Nechtěné otěhotnění...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 07:35
Nechtěné otěhotnění...

Dobrý den, s mým přítelem jsme se milovali a on se do mě udělal. Antikoncepci jsem už brala celých 21dní předtím, ale měla jsem do toho 2× antibiotika(u kte­rých bylo v přibalovém letáku psáno, že působí na antikoncepci). Potom nastala 7 denní pauza a dostala jsem menstruaci začala jsem zase brat pilulky z nového platíčka, ale vzala jsem si pouze 4, kdyz se do mě přítel udělal a bojím se, že jsem těhotná. Mohla bych být? Nebo jak dlouho narušují antibiotika antikonepci?

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 20.03.18 07:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, s mým přítelem jsme se milovali a on se do mě udělal. Antikoncepci jsem už brala celých 21dní předtím, ale měla jsem do toho 2× antibiotika(u kte­rých bylo v přibalovém letáku psáno, že působí na antikoncepci). Potom nastala 7 denní pauza a dostala jsem menstruaci začala jsem zase brat pilulky z nového platíčka, ale vzala jsem si pouze 4, kdyz se do mě přítel udělal a bojím se, že jsem těhotná. Mohla bych být? Nebo jak dlouho narušují antibiotika antikonepci?

Tak pokud je tam vylozene psano, ze maji vliv na HA, tak je mozne, ze maji…tohle ti tezko nekdo rekne…zkus si ted udelat test a uvidis, MS jsi mela…a pak muzes zkusit udelat dalsi…v letaku HA urcite bude napsano, jak se mas chranit v pripade atb ne? A proc jste se nechranili i jinak, kdyz otehotnet nechces? :roll: taky jsem brala HA, taky jsem mela atb a miminko jsme jeste nechteli (skola), tak jsme se chranili dalsi metodou…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 07:41

Podívej se do příbalového letáku, každá HA je jiná. JInak obecně 7 dní po dobrání ATB se máš chránit ještě jinou metodou. Pokud jsi měla MS, je to nepravděpodobné.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 20.03.18 07:42

Jasně že mohla. Antibiotika vážně snižují účinky antikoncepce a měla by ses při jejich brání chránit i jinak. Navíc otěhotnět můžeš kdykoliv ikdyby si ty léky nebrala, nic není 100% ochrana. Já prvního syna mám přes prášky :mavam:

svycarka
Kelišová 7448 příspěvků 20.03.18 08:14

Myslim, ze by byla vazne velka nahoda, kdyby jsi byla tehotna. A na priste plus kondom ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama