Pohyby miminka v 17+5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:30
Pohyby miminka v 17+5

Ahojte holky, jsem dnes 17+5 a každý se mě ptá jestli mám už pohyby. Jelikož jsem poprvé těhotná tak nevím jak si ty pohyby predstavit :nevim: Nebo spíš nevím jestli ty bublinky dělají střeva nebo mimčo.

Reakce:
Qadra
Stálice 94 příspěvků 28.09.18 17:34

Bublinky dělá mimčo

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 28.09.18 17:34

Já prcka ucítila poprvé s jistotou až ve 22 tt. Do té doby nic…

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:37

@Aduš8 @Qadra
V pondělí mám kontrolu. Tak mám celkem strach jestli se Prckovi něco nestalo..

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6721 příspěvků 28.09.18 17:41

Ja i s druhym citila pohyby s jistotou az kolem 20tt urcite ne v 17tt. Bud v klidu. Na kontrole uvidis, ze je urcite vse ok.

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:44

@iwa83 Doufám že ano :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6622 příspěvků 28.09.18 17:45

Mám placentu vpředu a 100% jistá jsem si byla až někdy kolem 22tt

Taače
Kecalka 443 příspěvků 28.09.18 17:47

Placenta normálně vzadu a pohyby s jistotou až 22+1, to už byly totiž viditelné :D Do té doby to byly pořád „střeva“ :D

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:48

V pondělí po ultrazvuku budu klidnější :D naposledy sem byla na screeningu ve 13tt a vše bylo v pořádku. Tak snad bude i teď

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:50

@Taače díky za reakce. Hned sem klidnější. Člověk pak projíždí internet a najde tam bůh ví co že se pak bojím co se s mimcem stalo :roll:

Taače
Kecalka 443 příspěvků 28.09.18 17:57

@Jarka254 Aano, to znám :D Píchne mě tam a tam - projedu diskuze a už předčasně rodím a mám infekci a vlastně umírám :D Doma za to dostávám slušně vynadáno, proč to jako čtu :D Ale nejde přestat 8o Uvidíš, že je všechno v pohodě ;) Já jsem teď 28 TT a už mě ty pohyby otravují - slušně mi masíruje trávicí trakt, takže mám zpátky nevolnosti :zed: Každým dnem to přijde, hlavně vleže v klidu, to už pak rozeznáš ;)

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 18:02

@Taače přesně to dělám no :D ale doma se o tom nezmiňuju, asi by mi na to taky přítel něco řekl :palec:
Já se na ty pohyby celkem těším, tak doufám že se mi pak taky nevolnosti nevrátí :lol: měla sem je od 5tt do 16tt a každý den, už sem pak i brečela ze prostě nechci :lol:
Tak ještě jednou moc děkuju :srdce: vážně jsem hned klidnější :palec:

Maui52
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 28.09.18 18:39

V mem případe bublinky byla střeva. Pohyby jsem cítila až od 20. Tydne a to tak, ze jsem mela ruku položenou na břiše a najednou ji neco zespodu nadzvedlo. Do te doby nic. Kvůli placentne vpředu.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 28.09.18 18:46

Ja jsem si byla jista az kolem 20, 21 tydne. Ale dlouho jsem pak pohyby citila jen strasne nepravidelne. Az pak kolem 28 tydne se mi zacalo hybat i bricho ))

finduska
Extra třída :D 13977 příspěvků 29.09.18 08:13

Já jsem dnes 18+2 čekám druhé a musím jen ležet,takže mám dost času vše sledovat :mrgreen: A jista si nejsem.Synovi už bude 8 tak nevím jestli jsem prostě už zapomněla začátky :lol: (Hlavně,ze si člověk myslí jak nezapomene).Ale mám bubliny.a kromě bublin mám i pocit jakýhosi rýpnutí občas ale uplně jinde než si myslím,že je mimco :think: :mrgreen: zrovna k ránu jsem si říkala co to je????tak ještě čekám až to bude fakt nezaměnitelne­.Z prvního těhotenství si pak pamatuji až déle prave ty kopance,skytavku a to jak mi spulil prdku furt bokem ven????????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >