Reklama

Poslíčci - jak dlouho před porodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.09 14:24
Poslíčci

Ahojky holky, prosím vás o radu, jsem 40tt, a asi už 3-4 dny mívám chvilkami takové jakoby křeče v podbřišku. Vždycky to trvá opravdu jen chviličku a musím to hned rozejít a pak to přestane.. Můžu to považovat za poslíčky??? 8-o 8-o A jak dlouho bývají poslíčci před opravdovým porodem? Moc děkuji za odpovědi!

Reklama

Reakce:

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 06.12.09 15:20

Ahoj Kapi,
já před prvním porodem poslíky neměla vůbec,před druhým porodem týden intenzivních poslů a nyní v říjnu před třetím porodem snad měsíc před porodem…nepra­videlných a pár za den.Můžeš to mít poslíky…Hlavně ale klid,porod se už určitě chystá.Přeji rychlý porod a zdravé miminko.

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 06.12.09 19:04

ahoj tak ja u prvniho a druhe zadne posliky nemela a ted u male mesic pred porodem takove ze si i doktor myslel ze rodim a hnal me na prijem do nemocnice,kde jsem tyden lezela a nic :nevim: a pak to prislo a urcite to poznas preji at je to rychly :kytka:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 06.12.09 20:14

Já taky neměla takové ty klasické polsíky. Mě strašně bolelo v kříži, hlavně ři sezení. Dva dny před porodem jsem prochodila nebo prostála! :-D

masek
Povídálka 30 příspěvků 09.12.09 22:56

Já u obou těhu měla poslíky od 28 - 30 tt - sice slabý, ale byly. Dva týdny před porody se jakoby někam vytratili 8-o už jsem myslela, že se prostě rodit nebude nikdy :lol: a první porod mi trval od prvních příznaků 3hoďky a ten druhej jen půl hodinky od prvních SLABOUČKÝCH bolestí.
Každá to ale má jinak. Já si to vychutnala předem a pak při porodu pohoda - klidně bych šla rodit zas :lol:
Všem co to mají teprve před sebou, přeji pohodový a hlavně krátký porod s tím nejhezčím koncem

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 10.12.09 08:26

Já poslíky neměla vůbec. Až den před porodem mě pobolívalo břicho. Bolelo to celý den a celou noc, žádné pravidelné nebo zkracující se intervaly, tak jsem si říkala, že to budou ty poslíci. No, a druhý den ráno praskla voda a bylo to. Přeju rychlý a pohodový porod.

Aliik
Echt Kelišová 8265 příspěvků 10.12.09 17:23

Ahoj holky, ja se pridavam spis k nezkusenym, nez k radilkam. Ja mela dnes v noci (jsem ve 37tt) bolestive tvrdnuti briska v intervalech 6 minut a trvalo to asi 5-6 hodin. Jako bolest zadna velika, ale spat se pri tom rozhodne nedalo, vzdycky tak 5-10 sekund bolesti do trisel a zad a dobry. Teda za 6 minut znovu. No lekla jsem se, ze rodim, ale rano to preslo.
I kdyz mi k tomu mozna trosku dopomohlo i to, ze mam chripku a cpu se paralenama a bojuju s virem a horeckou.
Myslite, ze to byli poslicci? Mi totiz stejne tvrdne bricko uz od 18tt, akorat tohle bylo pravidelne a setsakra dlooouhe :roll:
 Alik

Piskotek1989 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 00:08
Ahoj holky

Jsem v sedmém měsíci těhotenství a už týden mám nepříjemnou bodavou bolest, která mi vystřeluje až do močového měchýře..mám s tím zajít ke svému gynekologovi nebo to není nic vážného? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >