Poslední měsíc do porodu

134
2.8.13 17:00

Poslední měsíc do porodu

Ahojky holky.Jsem ve 35 týdnu těhotenství. Ráda bych si z někým kdo je na konci těhotenství jako já popovídala ale samozřejmě si ráda popovídám i z holkami které jsou v jakýmkoli stádiu těhotenství. Každým dnem se chystám si zabalit tašku do porodnice a přemýšlím kdy začít chystat pokojíček-už ho máte některá nachystaný??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.8.13 17:08

Ahojky, ja jsem ve 30. Tydnu s dvojcatky a uz druhy tyden jen lezim doma :?! Vyhrozuji rizikem predcasneho porodu a cipek si dela co chce, takze momentalne doufam, ze jeste vydrzime 3 v 1 alespon par dni idealne tydnu. Pokojik uz mame hotovy, chyby jen matrace do postylek a vse ostatni je take snad jiz zarizeno ;-)!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
2.8.13 17:11

Ahoj, ja jsem 34. tyden a mam toho nejak plny zuby, ted jak zacly ty vedra tak jsem total vyrizena, ted jsem byla na balkone sundat pradlo a malem jsem padla, tak v 6 vylezem s malou ven, musime zalejt zahradu…
jinak nekolik dnu mam takovy tezky bricho, i mi dost pne, jakoby se mi mala nevedla do bricha, tak jsem zvedava jak to bude dal…
tasku do porodnice mam krome hyg. potreb sbalenou, a v loznici mam neslozenou postylku, ta je hotova za 5 minut, nekdy v pulce srpna ji slozim a uz budu jenom cekat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
2.8.13 17:28

Ahoj, můžu se přidat? Já mám TP 29.8., začínám 37. týden. Tašku do porodnice mám sbalenou, kromě pár drobností, které budu ještě potřebovat. Pokojíček nechystáme, na ten je času dost, mrňous bude zatím v ložnici. Ani tu postýlku ještě složenou nemáme, to dostane za úkol manžel, až budu v porodnici. Jinak je prakticky vše připravené, vyprané, vyžehlené…

Teď zrovna řeším problém, jestli se v tomto stádiu koupat v zahradním bazénu, kde se koupe jen moje máma a brácha, co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 17:33
@Pajanka píše:
Ahoj, můžu se přidat? Já mám TP 29.8., začínám 37. týden. Tašku do porodnice mám sbalenou, kromě pár drobností, které budu ještě potřebovat. Pokojíček nechystáme, na ten je času dost, mrňous bude zatím v ložnici. Ani tu postýlku ještě složenou nemáme, to dostane za úkol manžel, až budu v porodnici. Jinak je prakticky vše připravené, vyprané, vyžehlené…Teď zrovna řeším problém, jestli se v tomto stádiu koupat v zahradním bazénu, kde se koupe jen moje máma a brácha, co myslíte?

ja bych tam radeji nelezla, ale bojuji s infekcema co jsem v tehu i bez bazenu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
e-máma
2.8.13 17:44

Ahoj, já jsem v 34 tt a skoro vše máme hotový. postýlka se po synovi upravila včera, stihla jsem vyžehlit kopec dupaček a bodyček, dneska jsem dávala dohromady kočárek. už mi stačí jen sbalit do porodnice a nakoupit zásobu masa na mražák :-) abych nemusela lítat po porodu do obchodu. ted už si budu užívat s malým poslední chvilky než budeme čtyři :-)
navíc bříško mám nějak dole, tak možná přijde za námi miminko dřív. po víkendu zahajuju přeporodní přípravu - maliník, lněné semínko, epino a pozitivní afirmace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1731
2.8.13 18:04

Ahoj holky, ja jsem zrovna 34+2 a ty vedra me ubijeji…pokojicek je skoro pripraven, ale postylku jeste nemam ani koupenou a dost me to zacina deptat :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.8.13 18:10

Jé vás tu je.Tak to abych se asi začala stydět :).Já sice mám vše po koupený ale nachystaný ještě nic, vše mám po krabicích ani tašku do porodnice sem ještě nezačala chystat. Dneska jsem doprala posledních pár věciček, zítra je vyžehlím a snad začnu chystat tašku. Já mám vše naštěstí O. K. jen ty vedra mě strašně zmáhají, mám nesmírně nateklé nohy i ruce, špatně se mi dýchá, nesmírně se potím a jsem pořád unavená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.8.13 18:13

Lenholka - Tak to jsme na tom stejně z těma vedrama.Jsou strašný pro každého a natož pro nás když v sobě nosíme ještě mrňouska. Tak snad ty vedra co nejlépe zvládneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
2.8.13 18:15

Ahojda holky, já jsem dneska přesně 33tt, podle UTZ už skoro 34tt, jsem úplně KO a to doslova. První těhu luxus, ale teď ty vedra, dneska mě zas tak bylo zle a než paralen zabral už jsem myslela, že zavolám manželovi do práce, neboť máme doma 2,5 letou holčičku :srdce:
Zatím jsem jen vyprala oblečky jinak NIC, nějak vůbec nemám chuť v tom vedru a to toho mám vyprat ještě dost jako plenky, různé potahy z korbičky, lehtáka, cestovní postýlku vydrbat a vůbec, nakoupit v lékarně, pane jo, snad to stihnu :oops: :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.8.13 18:15

Moc se vám omlouvám ale nemám tu zatím moc zkušenosti ze psaním tak ty odpovědi budou katastrofa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.8.13 18:18

@Pajanka Abych pravdu řekla tak sem se letos taky koupala 2× u mamky na zahradě v bazénu kde se koupe můj bratr, sestra, švagrová a 2 uličníci od mého bratra a zatím vše bez problému ale vždy sem si raději dala tampon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
2.8.13 18:20

Co se veder týče, tak pro mě taky katastrofa. Teď vrčím na všechny kolem sebe, protože jsem normálně naštvaná, že mají zase trvat dlouho. Minulý víkend jsem to totálně nezvládala, bylo mi blbě, jako bych měla horečku. A dneska už to zase začíná :cert: Jsem docela ráda, že mám všechno vyžehlený, protože v tomhle bych to nezvládla. Chudák manžel bude asi chodit do práce rozmačkanej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.8.13 18:20

A připravujete se nějak na porod??Já jsem byla jen 2× na dvouhodinovým vykládání o porodu v porodnici a jinak žádný kurz nenavštěvuji tak snad ten porod dobře zvládnu, jsem prvorodička takže jsem ještě nikdy nerodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
2.8.13 18:23

@OtcePav Já jsem si koupila ty speciální tampony na koupání, tak to asi risknu. Ale radši tam moc dlouho nebudu. Mám jen strach z toho, že se můžu začít dřív otevírat. Ale i když bych se otvírala, tak tam ta hlenová zátka je pořád, ne? :nevim: Ta by to ještě měla chránit… já se na to dneska ptala sestřičky na gyndě, když jsem byla na monitoru. Říkala, že to SNAD nevadí. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama