Pořád bez menstruace téměř 2 měsíce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 07:27
Pořád bez ms. Téměř 2 měsíce

Dobrý den/ahojky, měla bych na vás otázku a zároveň bych potřebovala menší psychickou podporu. 12.8. jsem dostala ms. Skončila 19.8. a 23.8. jsem měla s přítelem chráněný pohlavní styk s kondomem durex Classic - žádné závady jsem si nevšimla. Jde o to, že jsem stále nedostala ms, tak jsem si udělala TT intimeted vizte fotografie. Zatím ani nešpiním. Prostě nic. 8o Myslíte, že můžu být v tom? Cyklus mám sice nepravidelný, ale tohle už mi příjde dost… Miminko chceme do budoucna. Teď není ještě správná doba. Předem moc děkuji za odpovědi.

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4456 příspěvků 6 inzerátů 28.09.18 07:45

Test je negativni. Pockala bych tyden, pak max ke gynekologovi.
Tehotna na 99,9% nejsi???

Elizabet16
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 16:14

@kve-tinka Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Takže myslíte, že je nutné se co nejdříve objednat na gynekologii? Jinak jsem zapomněla zmínit, že TT je teď ze středy-26.9.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >