MUDr. Madar nebo prof. Ulčová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aishwarya
Nováček 8 příspěvků 08.03.18 10:54
MUDr. Madar nebo prof. Ulčová?

Ahoj,
mám za sebou 4× zamlklé těhotenství, všechna možná vyšetření včetně genetiky a jako poslední možnost chci ještě zkusit vyšetření u MUDr. Madara nebo prof. Ulčové. Máte prosím nějaké zkušenosti? Můžete někoho z nich doporučit? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Efka2015
Závislačka 4728 příspěvků 08.03.18 10:58

@Aishwarya MUDr Madar už je v důchodu a ani tak Podolí nedoporučuji..ani jejich metody.
Raději Ulčovou, ale ještě mi řekni, proč ne MUDr Malíčková, špička v oboru?

Aishwarya
Nováček 8 příspěvků 08.03.18 11:05

Děkuji za odpověď. MUDr Malíčkovou neznám, tak proto :) Moje imunoložka mi řekla, že mi napíše žádanku na toto vyšetření a že zná tyhle dva, tak si mám vybrat.

Efka2015
Závislačka 4728 příspěvků 08.03.18 11:13

@Aishwarya MUDr Malíčková je teď napůl v Gennetu a napůl v Iscare, dojížděla jsem za ní 400 km. Je tady o ní i diskuze tak když tak koukni. Spoustě holek pomohla a můžu srovnávat, fakt léčí úplně individuálně, není to tak že každý u ní dostane do samé (jako v Podolí) a fakt ty výsledky má, v ČR je nejlepší.
Pak tedy Ulčová, hodně holek odradilo, že na ně hned vybalila, ať si raději zažádají o adopci. Jen prosím ne to Podolí :think:

Efka2015
Závislačka 4728 příspěvků 08.03.18 11:14

Odkaz na diskuzi:

https://www.emimino.cz/…kova-138753/

Mazenka82
Kecalka 255 příspěvků 08.03.18 11:34

Já byla nedávno v Synlabu v Mlynářské v Praze a spokojenost, konkrétně u dr. Hybenové. Předtím v Podolí u Madara i u nějaké jeho „nástupkyně“ a v Synlabu mnohem lepší přístup, navíc v Podolí třeba vůbec chlapovi nebrali krev…

jesterka001
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 08.03.18 11:52

Za mě jednoznačně Malíčková, díky ní mám syna, po devíti letech snažení :palec:

Aishwarya
Nováček 8 příspěvků 26.03.18 11:42

Prosím ještě o jednu radu ohledně MUDr. Malíčkové - Gennet, nebo Iscare? nebo je to jedno? a musím být jajeich pacient a podstoupit IVF, nebo mě vyšetří i bez toho? děkuji moc.

Efka2015
Závislačka 4728 příspěvků 26.03.18 13:57

@Aishwarya je to jedno. Iscare nbral moji pojišťovnu, tak jsem zvolila Gennet.
Nemusíš být jejich pacient, já jsem jela z druhého konce republiky.

rajape
Povídálka 17 příspěvků 17.04.18 19:29

Máme výborné zkušenosti s MUDr. Malíčkovou :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama