Postinor ve Francii

Anonymní
11.8.15 00:28

Postinor ve Francii

Anonymitu snad chápete… Právě se nám s manželem stala nehoda (poprvé v životě :zed: :zed: :zed: ) a jsme na dovolené ve Francii. Jak to řešit? Jsem 20DC, takže pravděpodobnost snad moc velká není, ale mám pocit, že mám poslední 2 dny ten bílkový hlen, ještě kojím, takže nějaký výkyv v pravidelnosti tam být může… Nevíte prosím někdo, jak je to ve Francii s přípravkem typu Postinor? Je to bez předpisu, co vlastně vůbec chtít, jak moc velký dryják to je, co to se mnou může udělat i s ohledem na kojení? Nebo byste se na to v této fázi cyklu vykašlali? MS mám pravidelnou, ale prostě nějaký výkyv (zpoždění, tudíž posunutá ovulace) občas bývá… Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45809
11.8.15 01:06

Anonymní, měl by tam být bez předpisu. Koukni na tento článek
http://prozeny.blesk.cz/…cele-eu.html
Jsou tam názvy i jiných léků než postinor na stejné bázi. Možná bych zvažovala zkusit zavolat gynekologovi a zeptat se ho skrz to kojení. Tohle stojí v příbalovém letáku Postinoru:

Kojení
Velmi malé množství léčivé látky tohoto přípravku se může dostat do mateřského mléka. To není považovanáno pro kojence za škodlivé, ale pokud máte obavy, můžete užít tabletu ihned po kojení a po dobu nejméně následujících 8 hodin po užití tablety nekojit. Tímto způsobem užijete tabletu dostatečně dlouho před dalším kojením a snížíte množství léčivé látky, které může dítě v mateřském mléce požít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.15 06:13

@Moise Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie