Vůně do bytu - difuzér, aromalampa, katalycká lampa?

1912
19.7.13 12:35

Vůně do bytu - difuzér, aromalampa, katalycká lampa?

Tak jsem začala být trochu,,ujetá" na vůně, chtěla bych, aby nám to vonělo i doma.. Určitě je nás víc takových.. Ne žádný bolehlav.. Prostě, když člověk přijde domů, aby ucítil jemnou, příjemnou vůni.. Už jsem pár vůní očuchala a vůně čistého prádla nebo takové svěží, paráda.. Jen se podělte prosím o zkušenosti.. CO je nej? Difuzér, katalycká lampa, aromalampa? Klasickým svíčkám moc neholduji, prostě tu jejich vůni necítím.. Zrovna před chvílí jsem měla zapálenou od Yankee Candle, svíčka voní nádherně, ale vůni po bytě necítím A jaké vůně, od jaké značky Vám nejvíce voní a vydrží vonět? Ne, nějaké chemické a nezdravé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
19.7.13 12:37

Sušená levandule. Ta syntetika mi nevoní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
19.7.13 12:39

Www.bytoveparfemy.cz..nakupujem tu a max spokojnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
19.7.13 12:41

@miisenka A co používáš, difuzér, lampu??? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
19.7.13 12:49

@saiiimona
Mam difuzery po baraku a chystam sa na nejaku lampu..ale so znackou spokojnost, dlho vydrzi a voni nadherne..mame i do auta a takisto super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
19.7.13 12:54

Ahoj,
zrovna nedávno jsme pořídili katalytickou lampu, je super, akorát se to trošku prodraží když voňkuješ často, cca 24 hodin provozu na 1 náplň (kupujem za cca 385kč), miluji vůni HAMAN, v zásobě mám lilie, sauna a jakousi „dřevinu“ to je nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
19.7.13 12:56

@Nikkolla A kde nakupuješ? Jak dlouho Ti pak ta vůně vydrží vonět.. Necháš tedy knot nasáknout, zapálíš, po pár minutách sfoukneš a začne vonět, ju? Chápu to dobře? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
19.7.13 13:02

Já mám barbaristicky Airwick do zásuvky, vůni Magnolie nebo Bílý cosi a jsem spokojená :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
19.7.13 13:24
@saiiimona píše:
@Nikkolla A kde nakupuješ? Jak dlouho Ti pak ta vůně vydrží vonět.. Necháš tedy knot nasáknout, zapálíš, po pár minutách sfoukneš a začne vonět, ju? Chápu to dobře? :-)

Ano přesně jak popisuješ
http://eshop.vasekuchyne.cz/…lampe-berger

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
19.7.13 13:27

@Nikkolla A takže kupuješ těch 500ml a jak dlouho Ti asi lahev vydrží? A jak dlouho to po zapálení voní? Jen nechápu.. Ten knot může být pořád stejný? Jen ho v jiné vůni nechám 30min a ničemu to nevadí?
Moc se omlouvám za tolik otázek, ale katalycká lampa mě hodně láká.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
19.7.13 13:31
@Nikkolla píše:
Ano přesně jak popisuješ
http://eshop.vasekuchyne.cz/…lampe-berger

Zrovna minulý týden jsme objednali 4 vůně a tuto lampu zaslali zdarma.
Máme dvou patrový dům, voním v prvním patře a cítím až ve druhém, jelikož máme velké francouzské dveře a přes léto se neustále courá na zahradu (tím pádem větrá), tak ti na tvoji otázku nedokážu přesně odpovědět, jak dlouho voní po záměrném zasnutí
http://eshop.vasekuchyne.cz/…-transparent

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
19.7.13 13:34
@Nikkolla píše:
Zrovna minulý týden jsme objednali 4 vůně a tuto lampu zaslali zdarma.
Máme dvou patrový dům, voním v prvním patře a cítím až ve druhém, jelikož máme velké francouzské dveře a přes léto se neustále courá na zahradu (tím pádem větrá), tak ti na tvoji otázku nedokážu přesně odpovědět, jak dlouho voní po záměrném zasnutí
http://eshop.vasekuchyne.cz/…-transparent

Aha, to byla nějaká akce? To zní zajímavě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
19.7.13 13:40

@saiiimona ano těch 500ml, dolívám na dvakrát, né do plna. Zatím jedeme na třetím typu vůně - knot je furt stejný, prostě jak se veškerá tekutina vypaří a lampa vyhasne, naliju jinou vůni. Asi začne vonět až po chvíli ta druhá vůně. O životnosti knotu toho zatím moc nevím. Z toho co jsem do posud vyzkoušela(do zásuvky, na pohyb, odpařovací parfémy, svíčky, hotelové osvěžovače, pohlčovače pachu) je tato věcička zatím BEST (ani sem o tom nevěděla dom to dones chlap )dosud na veškeré voňky nadával (že smrdí, ale toto ok. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
19.7.13 13:42

@saiiimona
Ano, chtěla jsem objednat dvě a někde tam psali že při koupi 4 ks, zasílají lampu zdarma(jen nepsali jakou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
19.7.13 13:43
@Nikkolla píše:
@saiiimona
Ano, chtěla jsem objednat dvě a někde tam psali že při koupi 4 ks, zasílají lampu zdarma(jen nepsali jakou).

Už jsem to objevila.. :-) Moc děkuju!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama