Postinor a menstruace/špinění

Anonymní
20.11.20 14:39

Postinor a menstruace/špinění

Ahoj :mavam: 16.11 jsem měla s přítelem nechráněný styk, používám antikoncepci, ale měla jsem antibiotika a ty účinek antikoncepce snižují.. Proto jsem si hned 13 hodin po styku (17.11) vzala Postinor. Vše bylo v pořádku, ale ve středu jsem měla takový hnědý výtok. Myslela jsem, že to je z Postinoru, přece jen tolik hormonů :roll: ale večer a celý čtvrtek nic, až dnes ráno zase hnědý výtok s troškou krve a teď zase klid :roll: od středy mě dost bolí v podbřišku, několikrát se mi udělalo špatně od žaludku a jednou na omdlení. Ve čtvrtek jsem měla dostat MS a já jsem z tohohle dost zmatená :nevim: mám to brát jako MS, nebo je nějaká šance těhotenství? :zed: vím, že záleží taky na tom jestli jsem měla ovulaci, ale podle doktorky mám ovulaci dost nepravidelně. Doma už mám roční holčičku a ta se „povedla“ 4 dny před MS :D
Nemá s tím prosím někdo zkušenosti? Předem děkuji :kytka:

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
20.11.20 14:45

Blbě ti je z těch hormonů, antibiotik všeho dohromady. Přitom si stačilo vzít kondom. A kdy ti měla přijít menstruace/krvácení z vysazení? V kterým týdnů užívání jsi měla antibiotika?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 14:49

@JancaS84 plato jsem dobrala v pondělí, ale vždy mi menstruace chodí až 4.den po dobraní. Antibiotika jsem měla od 9.11 a dobrala jsem je v neděli 15.11

  • Citovat
  • Nahlásit
18919
20.11.20 16:22

TAk hlavně, když bereš HA, tak těžko budeš mít ve standartním cyklu ovulaci. Na to bych nesázela. Ani na nějaké prohlášení doktorky. Ale po těch ATB je možné, že se ti mohla spustit. šance asi je minimální. Ale počkala bych cca 14 dnů po styku a test si udělala.

A jinak z téhle kombinace by asi bylo dobře jen málokomu.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat