Hustý bílý hlen a bolest v podbřišku

105
19.11.20 22:16

Hustý bílý hlen a bolest v podbřišku

Ahoj holky, omlouvám se předem za, pro někoho nejspíš, nechutné téma, ale nedá mi to spát a na gyndu jsem objednaná až na 14.12..
Už asi 5 nebo 6 dní mám hustý bílý hlen ve velkém množství, nejdřív jsem si myslela, že je to ovu, ale přijde mi to už dlouhé, hlavně u ovu by množství ubývalo, ale tady je ho pořád hodně.
Před rokem jsem porodila a od té doby mám bolesti před MS po, takže mě bolest v podbřišku občas i po celý cyklus už nezaskočí. Poslední MS jsem měla 2.-7.11., takže časově by to na ovu odpovídalo.
Měla jste taky některá někdy takhle silnou ovu tak dlouho? Nebo to může být nějaká infekce, či těhu? Při prvním jsem takové problémy neměla, tak nevím, zda by to bylo možné.
O druhé se zatím vyloženě nesnažíme, i když na 100%opatrní nejsme, někdy bychom druhé chtěli.
Předem děkuju za odpovědi 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3858
19.11.20 23:55

Jsi teď 18 DC, takže těhu asi těžko.
Ovulační hlen je přítomen několik dní před ovu. Připomíná vaječný bílek, „táhne se“.
A dobře si rozmysli, kdy chcete druhé dítě. Rodila jsi teprve před rokem. Když otěhotníš teď, první nebude mít ani dva roky. Já otěhotněla, když prvnímu bylo 8 měsíců a je to teda jízda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
20.11.20 07:31

@Whitedog chceme druhé brzy po prvním, aby byly blízko, takhle brzy teda ne, ale taky bychom to zvládli, když to zvládnou maminky s dvojčat 🙂 Vím, že to bude blázinec, ale to první je zlatíčko, kolikrát ani nevíme, že máme dítě, jak je hodnej.
Mám velkou rodinu a jsem nejstarší z 5ti sourozenců, takže jsem na děti zvyklá, 2 mladší ségry jsem v podstatě vychovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
20.11.20 08:09

@Whitedog navíc se nebojím tolik toho těhu, jako spíš nějakého zánětu, některé dny mě bolí v podbřišku opravdu silně, tak jestli někdo nemá zkušenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
20.11.20 08:15
@Katys08 píše:
@Whitedog chceme druhé brzy po prvním, aby byly blízko, takhle brzy teda ne, ale taky bychom to zvládli, když to zvládnou maminky s dvojčat 🙂 Vím, že to bude blázinec, ale to první je zlatíčko, kolikrát ani nevíme, že máme dítě, jak je hodnej.
Mám velkou rodinu a jsem nejstarší z 5ti sourozenců, takže jsem na děti zvyklá, 2 mladší ségry jsem v podstatě vychovala.

Teď může být zlatíčko ale potom nastoupí období vzdoru, nějaké spánkové výkyvy a podobně. Naše malá byla taky nejhodnější na světě a teď je z ní vztekající se křikloun, období vzdoru se nevyhne žádnému dítěti.
Jinak bych ty tvé problémy spíš typovala na kvasinkový zánět nebo nějakou mykozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
20.11.20 08:24
@Kaktusanda píše:
Teď může být zlatíčko ale potom nastoupí období vzdoru, nějaké spánkové výkyvy a podobně. Naše malá byla taky nejhodnější na světě a teď je z ní vztekající se křikloun, období vzdoru se nevyhne žádnému dítěti.
Jinak bych ty tvé problémy spíš typovala na kvasinkový zánět nebo nějakou mykozu.

Teď prochází separační úzkostí a obdobím vzdoru, ale my jsme s přítelem oba dost trpělivý, navíc malej je celej tatínek, povahově a ten je hroznej pohodář 🙂 ta separačka je peklo, ale dá se to zvládnout… My druhý nechceme hned, chtěli bychom se začít snažit až na konci léta, ale kdyby se to stalo už teď, tak to taky zvládneme 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
20.11.20 19:04
@Katys08 píše:
Teď prochází separační úzkostí a obdobím vzdoru, ale my jsme s přítelem oba dost trpělivý, navíc malej je celej tatínek, povahově a ten je hroznej pohodář 🙂 ta separačka je peklo, ale dá se to zvládnout… My druhý nechceme hned, chtěli bychom se začít snažit až na konci léta, ale kdyby se to stalo už teď, tak to taky zvládneme 🙂

To je jasný, když se musí, tak se zvládne všechno  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 18:56

Ahoj holky, mám dotaz po dlouhé době 😃
S přítelem se snažíme o mimi, minulý měsícjsem měla spozdeni 11 dní poté ks normálně přišla 19.10 samozřejmě máme nechraneny sex stále nyní 😃 přišla o dva dny dříve 16.11 a trvala tři dny (obvykle 5-6 dní) a potom takové menší hodně slabé špinění 😃 test jsem si nedělala protože když přišla ms tak proč taky žejo 😃 máte někdo podobnou zkušenost prosím děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 18:28

Ahoj holky, o mimčo se nesnažím, ale mám otázku. Minulý měsíc mě bolel levý vaječník. Připomínalo mi to ovulační bolesti, kterými trpím už pár let. Ve vaječníku řezalo a píchalo i při močení.. jeden večer mě přepadla taková bolest, ze které jsem až lezla po zemi a pozvracela se. Po chvíli to ustálo, druhý den už vůbec nic nebolelo, proto jsem k Dr ani nešla. Ms přišla normálně. Teď mám problém podobný. Od Ms do ovu vše vcelku ok, ale po skončení ovu bolest pořád trvá, tentokrát u pravého vaječníku. Opět píchání při močení i stolici, bricho nafouklé. K tomu se přidal bílý zapáchající výtok.. K Dr se určitě chystám, ale i přes to mě zajímá, zda máte některá z vás s tímto zkušenosti. Prosím anonym. Citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat