Opožděná nemocenská 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 14:02
Opožděná nemocenská 2018

Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 28.09.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

A proč ses nezeptala jich, když si s nima mluvila?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:30
@lachtanice86 píše:
A proč ses nezeptala jich, když si s nima mluvila?
:D
P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 28.09.18 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

Minimálně do pondělí ne, když je svátek a musí to projít přes banky. Viděla bych to nejdřív v úterý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:30
@P4ja píše:
Minimálně do pondělí ne, když je svátek a musí to projít přes banky. Viděla bych to nejdřív v úterý.

Děkuji :srdce: já právě nevím jak dlouho to poslání trvá.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 28.09.18 16:53
@Anonymní píše:
Děkuji :srdce: já právě nevím jak dlouho to poslání trvá.

Měla ses zeptat přímo, když jsi tam volala, kdy to odesílají.

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 28.09.18 17:13
@Anonymní píše: :D

Tak jestli ti přijde legrační se zeptat lidí, kteří jsou u zdroje a raději zalozis diskuzi… 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >