Poslíčci v 26tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terez095
Stálice 79 příspěvků 29.09.18 16:35
Poslíčci v 26tt

Ahoj holky, asi jdu s blbostí, ale i tak mi to nedá.
V noci mě probudila bolest a křeče v podbřišku, jako při menstruaci. Najednou mě polilo hrozný horko, křeče až do zad a malej začal hrozně vyvádět. Zvedl se mi tep, tak jsem začala zhluboka a nehybně víc dýchat, pomalu to přestávalo.
Myslíte, že to mohli být poslíčky?
Jsem 26+3tt, četla jsem, že už se mohou objevovat, ale až takhle? Odpočítávala jsem vteřiny, kdy začnu budit manžela, že jedeme do porodnice :D Čekám první miminko a dost mě to vyděsilo.
Díky za odpovědi.

Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 29.09.18 16:43

Na poslíčky oficiálně ještě nemáš nárok, to je příprava na porod a na tu je brzo. Někdo je brzo má, ale vždycky je potřeba, aby tě viděl lékař, v tomto týdnu by se určitě snažili porod zastavit.
Pokud by se to opakovalo, jela bych na pohotovost.

Terez095
Stálice 79 příspěvků 29.09.18 16:46

To nebudou, zavolej si k doktorovi.

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 29.09.18 16:55
@Terez095 píše:
Ahoj holky, asi jdu s blbostí, ale i tak mi to nedá.
V noci mě probudila bolest a křeče v podbřišku, jako při menstruaci. Najednou mě polilo hrozný horko, křeče až do zad a malej začal hrozně vyvádět. Zvedl se mi tep, tak jsem začala zhluboka a nehybně víc dýchat, pomalu to přestávalo.
Myslíte, že to mohli být poslíčky?
Jsem 26+3tt, četla jsem, že už se mohou objevovat, ale až takhle? Odpočítávala jsem vteřiny, kdy začnu budit manžela, že jedeme do porodnice :D Čekám první miminko a dost mě to vyděsilo.
Díky za odpovědi.
@Terez095 píše:
To nebudou, zavolej si k doktorovi.
?
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 29.09.18 17:05

Jsem ve 25tt dnes v noci jsem též měla lehké tvrdnutí břicha, ale pokud to není v nějakých intervalech tak bych to neřešila, kup si rozpustný hořčík a samozřejmě informuje lékaře, ale ono to může být i tím jak ležíš v jedné poloze pak se pohneš tak prostě děloha „zapracuje“.

Terez095
Stálice 79 příspěvků 29.09.18 17:06
@ivašot. píše: ?

Tak to jsem idiot :D :D … Psala jsem do jedný diskuze anonymně a myslela jsem, že tady :D … A jelikož jsem odepsala na odpověď paní podemnou, tak jsem nevěděla, jak to smazat, tak jsem odpověděla blbost jakože ne za mě :D … 3,2,1 výsměch :D

Terez095
Stálice 79 příspěvků 29.09.18 17:08

@Kristyna.Vechto­va
Horčík mám, doktorovi jsem říkala, že mám po ránu křeče do nohou, že jsem ho začala brát, tak pochválil. Bohužel ale jsem v jedné poloze neležela dlouho, nemohla jsem usnout, na pravém boku, co mi to začalo, jsem ležela fakt chvíli..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 29.09.18 18:44

@Terez095 nevím za mě normální, stačí, že se „blbě“ pohneš a může se děloha stáhnout. Pokud to není x krát denně tak je to normální. Samozřejmě pokud by se Ti to stalo znovu a necítila jsi se dobře, tak do porodnice zajeď, nikdo se na Tebe divně dívat nebude :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >