Reklama

Revize v Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 12:33
Revize v Podolí

V úterý mě čeká revize v Podolí. Jsem v 9tt, bez srdeční akce. Mám tam být na 7.30 a pak naprosto netuším co se bude dít. Byl někdo nedávno a může mi dát nějaké info? Budu moc vděčná! Omlouvám se za anonym, mé okolí o mém těhotenství neví.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 13:05

Ahoj, ja jsem druhy den po revizi, byla jsem 8+1. Nic me neboli, mozna trosku bricho, ani nespinim. Zakrok je rychly, cca 15 minut. Vlezes si na to jejich kreslo, uspi te a pak se probudis uz na pokoji. Vecer pred revizi uz nic nejez a nepij, ale to uz asi vis. Predtim jsem se bala, ale nastesti zbytecne. Fyzicky to nijak narocne neni. Zvladnes to :kytka: Jedna doktorka mi rikala, ze se muzeme zacit znovu za 3 mesice, druhy doktor mi zase rekl, ze po prvni porevizni MS muzeme zacit. Jinak 2 tydny po zakroku by nemel byt sex a pozor na hygienu, at nedostanes zanet. Me dali rovnou antibiotika a potom nejake tabletky na tonizaci delohy ci co, ale jsem v zahranici, tak nevim, jestli se to dava i v CR. Hodne stesti a at ti to dopadne dobre :srdce:

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.04.18 14:04

Já byla před 2 roky v podoli v 10tt bez srdeční akce. Ráno tě dají na pokoj. Musíš mít punčochy nejlépe už oblečené z domova. Tam na pokoji čekáš až na tebe dojde řada, odvezou tě na lůžku na sál už přiblblou. Tam tě uspí, je to fakt hned. Vzbudíš se až na pokoji a nechají tě dospat. Někdo po tom ještě může krvácet. Domu te pustí cca od 14 do 16 hod záleží kdy jdeš na řadu. Domu musíš mit doprovod. Máš pak 6ti nedělí. Otěhotnění nevím za jak dlouho doporučuji.. Já pak měla komplikace. Ale neboj to není standartní. Myslim že doporučují 3 měsíce. Ale to ti řeknou. Po zákroku mě nic moc nebolelo.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.04.18 14:18
@Hladikovka píše:
Já byla před 2 roky v podoli v 10tt bez srdeční akce. Ráno tě dají na pokoj. Musíš mít punčochy nejlépe už oblečené z domova. Tam na pokoji čekáš až na tebe dojde řada, odvezou tě na lůžku na sál už přiblblou. Tam tě uspí, je to fakt hned. Vzbudíš se až na pokoji a nechají tě dospat. Někdo po tom ještě může krvácet. Domu te pustí cca od 14 do 16 hod záleží kdy jdeš na řadu. Domu musíš mit doprovod. Máš pak 6ti nedělí. Otěhotnění nevím za jak dlouho doporučuji.. Já pak měla komplikace. Ale neboj to není standartní. Myslim že doporučují 3 měsíce. Ale to ti řeknou. Po zákroku mě nic moc nebolelo.

Jake puncochy? :think:

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.04.18 14:23

Kompresní punčochy ale jestli ti to neřekli?!… mě jo.. byla jsem ve ctvrtek u nich na vyšetření a v pátek jsem šla na zákrok. Buď tě pošlou dolů do lékárny tam je prodávají cca 300-400kc nebo ti dají erární.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:23

Uf tak to se mi trochu ulevilo. Minimálně tím, že mě dají na pokoj. Trochu jsem se bála, že tam budu někde sedět na chodbě a čekat…to bych asi utekla. I tak jsem teda vyplašená, ale když se shodujete, že to není tak děsné, tak to taky zmáknu.
@Hladikovka doufám,že komplikace se mi vyhnou…nijak extra dobře se totiž běžně nehojím :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:25

@Hladikovka mně punčochy řekli. Jsem zakladatelka.
@zudina taky mi řekli mít kompresní pončochy ideálně oblečené ještě doma v posteli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:34

@Hladikovka jinak já teda byla u nich na vyšetření už v úterý a teď týden čekám na zákrok…a to už jsem čekala dva týdny předtím jak vše dopadne…Už jsem z toho čekání úplně psychicky vyšťavená :zed: dělají před zákrokem ještě jeden ultrazvuk nebo už nic?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:43

Byla jsem tam loni v srpnu. Sestřičky byly milé. Punčochy mi pujčili, šla jsem tam narychlo. Myslím, že pouští po 4 hodinách. Šla jsem domů v 8 večer. Ale dost dlouho jsem čekala než přijdu na řadu, zákrok byl rychlý. Hlavně nejíst a nepít. Po první ms se zadařilo a teď mi zbývají ještě 4 měsíce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 14:49
@Anonymní píše:
Byla jsem tam loni v srpnu. Sestřičky byly milé. Punčochy mi pujčili, šla jsem tam narychlo. Myslím, že pouští po 4 hodinách. Šla jsem domů v 8 večer. Ale dost dlouho jsem čekala než přijdu na řadu, zákrok byl rychlý. Hlavně nejíst a nepít. Po první ms se zadařilo a teď mi zbývají ještě 4 měsíce.

Dostala jsi něco na nervy?

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.04.18 15:11

Na nervy asi nic ale daji ti oblbovák uz nějak rano. Ultrazvuk mi předtím už nedělali. Nebo aspon co jsem byla vzhůru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 17:08

@Hladikovka oblbovák bude stačit :) a jak moc jsi potom krvácela?

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.04.18 17:25

Já vůbec, ale někdo může. Tají ti pi výkonu zdravotní tampon a pak ti ho vydají az se vzbudíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 17:34

@Hladikovka aha. Takze asi nejake vlozky s sebou…

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.04.18 18:32

Onu tam mají. Dají ti. Takove ty úplně obyčejné. Ale jestli pak chceš na cestu svojí.. ale nemusíš. Neboj je to smutné a psychicky náročné :,( ale jinak ro zvládneš :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >