Reklama

Pohyby miminka v 17+5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:30
Pohyby miminka v 17+5

Ahojte holky, jsem dnes 17+5 a každý se mě ptá jestli mám už pohyby. Jelikož jsem poprvé těhotná tak nevím jak si ty pohyby predstavit :nevim: Nebo spíš nevím jestli ty bublinky dělají střeva nebo mimčo.

Reklama

Reakce:

Qadra
Stálice 79 příspěvků 28.09.18 17:34

Bublinky dělá mimčo

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 28.09.18 17:34

Já prcka ucítila poprvé s jistotou až ve 22 tt. Do té doby nic…

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:37

@Aduš8 @Qadra
V pondělí mám kontrolu. Tak mám celkem strach jestli se Prckovi něco nestalo..

iwa83
Kelišová 6319 příspěvků 28.09.18 17:41

Ja i s druhym citila pohyby s jistotou az kolem 20tt urcite ne v 17tt. Bud v klidu. Na kontrole uvidis, ze je urcite vse ok.

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:44

@iwa83 Doufám že ano :srdce:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 28.09.18 17:45

Mám placentu vpředu a 100% jistá jsem si byla až někdy kolem 22tt

Taače
Kecalka 260 příspěvků 28.09.18 17:47

Placenta normálně vzadu a pohyby s jistotou až 22+1, to už byly totiž viditelné :D Do té doby to byly pořád „střeva“ :D

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:48

V pondělí po ultrazvuku budu klidnější :D naposledy sem byla na screeningu ve 13tt a vše bylo v pořádku. Tak snad bude i teď

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 17:50

@Taače díky za reakce. Hned sem klidnější. Člověk pak projíždí internet a najde tam bůh ví co že se pak bojím co se s mimcem stalo :roll:

Taače
Kecalka 260 příspěvků 28.09.18 17:57

@Jarka254 Aano, to znám :D Píchne mě tam a tam - projedu diskuze a už předčasně rodím a mám infekci a vlastně umírám :D Doma za to dostávám slušně vynadáno, proč to jako čtu :D Ale nejde přestat 8o Uvidíš, že je všechno v pohodě ;) Já jsem teď 28 TT a už mě ty pohyby otravují - slušně mi masíruje trávicí trakt, takže mám zpátky nevolnosti :zed: Každým dnem to přijde, hlavně vleže v klidu, to už pak rozeznáš ;)

Jarka254
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 18:02

@Taače přesně to dělám no :D ale doma se o tom nezmiňuju, asi by mi na to taky přítel něco řekl :palec:
Já se na ty pohyby celkem těším, tak doufám že se mi pak taky nevolnosti nevrátí :lol: měla sem je od 5tt do 16tt a každý den, už sem pak i brečela ze prostě nechci :lol:
Tak ještě jednou moc děkuju :srdce: vážně jsem hned klidnější :palec:

Maui52
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 28.09.18 18:39

V mem případe bublinky byla střeva. Pohyby jsem cítila až od 20. Tydne a to tak, ze jsem mela ruku položenou na břiše a najednou ji neco zespodu nadzvedlo. Do te doby nic. Kvůli placentne vpředu.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 28.09.18 18:46

Ja jsem si byla jista az kolem 20, 21 tydne. Ale dlouho jsem pak pohyby citila jen strasne nepravidelne. Az pak kolem 28 tydne se mi zacalo hybat i bricho ))

finduska
Extra třída :D 13731 příspěvků 29.09.18 08:13

Já jsem dnes 18+2 čekám druhé a musím jen ležet,takže mám dost času vše sledovat :mrgreen: A jista si nejsem.Synovi už bude 8 tak nevím jestli jsem prostě už zapomněla začátky :lol: (Hlavně,ze si člověk myslí jak nezapomene).Ale mám bubliny.a kromě bublin mám i pocit jakýhosi rýpnutí občas ale uplně jinde než si myslím,že je mimco :think: :mrgreen: zrovna k ránu jsem si říkala co to je????tak ještě čekám až to bude fakt nezaměnitelne­.Z prvního těhotenství si pak pamatuji až déle prave ty kopance,skytavku a to jak mi spulil prdku furt bokem ven????????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >