Reklama

Únava ve 3 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 27.09.18 15:59
Únava ve 3 trimestru

Ahoj všem :mavam:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 27.09.18 16:03
@Vikule17 píše:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Ano, mela jsem to take, po porodu to preslo. Uzivej si, ze muzes spat. Kdyz clovek ceka druhe a musi se k tomu starat o aktivni batole, je to fuska :-)

Ja takhle ve 3. trimestru s 2. ditetem usnula na koberci a 23 mesicni dite si v klidu hralo bez dozoru asi hodinu :-D

tininas
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.09.18 16:05
@Vikule17 píše:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Ahoj.

Nejsi divná, jsi jen unavená. :) Tvé tělo během pár měsíců prodělalo obrovskou změnu a teď si vybírá daň. Navíc se připravuje na opravdu namáhavý fyzický výkon.

A užívej si toho, že si můžeš dát dvacet nebo si přečíst knížku - za pár týdnů se Ti to nejspíš nepoštěstí. :)

Odpočívej.

Margery
Echt Kelišová 8458 příspěvků 27.09.18 16:07

Ano, je to normální. U prvního jsem spala a spala, ted jsem unavená tak, že ležím, sedím na gauči, ale spát přes den nemůžu, v noci vlastně taky ne :oops: takže začarovaný kruh :oops:

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 27.09.18 16:08

Taky to tak mám ,sem ve 32 tt a mam skoro dvouletou hodně aktivní dceru.A taky už sem usnula když sme si hráli. Bud rada ,ze se můžeš vyspat :) co ja bych za to dala :)

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 27.09.18 16:10

@Limi123 prave to si vubec neumim predstavit,pritel porad jak by chtel druhe mimco treba po dvou letech,no,doufam ze ho to prejde nebo bude tehotny on - moje tehu děs,4 a pul mesice neustale nevolnosti, problemy s vysokym tlakem,sledovana pro zvysene riziko preeklampsie,zac­pa,…tak 14dni mi byla fajn,a asi jsem to zakrikla,ted mi zacina neustale spani???? druhe tehu uz nebude..vidis jak mas sikovné dítko,nechalo mamču krásně vyspat????

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 27.09.18 16:12

Děkuju moc holky,už můžu s klidnou hlavou spát :lol: jeste to vysvetlit tomu mojemu,nedovoli si nic rict ale ty jeho pohledy občas mluví za vše :zed: :)

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 27.09.18 16:24
@Vikule17 píše:
@Limi123 prave to si vubec neumim predstavit,pritel porad jak by chtel druhe mimco treba po dvou letech,no,doufam ze ho to prejde nebo bude tehotny on - moje tehu děs,4 a pul mesice neustale nevolnosti, problemy s vysokym tlakem,sledovana pro zvysene riziko preeklampsie,zac­pa,…tak 14dni mi byla fajn,a asi jsem to zakrikla,ted mi zacina neustale spani???? druhe tehu uz nebude..vidis jak mas sikovné dítko,nechalo mamču krásně vyspat????

Zase je to chvilka narocnejsi a pak je to v pohode. Mam deti po 2 letech a je to docela dobre. Porad je to lepsi odbyt si to najednou, nez to kouskovat, takhle maji spolecne zajmy.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 27.09.18 16:57

Nedavno jsem tu hledala tohle tema. Taky cca 33tt, 3 spanky denne a mezitim jen najist. Po dvou tydnech se to prehouplo zpet v nespavost, 2-3 hodiny spanku denne. Nepouzitelny zombie a zbytek rodiny zvykly na me „vykony“. Celou dobu jsem si pripadala jak liny lempl, protoze a pistoli u hlavy by to premoct slo.

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 27.09.18 17:02

@kacakaca tak nevim co je horsi,jestli nespavost nebo prospane cele dny. No snad se to hodi nejak do normalu,je to děs :?

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 27.09.18 17:23
@Vikule17 píše:
@kacakaca tak nevim co je horsi,jestli nespavost nebo prospane cele dny. No snad se to hodi nejak do normalu,je to děs :?

No horsi je nespavost, bala jsem se, ze budu rodit a po tydnu nespani bych snad ani nezvladla tlacit. Po prospanem dni je aspon energie dost.

Anyys
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.09.18 17:39

@Vikule17 v těhotenství je to bohužel normální, ale zkus doplnit železo, ptala se mě na to doktorka, zda nejsem unavená, jelikož ho mám málo

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 27.09.18 19:00

@Anyys železa málo mám,beru asi 10dni maltofer,tak to by uz snad melo v tele neco udelat :)

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 27.09.18 19:35

Zelezo pro mne byvalo hruza, ucinek krom zacpy zadny. Tohle tehotenstvi varim casto hovezi a teleci a poprve nemam anemii.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >