Poslíčci - jak dlouho před porodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.09 14:24
Poslíčci

Ahojky holky, prosím vás o radu, jsem 40tt, a asi už 3-4 dny mívám chvilkami takové jakoby křeče v podbřišku. Vždycky to trvá opravdu jen chviličku a musím to hned rozejít a pak to přestane.. Můžu to považovat za poslíčky??? 8-o 8-o A jak dlouho bývají poslíčci před opravdovým porodem? Moc děkuji za odpovědi!

Reakce:
te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 06.12.09 15:20

Ahoj Kapi,
já před prvním porodem poslíky neměla vůbec,před druhým porodem týden intenzivních poslů a nyní v říjnu před třetím porodem snad měsíc před porodem…nepra­videlných a pár za den.Můžeš to mít poslíky…Hlavně ale klid,porod se už určitě chystá.Přeji rychlý porod a zdravé miminko.

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 06.12.09 19:04

ahoj tak ja u prvniho a druhe zadne posliky nemela a ted u male mesic pred porodem takove ze si i doktor myslel ze rodim a hnal me na prijem do nemocnice,kde jsem tyden lezela a nic :nevim: a pak to prislo a urcite to poznas preji at je to rychly :kytka:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 06.12.09 20:14

Já taky neměla takové ty klasické polsíky. Mě strašně bolelo v kříži, hlavně ři sezení. Dva dny před porodem jsem prochodila nebo prostála! :-D

masek
Povídálka 30 příspěvků 09.12.09 22:56

Já u obou těhu měla poslíky od 28 - 30 tt - sice slabý, ale byly. Dva týdny před porody se jakoby někam vytratili 8-o už jsem myslela, že se prostě rodit nebude nikdy :lol: a první porod mi trval od prvních příznaků 3hoďky a ten druhej jen půl hodinky od prvních SLABOUČKÝCH bolestí.
Každá to ale má jinak. Já si to vychutnala předem a pak při porodu pohoda - klidně bych šla rodit zas :lol:
Všem co to mají teprve před sebou, přeji pohodový a hlavně krátký porod s tím nejhezčím koncem

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 10.12.09 08:26

Já poslíky neměla vůbec. Až den před porodem mě pobolívalo břicho. Bolelo to celý den a celou noc, žádné pravidelné nebo zkracující se intervaly, tak jsem si říkala, že to budou ty poslíci. No, a druhý den ráno praskla voda a bylo to. Přeju rychlý a pohodový porod.

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 10.12.09 17:23

Ahoj holky, ja se pridavam spis k nezkusenym, nez k radilkam. Ja mela dnes v noci (jsem ve 37tt) bolestive tvrdnuti briska v intervalech 6 minut a trvalo to asi 5-6 hodin. Jako bolest zadna velika, ale spat se pri tom rozhodne nedalo, vzdycky tak 5-10 sekund bolesti do trisel a zad a dobry. Teda za 6 minut znovu. No lekla jsem se, ze rodim, ale rano to preslo.
I kdyz mi k tomu mozna trosku dopomohlo i to, ze mam chripku a cpu se paralenama a bojuju s virem a horeckou.
Myslite, ze to byli poslicci? Mi totiz stejne tvrdne bricko uz od 18tt, akorat tohle bylo pravidelne a setsakra dlooouhe :roll:
 Alik

Piskotek1989
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.12 00:08
Ahoj holky

Jsem v sedmém měsíci těhotenství a už týden mám nepříjemnou bodavou bolest, která mi vystřeluje až do močového měchýře..mám s tím zajít ke svému gynekologovi nebo to není nic vážného? Děkuji za odpovědi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >