Reklama

Pořád bez menstruace téměř 2 měsíce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 07:27
Pořád bez ms. Téměř 2 měsíce

Dobrý den/ahojky, měla bych na vás otázku a zároveň bych potřebovala menší psychickou podporu. 12.8. jsem dostala ms. Skončila 19.8. a 23.8. jsem měla s přítelem chráněný pohlavní styk s kondomem durex Classic - žádné závady jsem si nevšimla. Jde o to, že jsem stále nedostala ms, tak jsem si udělala TT intimeted vizte fotografie. Zatím ani nešpiním. Prostě nic. 8o Myslíte, že můžu být v tom? Cyklus mám sice nepravidelný, ale tohle už mi příjde dost… Miminko chceme do budoucna. Teď není ještě správná doba. Předem moc děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4359 příspěvků 7 inzerátů 28.09.18 07:45

Test je negativni. Pockala bych tyden, pak max ke gynekologovi.
Tehotna na 99,9% nejsi???

Elizabet16
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 16:14

@kve-tinka Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Takže myslíte, že je nutné se co nejdříve objednat na gynekologii? Jinak jsem zapomněla zmínit, že TT je teď ze středy-26.9.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >