Nechtěné otěhotnění...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 07:35
Nechtěné otěhotnění...

Dobrý den, s mým přítelem jsme se milovali a on se do mě udělal. Antikoncepci jsem už brala celých 21dní předtím, ale měla jsem do toho 2× antibiotika(u kte­rých bylo v přibalovém letáku psáno, že působí na antikoncepci). Potom nastala 7 denní pauza a dostala jsem menstruaci začala jsem zase brat pilulky z nového platíčka, ale vzala jsem si pouze 4, kdyz se do mě přítel udělal a bojím se, že jsem těhotná. Mohla bych být? Nebo jak dlouho narušují antibiotika antikonepci?

Reakce:
Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 20.03.18 07:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, s mým přítelem jsme se milovali a on se do mě udělal. Antikoncepci jsem už brala celých 21dní předtím, ale měla jsem do toho 2× antibiotika(u kte­rých bylo v přibalovém letáku psáno, že působí na antikoncepci). Potom nastala 7 denní pauza a dostala jsem menstruaci začala jsem zase brat pilulky z nového platíčka, ale vzala jsem si pouze 4, kdyz se do mě přítel udělal a bojím se, že jsem těhotná. Mohla bych být? Nebo jak dlouho narušují antibiotika antikonepci?

Tak pokud je tam vylozene psano, ze maji vliv na HA, tak je mozne, ze maji…tohle ti tezko nekdo rekne…zkus si ted udelat test a uvidis, MS jsi mela…a pak muzes zkusit udelat dalsi…v letaku HA urcite bude napsano, jak se mas chranit v pripade atb ne? A proc jste se nechranili i jinak, kdyz otehotnet nechces? :roll: taky jsem brala HA, taky jsem mela atb a miminko jsme jeste nechteli (skola), tak jsme se chranili dalsi metodou…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 07:41

Podívej se do příbalového letáku, každá HA je jiná. JInak obecně 7 dní po dobrání ATB se máš chránit ještě jinou metodou. Pokud jsi měla MS, je to nepravděpodobné.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 07:42

Jasně že mohla. Antibiotika vážně snižují účinky antikoncepce a měla by ses při jejich brání chránit i jinak. Navíc otěhotnět můžeš kdykoliv ikdyby si ty léky nebrala, nic není 100% ochrana. Já prvního syna mám přes prášky :mavam:

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 20.03.18 08:14

Myslim, ze by byla vazne velka nahoda, kdyby jsi byla tehotna. A na priste plus kondom ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >