Postel Rico 200x90, máte někdo?

19.11.15 21:15

Postel Rico 200x90, máte někdo?

Ahoj, přemýšlíme o koupi této postele pro dítě a zajímalo by nás, zda jí náhodou nemáte někdo doma, chtěla bych vědět, jak vypadá ve skutečnosti a vůbec jestli to není hrachovina. Na obrázku vypadá krásně, tak moc prosím o foto, kdo jí máte, budu vám mooc vděčná :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

108
19.11.15 21:31

@LenkaLinka ja som ju objednávala. Má nám prísť budúci týždeň, tak som zvedavá. Mala by byť čiastočne z masívu, tak dúfam, žé bude ok.
O madraci si veľké ilúzie nerobím, tu asi vymeníme.
Keď príde pošlem info a foto.
Ale aj ja som zvedavá ak sa nájdu iný majitelia :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7266
19.11.15 22:19

Taky jsem na ní koukala, ale odradila mě ta nosnost 70 kg. Když děláme rodinné oslavy, tak tu spí milion lidí a dítě se spíš vyspí na matračce než babička, takže potřebujeme variabilnější co se týče nosnosti. Každopádně vzhledově je super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:47

Moc děkuji :palec: budu ráda když přidáte foto a první dojem :lol: Za tu cenu by mohla něco vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:48

Ale vážně je divné, proč má nosnost jen 70 kg :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.15 21:10

@Kettrin Ahoj, tak se chci zeptat, jestli už máte postel? A mohla bych poprosit o foto? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 04:11

Opravdu nema nikdo doma tuto postel? Budeme muset uz nejakou poridit, hrozne se nam libi, ale proc ta nosnost 70kg? To je hodne divne. Prosim, budu strasne rada, kdyz napisete zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
28.2.16 11:18

Omlouvam se, ze pisem tak neskoro, ale zabudla som na tuto diskusiu.
Postel mame uz par tyzdnov, zatial na nej nikto nespi- syn je maly a ani by sa na nej spat nedalo. Hlavne nie v tom prevedeni, ktore ponuka vyrobca:

• cela postel je dost krehka, masivne drevo je makke
  • madrac v cene je nepouzitelna, obycajna 5 cm tenka pena
  • rost nedostatocny malo pevny, nemala by som istototu, ze to tych 70 kg unesie.

Kupili sme tvrdu madrac 18cm za 10 000, nepomohlo to a zaroven stratila vyznam aj ohradka pretoze ju madrac skoro celu prekryla. pisr

Takz epotrebujeme kupit aj novy rost.
Tym sa celkova incesticia dostane k 17 000 a za to sa da urcite vymysliet aj noeco lepsie.
:) :kytka:

Ospravedlnujem sa za kvalitu foto a textu pisem z mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
28.2.16 11:26

foto

1. nova madrac
2. celo
3. povodna madrac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
28.2.16 11:33

4. povodna madrac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
28.2.16 11:33

4. povodna madrac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 17:28

Strašně moc děkuji za poskytnuté informace. Podle toho co píšete, bych se určitě bála postel koupit. Za ty peníze by to mohlo být v lepší kvalitě 8o Každopádně jsem hrozně ráda, že jste mi pomohla se rozhodnout. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
29.3.16 15:07

rico palanda

Nooo :-D zrovna s manzelem resime novou postel pro 2 deti. Zamilovali jsme si tuhle RICO palandu https://interbeds.cz/…,3,1027,1049 . Na zaklade hodnoceni male rico postele uz mam teda strach do ni investovat ty nemale penize. Nekupoval tady nekdo teda palandu? Ale urcite to bude skoro stejne provedeni, ze? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.16 22:51

Má ještě někdo zkušenost s touto dětskou postelí??? Strašně se mi líbí ale co jsem si přečetla tuhle diskusi tak jí mám strach objednat.Ale at hledám jak hledám žádnou tak pěknou postel jsem nenašla prostě tahle vede tak nevim jestli to risknout a objednat jí a nebo koupit něco co se mi až tak líbit nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.16 11:04

Taky se mi Rico líbila, ale nechtěla jsem to riskovat, tak jsem nakonec koupila tuhle a jsme spokojeni: http://www.babypostele.cz/…SIVU-NATALIE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama