Pot po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 19:07

Pot po porodu

Dámy měla bych dotaz asi trochu zvláštní :think: :)
Jsem 7 tydnu po porodu
Nikdy jsem nemela peoblem s Tim ze bych se nějak extrémně potila a když jsem se potila třeba když bylo extrémní horko tak pot nijak nezapachal..
Teď? Hrozně se potím jak nějaký starý chlap a pot zapáchá kysele..a stejně kysele zapáchá i malého stolice. Je to fakt zvláštní když to takhle řeknu :) ale fakt mě to štve. Koupu se každý den a hodinu na to se zas začnu potit. Deodorantem nemohu používat malý pak odemne nechce prso (nevím zda to souvisí ) ani vonavky nemohu. Existujou nějaký vitaminy, procedury, deodoranty co sednou malemu …co by mi pomohli? Cokoli co vás napadne. Prosím :kytka: Nebo mě ještě napadlo zda to není hormonama popřípadě kdyby z vás někdo měl podobnou zkušenost, kdy to skončí? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
29.11.21 19:11

To jsou hormony ;) vše se vyplavuje z těla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
29.11.21 19:12
@Conniie píše:
To jsou hormony ;) vše se vyplavuje z těla..

Cca do konce šestinedělí jsem to tak měla u všech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
29.11.21 19:14

Hormony. Myslím, že to trvalo tak to šestinedělí, dva měsíce možná. Pak se to postupně upravilo. Ale potila jsem se jak kůň :oops:. Strašný, soucítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
29.11.21 19:16

Hormony, ze me neustále lilo snad rok po porodu, pak se to začlo lepšit. Klidně mohla bejt zima na kabát a já mohla jit v tričku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18967
29.11.21 19:16

Hormony, musíš to vydržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
29.11.21 19:17

Pocení po porodu

Ahoj, pamatuju si, že jsem to měla u obou dětí stejně. Pot sice nebyl extra cítit, ale věčně jsem měla mokrý triko na zádech, úplně živě si to vybavuju. Bylo to nepříjemný, z achvíli mi z toho byla zima. A to se normálně kdoví jak nepotím. Určitě to bylo hormonální, postupně, jak se děti odstavovaly se to srovnalo. Nejhorší to bylo do půl roku po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 19:48

Tak to jste mě moc nepotesili :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1045
29.11.21 19:54

Jak rekl muj gynekolog, v sestinedeli neni nic divne :lol:
Zkus prirodni tuhe deodorany, od saloos ruzovy ten je prijemny a nebo deodorantovy krem od alverde. Maji lehkou vuni a pridje mi, ze se po nem i min potim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6403
29.11.21 20:12

Normálka 8) :D To se postupně uklidní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.21 20:14

Léta používám deo krystal tzv. Kamenec, dá se koupit i v Dmku. Nanáší se hned po sprchování, já dávám večer. zabraňuje růstu bakterií a tím pádem není zápach. Je bez vůně, stojí pár kaček a vydrží velice dlouho. Ale jen do podpaží..je čistě přírodní, žádná chemie jako v antipersp. Držím pěsti, ať se to zlepší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10210
29.11.21 20:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
29.11.21 21:00
@TetaIvuška píše:
Léta používám deo krystal tzv. Kamenec, dá se koupit i v Dmku. Nanáší se hned po sprchování, já dávám večer. zabraňuje růstu bakterií a tím pádem není zápach. Je bez vůně, stojí pár kaček a vydrží velice dlouho. Ale jen do podpaží..je čistě přírodní, žádná chemie jako v antipersp. Držím pěsti, ať se to zlepší!

Jeeee taky me ten tzv. Kamenec zajima. Mohla by jste sem dat prosim odkaz? Diky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 15:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 15:01

Kdyby mě smazali - odkaz na eshopy, tak si zadejte do Googlu „deo krystal Kamenec“ a máte hodně odkazů :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat