Reklama

Opožděná nemocenská 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 14:02
Opožděná nemocenská 2018

Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 28.09.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

A proč ses nezeptala jich, když si s nima mluvila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:30
@lachtanice86 píše:
A proč ses nezeptala jich, když si s nima mluvila?
:D

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 28.09.18 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím Vás nevíte za jak dlouho by mi tak mohla přijít nemocenská? Ve čtvrtek jsem volala na sociálku tak že už to zpracovali. Nevím co to znamená a za jak dlouho bych mohla mít peníze na účtě? Mi

Minimálně do pondělí ne, když je svátek a musí to projít přes banky. Viděla bych to nejdřív v úterý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:30
@P4ja píše:
Minimálně do pondělí ne, když je svátek a musí to projít přes banky. Viděla bych to nejdřív v úterý.

Děkuji :srdce: já právě nevím jak dlouho to poslání trvá.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 28.09.18 16:53
@Anonymní píše:
Děkuji :srdce: já právě nevím jak dlouho to poslání trvá.

Měla ses zeptat přímo, když jsi tam volala, kdy to odesílají.

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 28.09.18 17:13
@Anonymní píše: :D

Tak jestli ti přijde legrační se zeptat lidí, kteří jsou u zdroje a raději zalozis diskuzi… 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >