Zkušenosti s prací na poště za přepážkou

2069
14.6.14 07:44

Pošta - práce....

Ahoj holky, potřebuju rady, zkušenosti…nevím, prostě nějak nakopnout, abych se rozhodla. Mám možnost jít pracovat na přepážku na poštu, ale nějak se to ve mě všechno pere…proto se ptám, pracuje tady někdo v současné době na poště? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dvě děti, hlídání zajištěné mám, v tom problém nevidím. Bylo mi řečeno, že mě vidí brzo na vedoucí pozici…(ale to můžou říkat každému že) a já se prostě rozhoduju a chvilku je tam nadšení, že půjdu do práce a pak zase výčitky, že bych s malou mohla být doma a nikam se nehnat (je jí rok a půl). Do původního zaměstnání se vrátit nemůžu (nebo spíš můžu, ale až v prosinci 2015 a není to úplně jisté). Většinou čtu samé negativní recenze a fakt mě zajímá, jestli je to na té poště tak moc špatné? Děkuju za komentáře, rady… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62194
14.6.14 07:51

@Garfi šla bych - za přepážkou je to celkem v klidu, i když „děvčata“ musí nabízet různé kraviny a produky. Ale dá se to. Roznos je mnohem horší. :think: Já dřív dělala na roznosu, ale kámoška je tu u nás na přepážce, občas brblá, protože mají systém odměn za prodané kraviny navíc, a ona není ten tip, co by otravoval lidi.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14523
14.6.14 07:52

Hele tak to zkus. Domu k diteti se muzes vratit, tak to neres;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
14.6.14 08:08

Ahoj, zkus to a uvidíš, jak ti to bude vyhovovat.Za pokus nic nedáš a navíc můžeš kdykoliv během 3měsíční zkušební doby odejít ;)
Aspoň zjistíš, zda tě ta práce baví, zda ti vyhovuje, nebo naopak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9408
14.6.14 08:19

Pracuji na dělnické pozici s několika lidmi, kteří pracovali na přepážce.
Museli tam přestat pracovat, protože by odcházeli s výplatou, která by je neuživila.
Dostávali pokuty za nesplněné kvóty na prodej produktů a díky tomu odcházeli s téměř minimálním čistým platem.
Navíc byli každý týden káráni, jak stojí jako lidi za h…, protože neprodají dost produktů.
Ale třeba to není všude stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
14.6.14 08:21

Děkuju holky :kytka: asi máte pravdu, člověk by si měl udělat názor sám…každému asi vyhovuje něco jiného. Jen mě právě zarazilo, že na tuto práci čtu samé negativa, ale to je asi všude no. Člověk musí být dneska ráda za každou práci a zvlášť se dvěma dětma…a ten pohovor byl hodně příjemný, poprvé jsem si někde nepřipadala jako exot, zkušeností mám hodně, ale děti nějak všichni nemůžou zkousnout…ale tady fakt v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
14.6.14 08:31

Já dělala za přepážkou před deckama, doma jsem už skoro devět let a vracet se určitě nebudu. Já dělala na celkem velké poště a vedení po nás slapalo už tenkrát a to ještě nebylo tolik produktů. Hodně se řešili i závady, buzerovali nás i za nakrivo nalezenou nálepku, atd. Já jsem teda patřila mezi ty oblíbenější zaměstnance, práci jsem rozumnela a měla ji ráda. Měla jsem ke konci velkou ceninovou pokladnu (víc než milión)a už se nato dívám i tak, kdybych nedejbože měla manko, tak to musím zaplatit. A je něco jinýho mít celej plat jen pro sebe a nebo pro celou rodinu.
Tím Ti to nechci rozmlouvat, hodně záleží na tom, kdo bude nad tebou. A pokud by jsi se opravdu brzo dostala dělat vedoucí(o tom teda pochybuji, pokud jsi na poště nikdy nedělala),tak pořád bude někdo, kdo je nad tebou a tvoji zaměstnancinnemají splněno. Zvrchu budou šlapat po tobě a ty budeš muset šlapat po lidech pod tebou.
Ale zkusit to můžeš, odejít přece můžeš kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.14 08:37

Ahoj, známá dělala roznášku (což je jiné, než máš nabídku ty), ale vpodstatě bylo pro ni nepříjemné a blbé to, co píšou holky s tím nabízením produktů a říkala, že holky na přepážce jsou na tom stejně. Pokud neprodala v určitém objemu produkty, měla menší plat a deptali je tam taky děsně. Dokonce si i losy kupovala sama pro sebe, aby splnila limity a připadala si před lidma trapně jak jim furt musela něco vnucovat. Odešla, nedala to…Ale jdi to zkusit, odejít můžeš vždycky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
14.6.14 08:45

No, tak to je přesně ono :-( ach jo…já z toho prostě nemám dobrý pocit… :-( proto se to ve mě tak pere :-/ nevím, jestli by pomalu nebylo lepší jít někam doplňovat zboží…Musím to promyslet, ale po tomhle zase převažuje to nepřijmout :-/ já vím, že odejít můžu kdykoliv, ale když nastoupím, tak musím dát výpověď vlastně ve stávajícím zaměstnání (dělala jsem asistentku region. ředitelky v ČP) a tak se připravit o příp. odstupné…nevím, je to prostě těžký. Možná je to i v tom, že tu práci teď akutně nepotřebuji, jen jsem to zkusila…nikdy jsem nebyla tak nerozhodná jako teď :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
14.6.14 08:52

Koukám na to z druhé strany /pohled zákazníka/ a musím říct, že když přijdu k nám na poštu, tak si připadám jako kdekoli jinde než na poště. všude samé blbovinky, hračky, knížky, postavičky, letáky k založení účtu, pojištění, půjčky…
Při každé návštěvě se mě starostlivá paní na přepážce ptá, jestli máme dost peněz /chcete půjčku?/, jak jsme na tom se zdravím /chcete pojistit?/ A když nepotřebujeme půjčku, tak aby bylo o naše peníze postaráno /chcete si založit účet?/ A losy? Noviny?
Je mi líto pracovnic, protože to dělat musí a na některých je vidět, jak jim to „nesedí“. Samozřejmě záleží na vedení té které pošty, na lidech. Ale politika dnešní pošty je divná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
14.6.14 09:13

Mě se ješte na poště nestalo aby mi nabízeli nějaký produkt a to tam chodím dost často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
14.6.14 09:13
@Halamka píše:
Koukám na to z druhé strany /pohled zákazníka/ a musím říct, že když přijdu k nám na poštu, tak si připadám jako kdekoli jinde než na poště. všude samé blbovinky, hračky, knížky, postavičky, letáky k založení účtu, pojištění, půjčky…
Při každé návštěvě se mě starostlivá paní na přepážce ptá, jestli máme dost peněz /chcete půjčku?/, jak jsme na tom se zdravím /chcete pojistit?/ A když nepotřebujeme půjčku, tak aby bylo o naše peníze postaráno /chcete si založit účet?/ A losy? Noviny?
Je mi líto pracovnic, protože to dělat musí a na některých je vidět, jak jim to „nesedí“. Samozřejmě záleží na vedení té které pošty, na lidech. Ale politika dnešní pošty je divná. :nevim:

souhlas. Místo aby se soustřeďovali na vylepšování služeb, tak vymýšlí ptákoviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74853
14.6.14 09:15
@Garfi píše:
já vím, že odejít můžu kdykoliv, ale když nastoupím, tak musím dát výpověď vlastně ve stávajícím zaměstnání (dělala jsem asistentku region. ředitelky v ČP) a tak se připravit o příp. odstupné…nevím, je to prostě těžký. Možná je to i v tom, že tu práci teď akutně nepotřebuji, jen jsem to zkusila…nikdy jsem nebyla tak nerozhodná jako teď :-/

Výpověď dávat nemusíš, můžeš mít kolik chceš pracovních poměrů zároveň…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74853
14.6.14 09:16
@Melody 4 píše:
Mě se ješte na poště nestalo aby mi nabízeli nějaký produkt a to tam chodím dost často.

Mě taky ne :-) ale možná to bude tím, že chodím na vytíženou poštu a po půl hodině ve frontě by je ta to lidi sežrali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
14.6.14 09:25
@Lette píše:
souhlas. Místo aby se soustřeďovali na vylepšování služeb, tak vymýšlí ptákoviny

To máš pravdu, zas ale na druhou stranu, poštu už dávno nezivi „poštovní a peněžní služby“,ale veskery ptákoviny co nabízí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat