Postel Hemnes Ikea - zkušenosti

1614
20.7.13 22:07

Postel Hemnes Ikea

Holky, planujeme koupit tuhle postel http://www.ikea.com/…s/S89849787/ ,rada bych se zeptala kdo ji ma a na zkusenosti. Ptam se proto, protoze jsme pred par dny koupili tuhle postel ,http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/80160867/ a vracime ji, protoze nejsem absolutne spokojena s kvalitou. No a protoze nechci zase po par dnech skoncit s vracenim, tak zadam o radu. Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10468
20.7.13 22:14

Máme ji, už pár let a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
20.7.13 22:15

My ji mame akorat tri roky a spokojeni jsme. Ty kovove casti uvnitr o sebe klepaly, kdyz se clovek na te matraci pohnul, ale to dela u kazde ikeacke postele s timhle vnitkem. Podlozili jsme to kouskama penovky a pohoda. Jine problemy se za tri roky pouzivani nevyskytly.
Co byl za problem s tou predchozi posteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
20.7.13 22:16

Tak to rada slysim. Ja mam Ikeu rada, vlatsne tam mame odtud vse, ale ne kazda vec odtud je uplne super, to uz vim. Jakou mate barvu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
20.7.13 22:18

@kytka007 Ta postel se hrozne viklala, a vrzala, byla takova nestabilni a prislo mi to drahy za takovou blbost. Urcite nedoporucuju. Takhle vypada u nas v pokojicku. Na ten vetrak na strope nekoukejte, to je vymysl moj dcery, kdyz je nahore tak ho nezapina :P jeste ji teda mame, ale zitra jde z baraku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
20.7.13 23:01

@Huffmanka To chces do pokojicku? My ji mame jako manzelskou v loznici. Mame tu bilou, co jsi davala link.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
20.7.13 23:54

Ne, tu Hemnes chci do loznice, o tyhle jsem mluvila jen ze jsem si nebyla jista po tyhle zkusenosti kupovat jeste dalsi postel. Postel jsme potrebovali novou vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
21.7.13 00:02

@Huffmanka Jo aha :-) Tak kdyz na tu vysokou postel kouknu, zda se mi od pohledu vratka. Ale ta hemnes je v pohode. Teda nevim, jak treba cerna, protoze to je masiv, bila neni. Ted maji hemnes trosku jinou, nevim, jestli se jeste ta s tema kulatyma spruslema prodava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
21.7.13 04:23

@kytka007 Ja jdu do bily, mam rada bilej nabytek, uz mam i od nej kousek pod telkou a pak touzim po komode do loznice k ty posteli. Vim ze ji ted nejak upgradujou tu postel, ale u nas ji maji, pak jeste takovou tu doseda. Ta vysoka postel by se mela prihaknout ke zdi, ale bydlime v apartmanu a nic tu nechceme vrtat protoze nam to pak nasolej az se budeme stehovat. Mne na ni hrozne vadi jak vrze. V kramu to neslo vylezt na to, protoze tam maji zablokovanej ten zebrik. To je ta komoda. http://www.ikea.com/…ts/00067830/ :dance: Uz ji tam chci mit. My mame uz hrozne dlouho matraci na zemi, potrebuju uz spat jako clovek. Jsem rada ze mate na tu postel pozitivni ohlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5766
23.8.19 13:27

manžel. postel hemnes

Mám tuto postel a chtěla bych vyměnit matraci. Poradíte někdo co tam máte? Sháním buď v kuse matraci 200×160 cm nebo i jednotlivě. Díky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama