Vůně do bytu - difuzér, aromalampa, katalycká lampa?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1803
19.7.13 14:02

My máme obyčejný stromeček - co se dává do auta a voní celý byt - momentalne vune po mochitu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2256
19.7.13 14:05

Já jsem si dovezla levanduli z Jelsy :-) Tak uvidíme jak dlouho vydrží vonět :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2256
19.7.13 14:06
@evulkanov píše:
My máme obyčejný stromeček - co se dává do auta a voní celý byt - momentalne vune po mochitu :-)

Jednou mi tento odporně páchnoucí stromek přinesl přítel do auta! A mohl být rád, že na dálnici letěl jen ten stromek… bylo to k :poblion: :poblion: doma si to už vůbec nedovedu představit :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1803
19.7.13 14:10

@MiskaKosa jo, mě taky stromečky nejedou, ale tento s vuni mochita opravdu voní, až me to prekvapilo. v aute nemam zadne vune, tam me natahuje vse:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 14:14

Zpocené boty :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
2256
19.7.13 14:15
@Anonymní píše:
Zpocené boty :potlesk:

A proč anonymně? Trapný… jestli nevíš k čemu anonym slouží asi by sis to měla přečíst :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
19.7.13 14:15

@evulkanov Stromečkům moc neholduji :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
19.7.13 14:16
@MiskaKosa píše:
A proč anonymně? Trapný… jestli nevíš k čemu anonym slouží asi by sis to měla přečíst :roll:
:potlesk: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 14:19

@MiskaKosa Protože píšu za tetu, která je sem přihlášená. Ale když přijdem na návštěvu a zujem se, tak teta řekne, že z těch našich vůní asi padne

  • Citovat
  • Upravit
1067
19.7.13 16:09

Ahoj holky, velice mě zaujala Vaše diskuze. Už mám dost těch vtíravých vůní :cert: jen se trošku ztrácím v té katalytické lampě. Pokud bych si teď objednala ty 4ks náplně za cca 1500Kč dostanu zdarma tu lampu-to jsem pochopila :D ale zarazila mě věta, že vonění na 24hodin výjde jednu náplň tedy cca 400Kč? Omlouvám se pokud jsem to špatně pochopila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
19.7.13 22:10

@saani Ahojky, na stránkách píší.. 500 ml parfému = 20 hodin difúze, což znamená 80 hodin provoněného interiéru
A zkus juknout sem.. http://eshop.vasekuchyne.cz/…caste-dotazy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1067
19.7.13 22:17

@saiiimona jeee děkuji :kytka: zní to opravdu dobře, ale o této chytré lampičce slyším poprvé v životě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
19.7.13 22:19

@saani Taky jsem na ní narazila náhodou, když jsem hledala něco na provonění bytu a hooodně mě to zaujalo, už mám pár vzorků vůní doma.. Pořád se v tom hrabu, škoda, že neznám někoho, kdo jí má, abych mohla vyzkoušet..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1067
19.7.13 22:24

@saiiimona To mi povídej-hned bych to šla taky pročichat k někomu domu a pochytat zkušenosti :D už jsem se tolikrát napálila díky reklamám, že jsem k tomu nedůvěřivá. A co si budeme povídat-tady to již není 100Kč investice. Ten můj si už ze mě dělá zase srandu, že všemu věřím :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
19.7.13 22:28

@saani Tak to já to tomu svýmu ani neříkám, to by zas bylo, pokud se pro ní rozhodnu, tak prostě najednou bude doma.. :-) A investice je to právě dost velká.. :-( Pokud bys chtěla, objednávala jsem se zdarma vzorečky vůní tady http://alamaison.cz/?… - ty mi tedy voní skoro všechny, co jsem vybrala nádherně a tady http://www.vuneprodomov.cz/…-vuni-zdarma - ty se mi nějak psojily všechny dohromady :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný