potřebovala bych poradit

2
30.3.04 13:42

potřebovala bych poradit

dozvěděla jsem,že existuje tzv.prstíčková metoda.Mohla by mi některá poradit co to obnáší a jaké máte zkušenosti.Snažím se už rok otěhotnět a hledám jakoukoliv radu a pomoc.Moc děkuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2773
30.3.04 14:05

Jezkovat,

je to vlastně úplně jednoduché :lol: , prostě po tulení se kromě podloženého zadečku nebo stojky, jak nám jednou radila jedna anonymka 8O , pomůže spermijkám prstíčkem pěkně dozadu, k děložnímu čípku, aby se dostaly tam, kam mají a šupajdily pěkně naproti vajíčku :P . Můžeš to zvládnout sama, nebo ti pomůže „taťka“. :wink:
Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.04 08:47

Ahojda,

stačí kouknout na příslušný článek na www.rodina.cz a to na adrese http://www.rodina.cz/clanek3050.htm kde je celý proces popsán a je tam i diskuze o tom, zda to funguje…

Hodně štěstí. I my jsme čekali přes rok… A povedlo se.

Kopretinka

• Nahlásit
  • Citovat
2
3.4.04 02:27

moc dekuji a držte nám oalečky.dám vědět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.4.04 19:09

prosim o radu

Zdravim Vas vsechny, prosim Vas o radu. Vy:,–(ila jsem HA po 10 letech. Cca 20 den po 1. dni MS jsem dostala velke zavrate, mdloby skoro omldlevani. Test negativni, MS prisla 35 den - ale strasne slaba, skoro jakoby zadna! Bolesti podbriska uz cca 14 dni. Jedna se o spatnou hladinu hormonu v tele? dekuji K. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.4.04 21:25

ahojky, i já jsem vy:,–(ila HA /v prosinci 03/, po z letech.
Ty změny v mém těle byly neúnosné. Byly to příznaky jako kdybych už byla těhotná, ale stále nic. Menstruaci jsem dostala až po provokačce skoro za 3 měsíce. Pomaluj se ted dávám dohromady, ale jak říkám HA dělá s organismem divy.Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
2773
7.4.04 09:50

Kajdo, zkus si zopakovat ten těhu test!!! :lol: Možná, že už je tam mimi :twisted: !!! Ta slabá ms a bolení bříška by tomu nasvědčovaly. :wink:
Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.4.04 10:24

dekuji

Dekuji za zpravicku, zkusim testik a v horsim pripade provokovacku od pana dokturka.. Zarazi me ale ta slaba menstruace, tak uvidime. Dam vedet, jak jsem dopadla.
Hezky den holky!! K. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama