF cyklů.

• Citovat
  • Nahlásit
1335
27.6.22 14:45
@Anonymní píše:
Na dornovku určitě před stimulací, stačí klidně 2 dny předem. Ty cviky, co dostaneš, jaou absolutně nenáročné, dají se dělat při stimulaci i těhotenství. Je třeba najít někoho dobrého, nejlépe, kdyby to dělal nějaký fyzioterapeut se zaměřením na neplodnost, pánevní dno či kostrč. Já po dornovce otěhotněla přirozeně ve 43 letech ještě ten cyklus (nebyla jsem tam kvůli neplodnosti, dítě už jsem nechtěla). Měla jsem hodně zablokovanou kostrč. Před tím x let neplodnost, x neúspěšných IVF cyklů.

Dekuju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat