Poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 07.03.08 00:49
Poslíčci?

Ahoj, můžete mě někdo poradit? Dnes jsem trochu víc uklízela :oops: a teď už mám asi 2 hodiny bolest jako při menzesu a taky mě jakoby píchá v pravém boku. Můžou to být poslčci? Když ležím, tak je to trochu lepší, ale ne úplně. Ale nebolí mě to tak, že bych mohla počítat jak často, prostě jak při menzesu, občas je to horší, pak zase trochu lepší.

Co myslíte, že by to mohlo být? Budu vděčná za jakoukoli radu :oops: :)

Reakce:
Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 07.03.08 08:00

Ahoj,

myslím, že to budou poslíčci, jestli ti tvrdne k tomu břicho, tak asi určitě, v tomhle stádiu těhotenství ani nevím, co jinýho by to mohlo být. A poslíčci bolí jako MS bolesti, někdy to může střílet až do zad. Měj se

Pet-s
Kecalka 282 příspěvků 07.03.08 08:01

Ahoj, řekla bych, že máš „přetažené“ břicho. Prostě jsi se namohla, tak teď buď víc v klidu a odpočívej a ono se to zase u:,–(í.

U poslíčků při bolesti tvrdne břicho, u namožení ta bolest není vázaná na tvrdnutí břicha, ale cítíš ji vlastně stále.

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 07.03.08 08:09

Já bych si taky spíš tipla „natažené“ bříško, tohle jsem mívala ke konci taky, třeba i z rychlejší chůze…Chce to si odpočinout :wink:

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 07.03.08 09:11

Moc díky holky. Cítila jsem se dost hrozně, ale zkusila jsem vanu (ve 2 v noci :roll: ) a pomohlo to. Nesmím tak šílet s úklidem :roll: . Mě právě zarazilo, že nemám žádný křeče nebo něco, co by se dalo počítat. Tak snad až to na mě fakt přijde, tak to poznám.

Ještě jednou moc díky :)

Pet-s
Kecalka 282 příspěvků 07.03.08 11:24

Zebro, neboj to vážně poznáš :lol: .
Ale vážně se šetři, to bříško už je dost těžké a když moc „tancuješ“, tak se ty vazy a úpony natahují a to pak právě bolí - třeba i pár dní :? než se to zase u:,–(í.

Tak ať tě toho bolí co nejméně a v rámci možností si ještě užiješ pár týdnů čekání :) .

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 10.03.08 17:29

Ahoj holky, já také poprosím o radu. Jsem ve 39. tt a já zase poslíčky nemám vůbec žádné. Břicho mi teda tvrdne fest, ale to už tak od 25. tt.
Stalo se některé z Vás, že jste žádné poslíčky před porodem neměla?

janno
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 10.03.08 17:33

jj, stalo, a deje se zas :twisted: :twisted: :twisted: v prvnim tehu ani tuk, ani naznak… a ted to same, i kdyz je jeste brzy

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 12.03.08 21:08

Ahoj,
v prvním těhu jsem taky neměla žádné poslíčky. Uvidíme, jak to bude koncem tohoto těhu.

bania
Nováček 2 příspěvky 13.03.08 17:43

Holky, ja taky zadny poslicky nemam (jsem 38+0tt). Ani mi neodesla hlenova zatka, zadne tvrdnuti ani bolesti. Jenom jsem si vsimla, ze jsem deeeesne zpruzena a protivna. Vsechno a vsichni me stvou a rozcili me kazda malickost. Ale uz to bude za par, tak to snad vydrzim.

Potvurka166
Kecalka 158 příspěvků 14.03.08 10:41

Ahoj,taky jsem žádné poslíčky neměla.Jen občasné tvrdnutí břicha. U prvního mi 10 dnů po termínu praskla voda a u druhého 2 dny před termínem jsem jasně cítila jak se začíná otevírat hrdlo a malý se za 27hod narodil. Pokud už je to opravdu k porodu,tak to nepochybně poznáte. Nechci prvorodičky strašit,ale bolí to a pořádně. Druhý porod jsem měla delší než ten první a mnohem bolestivější,takže není pravidlem,že je rychlejší.Možná to ale bylo také tím velkým časovým odstupem porodů.

medvjeda
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 22.08.08 19:45

Ahoj
já teda taky zatím noc…jsem 39tt…teda podle jednoho doktora, pdole jinýho 38+0…a břicho tvrdne a občas mi teda píchá a bolí v podbřišku…tak teda nevím, co to je… :(

Váš příspěvek
Reklama