Postinor a sex

17
17.4.17 08:34

Postinor a sex

Dobry den, meli jsme s partnerkou sex. Ono se tomu ani neda rikat sex. Pouze stimulovani, vnikl sem do jeji pochvy pouze do cca 1-2cm. Chtel bych se zeptat, zda je moznost oplodneni? Citila semeno pouze venku pochvy, ale ne uvnitr (jestli se to da poznat vubec). Ihned potom jsem sel koupit Postinor. Vzala si ihned cca hodinu po. A po dvanacti hodinach dalsi. Jenom nevim, co presne znamena nepravidelne krvaceni do dalsiho menstruacniho cyklu, mohu se zeptat, co to znamena? Je moznost, ze bude tehotna, ikdyz se stalo to, co jsem vyse napsal? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1729
17.4.17 08:56

Ano, je to možné. Měli byste se chránit jinak, ne postinorem. Nepravidelná MS znamená, že to může dostat dříve nebo později než by měla. Je to totiž pěknej driak pro tělo ten postinor. Nic zdravého. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 09:05

@mamina89 ono to bylo, ze sem poznal, kdy to na me prijde, vetsina spermatu tedy skoncila venku. Vim, ze existuje nejaka ta kapicka lasky. Jenom se ptam, jestli by se „dostala dovnitr“ kdyz jsem byl nejak 1-3cm v ni, ani to snad ne.. Dekuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
17.4.17 09:10
@HonzaPod píše:
@mamina89 ono to bylo, ze sem poznal, kdy to na me prijde, vetsina spermatu tedy skoncila venku. Vim, ze existuje nejaka ta kapicka lasky. Jenom se ptam, jestli by se „dostala dovnitr“ kdyz jsem byl nejak 1-3cm v ni, ani to snad ne.. Dekuji za odpoved

Možné je kamaráde všechno. Nikdo ti tady nemůže napsat, ze se na sto procent nic nestane. Ano, je miziva šance, ze otěhotní, ale je. Vždycky, když dva lidi provozuji sex, ta šance tam je. :nevim: Raději zainvestujte do kvalitní ochrany viz kondom, prášky atd. Ať tohle nemusíš řešit zase za tyden :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 09:17

@mamina89 Chapu, ze mi to nikdo tady nemuze rict na sto procent :roll: Jenom me to zajima a se o pritelkyni bojim, presto, ze to chtela. Jeste rodicovstvi neplanujeme, takze jsme to chteli zkusit takhle, proto se radsi vyplavam :) Diky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
17.4.17 09:27
@HonzaPod píše:
@mamina89 Chapu, ze mi to nikdo tady nemuze rict na sto procent :roll: Jenom me to zajima a se o pritelkyni bojim, presto, ze to chtela. Jeste rodicovstvi neplanujeme, takze jsme to chteli zkusit takhle, proto se radsi vyplavam :) Diky moc!

A já ti pisatelku pouze odpovidam. :zed: Ano je to možné! A taky je tady spousta maminek, co i po postinoru otehotnela. Nic není stoprocentní. Řešit situaci az takhle když se stala, je celkem spatne. Jestliže nechcete mít děti, je třeba vše řešit včas a před sexem. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442
17.4.17 09:52

Pokud užila Postinor tak, jak měla. Což píšeš, že ano, tak bych byla v klidu. Jen bych pro příště tedy volila formu nějaké ochrany, pokud dítě neplánujete. Postinor není forma antikoncepce, je to nouzové řešení. Nepravidelné krvácení mimo cyklus, znamená, že může různě špinit nebo krvácet mimo termín očekávané MS. Je to hormon, může to rozhodit cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 10:09

@Fima Ano, užila Postinor cca hodinu po. A přesně po dvanácti hodinách další. Doteď ji je blbě a ma bolest hlavy, což píšou v návodu, naštěstí nezvracela, což mi přijde dobré tedy.. Pro příště určite použijeme ochranu úplnou, aby jsme tomuto problému předešli. Takže tedy Vy by jste byla v klidu? Tehotenske testy zatím vycházejí negativně (došlo k tomu v sobotu na poledne). Takže ještě zkusíme zítra. Doporučujete to zkusit ještě třeba za 10dni? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
17.4.17 10:13

@HonzaPod za těhotenské testy zatím neutrácejte, pozitivní můžou být NEJDŘÍV 10 dnů po styku, spíš později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 10:15

@Zireael Jo takhle, právě ze všude píšou 1-3dny, tak jsme to dodržovali… Jeeej, takže ještě nervozita neskončila 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4917
17.4.17 10:17
@HonzaPod píše:
@Fima Ano, užila Postinor cca hodinu po. A přesně po dvanácti hodinách další. Doteď ji je blbě a ma bolest hlavy, což píšou v návodu, naštěstí nezvracela, což mi přijde dobré tedy.. Pro příště určite použijeme ochranu úplnou, aby jsme tomuto problému předešli. Takže tedy Vy by jste byla v klidu? Tehotenske testy zatím vycházejí negativně (došlo k tomu v sobotu na poledne). Takže ještě zkusíme zítra. Doporučujete to zkusit ještě třeba za 10dni? :think:

Test se.ma delat až v den další očekávané menstruace. Postinor pouzila správně. A jinak krvácet může různě, je to hormonální darda. Jo a jinak je jedno, jestli jsi v ní jen na špičku, otěhotnět může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
17.4.17 10:23
@HonzaPod píše:
@Zireael Jo takhle, právě ze všude píšou 1-3dny, tak jsme to dodržovali… Jeeej, takže ještě nervozita neskončila 8o

Kde jsi tohle četl, prosím tě? Každopádně v tomhle případě je relevantní příbalový leták testu (ten jste určitě četli, že jo?), a tam je psáno (podle citlivosti testu) nejdříve 10 dnů po styku. Reálně počítejte 14-21, pak budete mít (skoro) jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 10:33

@Zireael Omlouvám se, asi sem napsal blbost s těmy dny. Omlouvám se, už jsem si toho přečetl tolik, ze z toho nejspíše blbnu. :zed: Takže testy ted nebudeme zkoušet, ale jak říkáte tak za těch cca 10dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.17 11:15

@Moniňoň Děkuju za vysvětlení :) Každopádně ta šance je mala ne, když jsem byl v ni jen špičkou a sperma bylo venku, než v ni, takže nějaký ty procenta, ze otěhotní budou, jak mi tady všichni psali :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4917
17.4.17 11:23

@HonzaPod tak určitě je šance mnohem menší, než kdybys vyvrcholil naplno a hluboko. Ale znas to.. stačí kapka a už to ťapká :mrgreen: udělali jste vše proto, aby jste to napravili, snad jste se i poučili a bude to v pohodě. Příště se budete chránit lépe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama