Nespí jinde než s námi v posteli

24.10.19 09:05

Postýlka či postel kočárek

Ahoj, prosím chtěla jsem se zeptat mám roční holčičku, která je od 6 měsíce zvykla spinkat s námi jelikož měla reflux, tak jsem se i bála a ano moje hloupost naučila jsem ji spát vedle sebe v postelí ale věděla jsem, že jí mám pod kontrolou ale má otázka zní máme postýlku ve které absolutně nebude i když chci jenom něco udělat dám jí tam úplná panika ještě se uklidňuje tak 10 minut potom máte taky někdo podobnou zkušenost uklidněte mě prosím, že to je normální, že dítě nechce být v postýlce a má otázka zní co kdybych postýlku úplně zrušila máme jí asi úplně zbytečné jen plná plyšáků a hraček Máte někdo Podobnou zkušenost? Co se týče kočárku tak to je taky panika, radši usne na mě a pak ji musím přenést do kočárku, ach joooo ???? děkuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6379
24.10.19 09:14

Spala bys ty někde, kde se ti nelíbí? Syn 2roky, spí u nás v posteli, kde ho večer uspím a my s manželem na gauči, nebo u něj :lol: dcera v postýlce spí a líbí se jí tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
24.10.19 09:18

@N-I-K-O-L Má rok to znamená že začíná období separační úzkosti, prostě zapomeňte v nejbližších pár měsících že byste byla sama :mrgreen: spaní ve společné posteli ničemu neublíží. Syn 5,5 let občas spí také v naší posteli a do 4 let tam byl prakticky pečený vařený. Dětem to poskytuje pocit důvěry a bezpečí. Postýlku zkuste přisunout k vaší posteli a sundejte bok. Zkuste to udělat tak aby to prodloužilo vaší postel a můžete ji zkoušet dát do té postýlky s tím že vlastně bude přímo u vás. Co se týče kočárku, tak zkuste nosítko nebo šátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2831
24.10.19 09:32

No je na to zvykla, tak řve, když je to jinak. Pokud to chceš měnit, doporučuji hodně postupně. Nejsem zastáncem vyrvavaci metody, ale ani toho být otrokem dítěte. Napřed si s ní v té postýlce třeba hrej, at so to spojí s něčím příjemným. Pak az si zvykne, sundejte bocnici, prirazte postýlku k vaší posteli a bude tak moct spát s vámi a zároveň ve svém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
24.10.19 09:46

Taky jsem si deti rozmazlila a silne preferovaly manzelskou postel pred tou svoji. V roce jsme je expedovali do detskeho pokoje na velke postele, ale stejne se nam behem noci pravidelne nekdo cpe do postele :nevim: Mame tri deti, takze pokud jich prijde vic jak 2, stehuju se do detskeho pokoje na nejakou volnou postel.
Zalezi na tobe, jestli ti vadi, ze mas dite v posteli nebo ne. Ja jsem deti presouvala kvuli tomu, ze se mi v loznici budily prilis casto na kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13456
24.10.19 09:51

Já mam postýlku bez bočnice přiraženou u svoji postele, takže malej je jakoby vedle mě ale zároveň ve své posteli :lol: pro začátek takové řešení jako kompromis pro všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
24.10.19 16:28

No tak ji postupně přesunuj do své postýlky. Na co se asi vyrábějí, když teď je móda strkat děti kamkoli, než tam, kde mají správně spát? A pak se nediv :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
24.10.19 20:37

Ted mi tu v posteli chrni i moje skoro osmileta. Jako kazdy vecer. Usina u me. Nevadi mi to. Sice jsem se uz x let nevyspala, ale neva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama