Reklama

Labilní poloha miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 27.09.18 11:50
Labilni poloha miminka

Ahoj holky, zeny…
jsem 37+3 a mala se ve me uz mesic toci jak se ji chce. Takze nekdy je na kontrole na pric, nekdy hlavou dolu, nekdy zadeckem dolu. Mam za sebou 2 porody normalne. Dnes mi na ultrazvuku rekli, ze kdyz mam za sebou 2 porody normalne, tak ze by se neuchylovali k sekci. Ale mam jit za tyden znovu na kontrolu a mela bych byt rozhodnuta, jestli malou otocit zevne a vyvolat porod a nebo kdyz bude zadeckem vyvolat porod. Mam obavy z obojiho. Mate s tim nekdo zkusenosti? Opravdu se zacinam bat co se muze stat, jak se mam rozhodnout atd. Dekuji za jakoukoliv reakci. L.

Reklama

Reakce:

Mia25
Kecalka 347 příspěvků 27.09.18 11:57

A vyvolání porodu máš kvůli nějakým zdravotním důvodům?

Mia25
Kecalka 347 příspěvků 27.09.18 12:00

Jinak z mého okolí. Známá šla na zevní obrat, vše v pořádku a odrodila chlapecká normálně hlavičkou napřed až se mu chtělo takže bez vyvolání. Já osobně bych se vyvolávaného porodu zadečkem napřed bála… Vím co to bylo hlavou napřed v ideální poloze a tohle je poloha rizikovější…

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 27.09.18 12:05

@Mia25 ne, prave, ze to chteji udelat, kvuli tomu jak se mala porad otaci jak se ji chce. Proste, ze by ji otocily a hned vyvolali. To mi rekla doktorka, tak nevim.

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 27.09.18 12:07

@Mia25 Takze bys chtela co? Otocit zvenku, vyvolat, nebo zadeckem a vyvolat a nebo cisare pri jakekoliv poloze krom hlavickou dolu?

1mila2
Kecalka 315 příspěvků 27.09.18 12:18

Ja volila mezi porodem KP, nebo sekci. Sla jsem do sekce. U me jina moznost kvuli predchozi sekci nebyla (nesmi se otacet ani vyvolavat).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:26

Kamarádka to teď měla podobné, malý se točil, jak chtěl. Nakonec rodila sekcí. Mimi bylo napříč a prý, kdyby došlo ke spontánnímu porodu v tu chvíli,zemřelo by a u ní by to bylo 50:50. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:30

A i přesto měla celou potrhanou děohu, jak ho nemohli dostat ven

tumpach
Kelišová 5864 příspěvků 27.09.18 12:37
@Anonymní píše:
Kamarádka to teď měla podobné, malý se točil, jak chtěl. Nakonec rodila sekcí. Mimi bylo napříč a prý, kdyby došlo ke spontánnímu porodu v tu chvíli,zemřelo by a u ní by to bylo 50:50. :nevim:

Proč ji kurna strasis??

Iva575
Kecalka 354 příspěvků 27.09.18 13:40

Já bych do vyvolávání nešla, ale snažila bych se do porodnice dostat hned na začátku porodu a kdyžtak by udělali akutního císaře. Když už ne přirozenou cestou, tak aspoň v přirozený čas.

Mia25
Kecalka 347 příspěvků 27.09.18 17:42

@Luucanam123 to je strašně těžke. Záleží na strašně moc okolnostech. Mě ten zevní obrat hrozil také ale dikybohu se malá otočila hlavou dolů. Ale kdyby byla KP jdu do sekce… Kdyby mi chtěli vyvolávat jdu raději do sekce v této situaci…

Mia25
Kecalka 347 příspěvků 27.09.18 17:46

@Luucanam123 ale já měla v těhotenství děsně strachy o malou. Ono je dost pravděpodobné že kdybych rodila KP přirozeně tak by se kvůli tomu mému strachu něco semlelo protože by tělo prostě protestovalo.. takze pokud to máš v hlavě nastavené jinak a tak jak to má před porodem být nebála bych se kterékoli z těch možností:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >