Únava ve 3 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 27.09.18 15:59
Únava ve 3 trimestru

Ahoj všem :mavam:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Reakce:

Limi123
Závislačka 3653 příspěvků 27.09.18 16:03
@Vikule17 píše:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Ano, mela jsem to take, po porodu to preslo. Uzivej si, ze muzes spat. Kdyz clovek ceka druhe a musi se k tomu starat o aktivni batole, je to fuska :-)

Ja takhle ve 3. trimestru s 2. ditetem usnula na koberci a 23 mesicni dite si v klidu hralo bez dozoru asi hodinu :-D

tininas
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 27.09.18 16:05
@Vikule17 píše:
Jsem 33+5tt a nejsem schopna vubec fungovat, jen spát, spát, ležet, spát…jsem i trochu nachlazena, mozna to je jedno s druhym..měl to někdo stejně? Usnu v 1hod. ráno, spím třeba do 13hod. Udelam si neco na obed, a jsem uplne KO, lezim, koukam na tv nebo si ctu a jsem schopna jit jeste na dve, tri hodky do postele…citim se jako totalni lempl :nevim: najdu tady taky nekoho takoveho? Nebo jsem fakt divna? :think:

Ahoj.

Nejsi divná, jsi jen unavená. :) Tvé tělo během pár měsíců prodělalo obrovskou změnu a teď si vybírá daň. Navíc se připravuje na opravdu namáhavý fyzický výkon.

A užívej si toho, že si můžeš dát dvacet nebo si přečíst knížku - za pár týdnů se Ti to nejspíš nepoštěstí. :)

Odpočívej.

Margery
Echt Kelišová 9315 příspěvků 27.09.18 16:07

Ano, je to normální. U prvního jsem spala a spala, ted jsem unavená tak, že ležím, sedím na gauči, ale spát přes den nemůžu, v noci vlastně taky ne :oops: takže začarovaný kruh :oops:

Enicka
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 27.09.18 16:08

Taky to tak mám ,sem ve 32 tt a mam skoro dvouletou hodně aktivní dceru.A taky už sem usnula když sme si hráli. Bud rada ,ze se můžeš vyspat :) co ja bych za to dala :)

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 27.09.18 16:10

@Limi123 prave to si vubec neumim predstavit,pritel porad jak by chtel druhe mimco treba po dvou letech,no,doufam ze ho to prejde nebo bude tehotny on - moje tehu děs,4 a pul mesice neustale nevolnosti, problemy s vysokym tlakem,sledovana pro zvysene riziko preeklampsie,zac­pa,…tak 14dni mi byla fajn,a asi jsem to zakrikla,ted mi zacina neustale spani???? druhe tehu uz nebude..vidis jak mas sikovné dítko,nechalo mamču krásně vyspat????

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 27.09.18 16:12

Děkuju moc holky,už můžu s klidnou hlavou spát :lol: jeste to vysvetlit tomu mojemu,nedovoli si nic rict ale ty jeho pohledy občas mluví za vše :zed: :)

Limi123
Závislačka 3653 příspěvků 27.09.18 16:24
@Vikule17 píše:
@Limi123 prave to si vubec neumim predstavit,pritel porad jak by chtel druhe mimco treba po dvou letech,no,doufam ze ho to prejde nebo bude tehotny on - moje tehu děs,4 a pul mesice neustale nevolnosti, problemy s vysokym tlakem,sledovana pro zvysene riziko preeklampsie,zac­pa,…tak 14dni mi byla fajn,a asi jsem to zakrikla,ted mi zacina neustale spani???? druhe tehu uz nebude..vidis jak mas sikovné dítko,nechalo mamču krásně vyspat????

Zase je to chvilka narocnejsi a pak je to v pohode. Mam deti po 2 letech a je to docela dobre. Porad je to lepsi odbyt si to najednou, nez to kouskovat, takhle maji spolecne zajmy.

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 27.09.18 16:57

Nedavno jsem tu hledala tohle tema. Taky cca 33tt, 3 spanky denne a mezitim jen najist. Po dvou tydnech se to prehouplo zpet v nespavost, 2-3 hodiny spanku denne. Nepouzitelny zombie a zbytek rodiny zvykly na me „vykony“. Celou dobu jsem si pripadala jak liny lempl, protoze a pistoli u hlavy by to premoct slo.

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 27.09.18 17:02

@kacakaca tak nevim co je horsi,jestli nespavost nebo prospane cele dny. No snad se to hodi nejak do normalu,je to děs :?

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 27.09.18 17:23
@Vikule17 píše:
@kacakaca tak nevim co je horsi,jestli nespavost nebo prospane cele dny. No snad se to hodi nejak do normalu,je to děs :?

No horsi je nespavost, bala jsem se, ze budu rodit a po tydnu nespani bych snad ani nezvladla tlacit. Po prospanem dni je aspon energie dost.

Anyys
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 27.09.18 17:39

@Vikule17 v těhotenství je to bohužel normální, ale zkus doplnit železo, ptala se mě na to doktorka, zda nejsem unavená, jelikož ho mám málo

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 27.09.18 19:00

@Anyys železa málo mám,beru asi 10dni maltofer,tak to by uz snad melo v tele neco udelat :)

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 27.09.18 19:35

Zelezo pro mne byvalo hruza, ucinek krom zacpy zadny. Tohle tehotenstvi varim casto hovezi a teleci a poprve nemam anemii.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >