Vymizení poslíčků

262
2.8.13 15:40

Vymizení poslíčků

Zdravím všechny potenciální rádkyně :)
Nějak si nevím rady a přemýšlím, jestli jsem normální :mrgreen: Pár týdnů jsem měla poslíčky skoro jako podle učebnice a teď (36+0) už víc jak týden ani ťuk. Je to normální? Poradíte některá? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48721
2.8.13 15:43

Klid před bouří :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
2.8.13 15:44

Máš ještě čas, navíc, u syna jsem neměla poslíčky vůbec žádné a najednou jsem týden před termínem rodila. Teď jsem 39.tt,poslíčky mám skoro celý dny a není o co stát. Takže buď ráda, neboj, porodíš tak jak tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
2.8.13 15:45

Je to normální, občas se objevily i na monitoru a já ani necítila, při porodu to zase vypadalo jako silnější poslíčci :mrgreen: je třeba to tolik nepitvat nebo se z toho člověk zblázní - jet, nejet, poznám to, nepoznám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
2.8.13 15:50

Díky za názory :)
Mě spíš bavilo to počítat a tak, teď je ticho po pěšině :) předtim jsem aspoň mohla sledovat, jak se to blíží a teď nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
2.8.13 15:57

Každá to má opravdu jinak, to se takhle nedá říct, já před druhým porodem kontrakce - deset minut, sedm, pět, dvanáct :mrgreen: bylo to fakt zajímavé, pak už mě to ani nebavilo počítat, čas velmi nahodilý a kontrakce krátké a rodila jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
2.8.13 15:59

Když ono to nereaguje ani na manžela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
2.8.13 16:03

Já měla u prvního syna občasné poslíky někdy od 32tt., pak od 38tt. najednou nic a už se neobjevili. Teď u druhého jsem je za celé těhotenství neměla pro jistotu radši vůbec. :mrgreen:

EDIT: A proto když se objevily u druhého první bolesti den po termínu, tak jsem to přisuzovala poslíkům. A on to byl porod. :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.08.13 v 16:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
2.8.13 16:04

Je Radusko, to budes rodit jako ja loni :palec:, to to leti :srdce:
Ja jsem loni poslikovala hodne kolem 30tt, ale jine potize jsem nemela, a potom ani tuk az mi odtekla plodovka 28.8. a jelo se do porodnice :mrgreen:
Uricte si nedelej hlavu a pohodovy porod preju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
2.8.13 16:07

@lucie20
Díky díky, když já bych radši 13.8. :mrgreen:
Ale jistotu mám aspoň v tom, že porodím nejpozději toho 28. dýl mě prý nenechají :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
2.8.13 16:09

@gabi.design
Já u dcerky měla jednou posli, za 10 dní znova a to už jsem rodila :) ale teď prostě byly furt a najednou nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
2.8.13 17:30

Já u prvního neměla také vůbec, proto jsem byla v tomto těhotenství taková překvapená :lol: člověk nemůže vycházet ani ze své zkušenosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
4.8.13 13:06

Že jsem sem něco psala fakt :mrgreen: dnes v noci luxusní posli, to mám za to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama