Reklama

Potrat a rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slunickox
Nováček 3 příspěvky 01.04.18 13:11
potrat a rozchod

Chtěla jsem se s Vámi podělit o svoji zkušenost. Před třemi měsíci jsem otěhotněla s partnerem co již jedno dítě má. Šlo to hodně rychle ikdyž je mně již 39 let. Předtím jsem děti mít nemohla tak jsem to taky nikdy nezkoušela. Partner děti nechtěl, protože jedno díte už má, ale nakonec si to rozmyslel a snažili jsme se o mimi. Když jsem se dozvěděla, že jsem v tom, zrovna mně chtěl prý říct, že se o dítě již snažit nechce. Jeho reakce na těhotenství byla hrozně negativní. Já měla obrovskou radost, partner se však ode mě odtáhnul. Přestal mě objímat, přestal mně pomáhat se psem, začal se mnou chodit do hospody,( prý potom nebude čas) jednou si na mě lehnul a začal mě lechtat, že mně ležel na břichu a já nemohla dýchat. Vyžadoval denně sex, ikdyž předtím jsme spolu spali jednou týdně. Bylo mně to hrozně divné. Nicméně dozvěděla jsem se ve 12 týdnu, že dítě už nežije. Byl to nejhorší den mého života. Doktor chtěl, abych šla na kyretáž, ale já se bála že bych mohla být neplodná tak jsem čekala na samovolný potrat. čekala jsem 8 týdnů a potom začaly kontrakce. Ty se opakovaly každý třetí den. Skoro za tři týdny jsem konečně potratila. Přítel měl svého syna na víkend. Když viděl, že jdou na mě kontrakce tak odešel se synem do lanového centra za zábavou. Já doma málem vykrvácela. Přítel se vrátil a řekl mně, že ať se nezlobím, že měl povinnosti. Řekla jsem mu ať se odstěhuje. Přítel totiž bydlel u mě a měl exekuci. Jedna z věcí, kterou mně po potratu opakoval byla, že už žádné dítě nechce kvůli synovi. Já mu pořád vyčítala, že to dítě nikdy nechtěl. Synovi bylo 11 let, prej mě měl rád. Potom jsem se dozvěděla, že mu bývalá manželka zakázala se mnou mít dítě a vyhrožovala mu, že nikdy nedostane svůj byt zpět jestli ano ( přepsal ho na syna kvůli exekuci). Přítel mně řekl, že dítě bude chtít, ale za pět let, až bude synovi osmnáct. Začal chodit pozdě domů, často si psal, schovával pře de mnou telefon. Dva měsíce jsme nemohli spolu spát, takže věřím tomu, že si našel jinou. Bolí to proto, že od začátku jsem mu říkala, že teď mohu mít děti ( uzdravila jsem se s nemoci a neplodnosti) a ať mně nekrade čas jestli on ne. Milovali jsme se hrozně a trávili spolu veškerý čas. Minulý týden se odstěhoval a zablokoval si mě na všech sociálních sítích. Už se neozval. Ani se nezeptal, jestli jsem v pořádku po poslední kontrole. Můj gynekolog mě totiž poslal na kyretáž a tam mně řekli, že tam už po potratu nic není a není nic potřeba. Prožila jsem fakt horor a říkám si, proč Ti chlapi lžou, že chtějí děti a až zjistí, že je žena v tom tak ho nechtějí? Poslední slova byla, že nejdůležitější je jeho syn. Syn nechtěl k nám chodit a byl naočkovaný od bývalé a proto se prý stěhuje. Syn bude vždy pro něj na prvním místě a nikdo a nic to nezmění, ani ta situace když jsem ho potřebovala při potratu. Potřebuji se z toho vypsat a zeptat se jestli si někdo prošel něčím podobným. Přišla jsem o dítě, velkou lásku a víru, že už někoho potkám a budu mít vlastní rodinu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 01.04.18 13:18

Nepřišla… Ale když si to přečteš po sobě tak můžeš být ráda že s ním nejsi: Neví co chce, do všeho mu kecá bývalá, když ti je blbě, tak zdrhne a navíc exekuce. No já nevím jak ty, ale já čekám od chlapa víc

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 01.04.18 13:19

@slunickox :hug: no tak z rodinou ti neporadím ale buď ráda, že ses toho zmetka zbavila. :cert: To není chlap pro život ale ubozak. Takovýho bych nechtěla ani zadarmo. V nejtěžší chvíli tě opustil a kaslal na tebe. :( :,(

Příspěvek upraven 01.04.18 v 13:19

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 01.04.18 13:19

Překlep: Neprošla

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 01.04.18 13:24

No jestli je tohle pravda, tak si blázen. Po tom všem bys o něj ještě stála? Ještě o chlapa s exekucí? Proboha. 8o važíš si vůbec sama sebe? Není ti zas tolik, ještě si můžeš někoho najít a mít s ním dítě, v dnešní době je to v tomhle věku celkem normální. Hlavně ale na toho kret..a rychle zapomeň. Přece nechceš čekat do svých 44, aby ti pak řekl, že stejně žádný dítě nechce. To už můžeš mít dvě s někým jiným, normálním.

Alkata
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 01.04.18 13:25

Vsechno špatně je k něčemu dobre. Chlap vydírany a ovládaný bejvalkou, s exekuci na krku… promiň, ale to je partie jak noha :roll: Bud rada, ze ses ho zbavila, i kdyz touto hroznou zkusenosti. Najdes si lepšího a slušného :pankac:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.04.18 13:27

Narazilas na slabocha… ne na chlapa, chápu, že ted to tak nevidíš, ale bud ráda, že je pryč, že ti osud ukázal co je to doopravdy zač..ten člověk ti prošel životem, aby tě něco naučil…tak to ber jako dárek
jinak.. to nebyla láska - jen iluze o ní, člověk co k tobě cítí lásku se takto nechová

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 01.04.18 13:35
lepší časy přijdou, neboj

@slunickox Našla jsi si nesprávného muže, takového, díky kterému vztahu s ním ani nemusíš litovat. Ještě, že jsi možná potratila, protože s ním bys dítě nevychovávala, byla bys nešťastná a ani finančně by vás nezabezpečil a citově taky ne. Takže vlastně-jásej. To špatné ti ukáže cestu za tím tvým pravým, když snížíš nároky na vzhled partnera a budeš u něho hledat jiné vlastnosti-například, že je na tebe hodný a nenechal by tě ve štychu, tak sama nezůstaneš a šance na rodinu máš naopak větší, než s tím svým ex. I když to teď vidíš negativně, tak se ti blýská na lepší časy! :srdce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.04.18 13:39

Ten příspěvek je takový nějaký divný. Styl psaní je jak kdyby si to vymyslela 12 letá holka… A pokud je to pravda, pak nechápu, žes s takovým člověkem vůbec stála o dítě, nebo s ním vůbec byla.

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 01.04.18 14:03
@megy.misa píše:
Ten příspěvek je takový nějaký divný. Styl psaní je jak kdyby si to vymyslela 12 letá holka… A pokud je to pravda, pak nechápu, žes s takovým člověkem vůbec stála o dítě, nebo s ním vůbec byla.

taky mi to přijde takové nezralé…

Zwetta
Kecalka 368 příspěvků 6 inzerátů 01.04.18 14:04

@Gortyna

Omyl, omlouvám se

Příspěvek upraven 01.04.18 v 14:50

slunickox
Nováček 3 příspěvky 01.04.18 14:39

No styl je možná divný snažila jsem se to nějak zkrátit protože jsem tam nemohla napsat všechno. Stalo se toho hodně. Ne nevymyslela a dvanáct mně není. Vlastně ani nevím proč jsem to psala, spíš mně zajímalo jestli si někdo prošel něčím podobným.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 01.04.18 17:01

Tak deti s tebou nechce, exekuci na krku a jste ani nema vyresenou minulost. Bud rada ze je pryc. Ale zarazi me, jak se nekdo muze ve 40 vylecit z neplodnosti.

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.04.18 17:23

Neprošla. Ale každá z nás za život potká minimálně jednoho chlapa, co není pro život, co není do nepohody. Člověk toho druhého miluje, omlouvá ho, hledá kompromisy, snaží se tolerovat, protože všude je něco. Tam musely být náznaky, že ten chlap je na nic, jen ty jsi je neviděla. Já tě chápu, je ti skoro 40 a už jsi konečně chtěla tu rodinu, tak jsi ledacos přehlídla.
Každopádně gratuluji k rozchodu, přetrhni s ním kontakt. Já bych to brala tak, že jsi plodná, ale dítě do tohoto vztahu nechtělo, protože vědělo, že s otcem křivákem, ho nic nečeká.
Jsi silná, zvládneš to, i když to hrozně bolí. Základ je, mít více ráda sebe, než jeho. Ten chlap ti neměl, co nabídnout. Ty už víš, že jsi plodná… Láska tam z jeho strany nebyla, on si tě ani nevážil. Ten chlap je bez peněz má exekuce, a přesto všechno jsi sním byla, že všechno potáhneš ty, a on se k tobě nebyl schopný chovat slušně!

Holky, zakladatelka je v šoku, bolavá, snažila se příspěvek zkrátit, nehledejte tam nepravdy. Z neplodnosti se mohla vyléčit ve třiceti a pak být bez partnera. A každý nemá výborné komunikační schopnosti.

slunickox
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 12:38
@Procházející píše:
Neprošla. Ale každá z nás za život potká minimálně jednoho chlapa, co není pro život, co není do nepohody. Člověk toho druhého miluje, omlouvá ho, hledá kompromisy, snaží se tolerovat, protože všude je něco. Tam musely být náznaky, že ten chlap je na nic, jen ty jsi je neviděla. Já tě chápu, je ti skoro 40 a už jsi konečně chtěla tu rodinu, tak jsi ledacos přehlídla.
Každopádně gratuluji k rozchodu, přetrhni s ním kontakt. Já bych to brala tak, že jsi plodná, ale dítě do tohoto vztahu nechtělo, protože vědělo, že s otcem křivákem, ho nic nečeká.
Jsi silná, zvládneš to, i když to hrozně bolí. Základ je, mít více ráda sebe, než jeho. Ten chlap ti neměl, co nabídnout. Ty už víš, že jsi plodná… Láska tam z jeho strany nebyla, on si tě ani nevážil. Ten chlap je bez peněz má exekuce, a přesto všechno jsi sním byla, že všechno potáhneš ty, a on se k tobě nebyl schopný chovat slušně!Holky, zakladatelka je v šoku, bolavá, snažila se příspěvek zkrátit, nehledejte tam nepravdy. Z neplodnosti se mohla vyléčit ve třiceti a pak být bez partnera. A každý nemá výborné komunikační schopnosti.

Dekuji za podporu,:) peníze nejake mel, mel firmu napsanou na kamarada a delal vsechno na cerno. Blby bylo, ze jsme si nemohli vzit pujcku na barak. Ale mas pravdu ten chlap si me nezaslouzil a ja mela tento vztah odstrihnout hned. Neplodna jsem nikdy nebyla, mela jsem jenom zdravotni problemy co neumoznily mit dite. To bych ale tady nechtela rozebirat, kazdopadne konecne prisly na spravnou diagnozu a jsem vporadku. Doufam, ze na tohle brzo zapomenu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama