Postinor a druhá menstruce

Anonymní
22.7.15 17:59

Postinor a druhá menstruce

Ahojky všichni, mám dotaz. Jak u vás probíhala druhá menstruace po užití postinoru? Postinor jsem užila dle návodu, následující menstruaci jsem dostala 3 dny před očekávaným termínem, byla sice delší, ale proběhla. A teď již týden očekávám druhou menstruaci a stále nic. Břicho mě chvílema pobolívá, prsa citlivá, zrovna nejlíp mi není, i od žaludku je mi šoufl… Těhotenský test negativní… Měla jste některá obdobný průběh? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.7.15 18:11

Tak vsude se rika, ze Postinor je docela velkej sok pro telo, tak je dost mozny, ze to probehne jinak, nez jsi byla zvykla. Pokud je test negativni, byla bych v klidu. Ja Postinor uzila jednou, nezpozorovala jsem vubec nic nezvyklyho, ale u kazdyho to muze bejt individualni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.7.15 19:24
@Anonymní píše:
Ahojky všichni, mám dotaz. Jak u vás probíhala druhá menstruace po užití postinoru? Postinor jsem užila dle návodu, následující menstruaci jsem dostala 3 dny před očekávaným termínem, byla sice delší, ale proběhla. A teď již týden očekávám druhou menstruaci a stále nic. Břicho mě chvílema pobolívá, prsa citlivá, zrovna nejlíp mi není, i od žaludku je mi šoufl… Těhotenský test negativní… Měla jste některá obdobný průběh? Díky

no to mi ani nerikej, ze muze nastat :cert: taky jsem ho uzila dle navodu a ms prisla s tydenim spozdenim ale byla ok ted mam po ms také timpadem před ovu a doufam, ze bude ovu a i pak ms prijde v termiu a nic mi to nerozhodi i když sem na to byla upozornena, ze muze :nevim: ja ho taky nesla plne ok :think:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.7.15 07:47

Tak dnes další test - negativní. Počkám ještě týden a asi pak zajdu na gyngu, ne? Jak se pak rovná cyklus?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.15 08:32

Mam aktualne ten samy problem. Prvni ms po Postinoru presne na den, naprosto normalni, zadna zmena ci vedlejsi ucinek, nic. A vcera mela prijit druha a nic zatim (vcera rano test nega - delala jsem, kdyz jsem do rana nezacala spinit jako vzdycky jindy den az dva pred). Tak drzim palce vam i sobe, at se to brzo srovna. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.15 20:46

A břicho jako pátrací balón a stále nic :? Má někdo podobný zážitek? A jak to dopadlo? Díky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama