Postýlka do malého prostoru

211
31.7.15 10:02

Postýlka do malého prostoru

Zdravím :-)

Potrebuju poradit: máme malou ložnici a hledám řešení pro postylku. Vedle postele se mi ta klasická moc nevejde ( je tam tak 45 cm ) a tak hledám konkrétní typ postylky..Vím že existují ty přídavné k posteli, ale když už bych ji kupovala, chtěla bych, aby se tam dítě chvilku vešlo ( aspoň do 8 měsíců - jestli je to reálné :mrgreen: )

Nemáte někdo konkrétní tip na postylku ( aby taky nestala majlant…)

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13570
31.7.15 10:05

Co si nechat u truhlare udelat na zakazku primo na miru???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
31.7.15 10:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3741
31.7.15 10:08
@Kriss Tina píše:

Postýlka na míru určitě nebude splňovat kriterium,, aby nestála majlant" ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
31.7.15 10:10
@Kriss Tina píše:

Jo, to mě už napadlo, ale manželovi se nechce…protože až bude dítě větší byla by moc úzká a jemu přijde, že by to mohlo být drahé. Každopádně ted spis koukam co se kde prodava abych pak mohla treba sledovat bazarky a tak. Větší postylku máme slíbenou od známých pak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
31.7.15 10:10

@luffinka ja si nechavala delat na miru prebalovak a nestal tak moc, kdybych chtela podobnej odnekud z kramu dala bych za nej jednou tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3741
31.7.15 10:13
@Kriss Tina píše:
@luffinka ja si nechavala delat na miru prebalovak a nestal tak moc, kdybych chtela podobnej odnekud z kramu dala bych za nej jednou tolik…

To věřím, ale přebalovák a postýlku bych asi cenově nesrovnávala. Záleží samozřejmě dost na materiálu a pokud jde o truhláře z velkého města a nebo souseda od vedle co truhlaří, protože ho to baví. Já vím, že v Praze bych to toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
31.7.15 10:14
@Králičice píše:
@allien12 - http://www.smolicek.com/…x-90-cm-bila

Díky :-) Vy máte zkušenosti s tím jak dlouho třeba dítě se vejde do postylky s šířkou 45 cm? Já jen, že vím, že všude dělají normu většinou 60 cm…tak jestli to pak něco ovlivní.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
31.7.15 10:16

@allien12 - nemám, použila jsem google.. ale zase si myslím, že v když o 15 cm širší vydrží dítě bůhví jak dlouho, tak to tak horké nebude ;) a pokud máte místo na dětský pokojíček, tak tam může být dítko už brzo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6156
31.7.15 10:17

@allien12

A musíš ji mít u postele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
31.7.15 10:18

A co se týká délky, záleží, jak rychle dítko poroste.. to je podle mě důležitější než šířka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
31.7.15 10:18

@allien12 Pokud se nám zadaří a budeme mít druhé dítko, chceme kupovat postýlku Patron Maia, ale ta má na šířku asi 50 cm. Máme pidi ložnici, klasická postýlka se nám tam určitě nevleze a tato se nám líbí, že je malinká a dá se i přesunout různě po bytě. Nebo jedině ještě něco na tento způsob: http://www.capavrana.cz/…lky-pinolino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
31.7.15 10:21

@Natálka26

No, máme hodn malou ložnici…mezi stěnou a oknem je naše postel…Jediné ji pak mít jakoby v úrovni noh postele…jenže tam bych ji musela prirazit k vestavěné skříní ( aby nebyla přímo u nohou) a tam se bojím toho…že bych s tím musela holt furt šoupát ( když bych jà nebo manžel něco potřebovali že skrine)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 10:22
@allien12 píše:
Díky :-) Vy máte zkušenosti s tím jak dlouho třeba dítě se vejde do postylky s šířkou 45 cm? Já jen, že vím, že všude dělají normu většinou 60 cm…tak jestli to pak něco ovlivní.:-)

Ta z odkazu maximálně na 6 - 7 měsíců, než se dítě začne stavět. Dle obrázku se totiž zdá málo hluboká. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
31.7.15 10:23

@allien12 - postýlku na kolečkách.. těch je vcelku dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama