Potrat ve 3. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Noela20
Nováček 3 příspěvky 24.02.17 00:04
Potrat ve 3 mesici

Ahojte holky…

Pred vcerejskem sem v praci zacala krvacet, ihned sem jela na pohotovost, kde zjistili ze malemu prestalo byt srdicko :( Vcera sem musela na operaci. Krome toho zeme vse porad boli, skoro porad brecim. Doktori mi rekli, ze se to proste nekdu stava ale porad pred seboi vidim ten ultrazvuk a to male na nem. Bylo uz tak velike… :( A ja si porad nemuzu zvyknout ze uz ho nemam, porad mam to nutkani si sahat na bricho. Pritel musel zdelat z lednicky fotky z ultrazvuku, protoze sem se na ne nemohla ani podivat. Nevim jak se dostat do klidu. Vim ze ve 20 letech mam na dite jeste dost casu ale proste sem z toho porad spatna. Nejvic.se bojim, ze az zase otehotnim tak se budu porad stresovat. A nebo se prozmenu budu bat otehotnet. Zazit znova, to co posledni dny nechcu. Momentalne mam dva tydny neschopenku od lekare a vubec nevim co mam delat. :( mam strach ze se to bude opakovat. :( Mate nejake rady, nebo zkusenosti? :( diky holky.

Reakce:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 00:17

@Noela20 Stalo se mi to 5× pokaždé v jiném období a jediné co pomůže je čas…

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 24.02.17 00:24

Ahoj, taky jsem potratila, pocity jsou to strašné, paradoxně mi pomohlo, že jsem hned po návratu musela začít naprosto fungovat (dělám vedoucí na skautském táboře a stalo se mi to 7 dnů před odjezdem). Zpočátku to bylo hrozné bylo mi strašně líto, že nemám ani čas se vzpamatovat z té bolesti (psychické), nakonec jsem to však s obrovskou podporou manžela zvládla (naštěstí jel se mnou i na tábor). Neříkám, že to bylo jednoduché, ale tím, že jsem se musela starat o druhé jsem neměla tolik času se utápět v sebelítosti a pomohlo mi to rychle se vzchopit (i když to byl jediný tábor, kde jsem obrečela večer u ohně i takovou píseň jako Jesse James). Kupodivu jsem se nejdříve bála, že nám to pokazí vztah s manželem - v nemocnici jsem si připadala plná bolesti a nepochopená, bylo mi moc líto, že mě manžel víc nepodpořil, po příjezdu jsme si však vše vyříkali a ono nás to ještě víc sblížilo. Otěhotněla jsem 2 měsíce po a ano, bála jsem se hrozně, že se to zopakuje, dopadlo to dobře - spinká mi tady už devítiměsíční chlapeček. Držím palce a přeji strašně moc sil, ať toto těžké období máte rychle za sebou.

Romčuška
Stálice 78 příspěvků 24.02.17 04:17

Zamlklé těhu se mi stalo v 08/2015, bylo to hrozné :,( musela jsem navíc na kyretáž dvakrát, protože ve mě kousíček zůstal a měla jsem bolesti. Byl to hrozný nápor na psychiku, pomohlo mi vyplakat se ale i tak to trvalo, nez to prebolelo. Navic dlouhe cykly, takze stres z toho jestli se to podari znovu, a na konci 04/2016 pozitivní těhu test :) a neuveritelny strach aby se to nestalo znovu!!! Okolí sme to oznamovalo az jsem byla temer v 5. mesici protoze jsme meli obrovsky strach a cele tehu jsem se bala aby vse dopadlo dobre (to se urcite ale boji i maminky bez potratu). No a ted tu u me spokojene spinka téměř 2měsíční chlapeček :srdce: Takze ti uplne rozumim jak se citis a co prozivas. A uvidis ze to priste vyjde!!! Hlavne myslet pozitivne!!! Jinak me ted bude 24, takze ty reci, ze jsem mlada a mam dost casu jsem taky slysela. Drzim palce at jsi brzo fit a brzo se Vam podari miminko :)

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 24.02.17 07:11

Soustřeď se na práci, přítele, naplánujte svatbu, zvelebte nebo zajistěte bydlení? Prostě cokoli. Miminko přijde v pravý čas. Třeba švagrové se po dvou potratech poštěstilo až když měli postavený a hotový domeček:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >