Revize a cysta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 19:24
Revize a cysta

Ahoj holky, prosím o radu. Na konci února jsem se dozvěděla, ze jsem těhotná. Rozhodla jsem se pro ukončení těhotenství, důvody tu rozebírat nebudu, jsme dospělé a je to každého věc. Takže hned jak jsem se to dozvěděla po 4 pozitivních testech, běžela jsem na gyndu, kde jsem se dozvěděla, ze jsem v 5. Tydnu a pro UPT mi bylo navrhnuta potratova pilulka Mifegyne, která je šetrnější pro tělo a jelikož chci v budoucnu děti, nemělo by mě to v budoucnu nijak ohrozit. 26.2. Jsem si šla pro první tři pilulky do nemocnice. Další den jsem začala krvacet. 28.2. Jsem šla pro poslední pilulku, příšerne bolesti, ale zvladla jsem to. Po asi 2 hodinách jsem začala krvacet. Nic extrémního. Krevní sraženiny se u měn skoro neobjevily a žádného vypuzeni plodu jsem si nevšimla. Uběhlo asi 16 dnů a stále jsem krvacela, ale málo. Po 16 dnech priserne bolesti, byl už večer, tak jsem raději spechala na pohotovost, kde mi po Uz řekli, že jsem plna těhotenské hmoty a pichli mi injekci, co měla způsobit kontrakce dělohy a následné čištění dělohy. Druhy den jsem šla na UZ, bohužel ani injekce nezabrala, musela jsem tedy na revizi pod narkozu. Dnes je to přesně tyden, nekrvacim, jen trochu spinim, Ale před par dny mě začalo velice bolet na levé straně břicha v úrovni pupíku. Je to jakési tahání, které se projevuje zejména při sedani nebo curani. Šla jsem na gyndu a našli mi cystu na vaječníku, ale prý to nic není. Občas mě hodně silne picha v podbrisku. Už s tím ale zatím nikam nejdu, to by mi dneska na UZ zjistili.. každopádně chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo zažil podobnou situaci. Moc díky, fajn večer :*

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5255 příspěvků 21.03.18 19:34

Na potratu jsem nikdy nebyla, ale na cysty trpím. Nakonec z toho byla laparka. Cysta stále rostla

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 22.03.18 08:42

Tak cysta nekdy odejde sama s MS, nekdy se musi na laparoskopii, kdyz roste a sama neodejde ;) ja mela v prvnim tehotenstvi cystu cca 8 cm. Bohuzel nasledovalo ZT s revizi v 17tt a cysta pak sama odesla s MS ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama