obavy v prvním trimestru

4
26.3.04 12:13

obavy v prvním trimestru

Ahoj všem,
nebývám tu na netu často, ale pokaždé když mám možnost přečtu si vaše příspěvky.
Dnes bych měla být podle doktora v osmém týdnu (jinak 6) těhotenství, jsem hrozně šťastná, ale zároveň prožívám obavy. Je mi od začátku dobře, žádné vážné těhotenské příznaky jako nevolnosti, bolesti mě nepotkaly, jen mě po vynechání MS začaly bolet prsa, bradavky byly velmi citlivé na dotek a během 14 dnů jsem vyměnila 75B za 75C. Asi si teď říkáte proč ty obavy? Prsa mě přestaly bolet a mám pocit, že už nejsou ani tak citlivá, jinak je vše OK (žádné špinění, žádné vedlejší příznaky). Prosím o radu, máte s tím některá zkušenost? Všichni mi říkají, že teď by teprve prsa měly být nejcitlivější ?.? Díky za odpovědi
Kráčmerka
PS: Na další kontrolu jdu až 5.dubna :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lea
207
26.3.04 12:31

Ahoj Kráčmerko,

tak tyhle obavy jsem měla taky, nebylo mi vůbec nic, žádné nevolnosti, prsa jen trochu citlivá, ale jinak jsem nic nepozorovala až do 10tt. Pak mně bylo párkrát špatně a teď už jsme na konci 16.tt

Takže neboj, je to normální, někdo se prostě cítí dobře a někomu je špatně v jednom kuse.

Měj se
Lea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
26.3.04 13:55

Ahoj Kráčmerko,
taky mě ze začátku bolely prsa - ale bolest postupně přicházela a odcházela - některé dny jsem se jich nemohla ani dotkout, ale to vše přešlo docela záhy. :D Nikdy jsem nezvracela zato jsem stále měla hlad :oops: a dnes jsem už 21tt a všechno je OK.
Tak se měj hezky a nestrachuj se, určitě je všechno v pořádku!!!
Hezké těhulkovství a krásné a zdravé mimi
přeje
Tifani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.3.04 14:00

Holčiny děkuju za zprávičky,
jsem hned trochu klidnější, mějte se moc fajn a pohlaďte i za mne vaše fazolky :D
Kráčmerka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2341
26.3.04 14:04

Ahoj Kráčmerko,
jak už Ti holky psaly, ničeho se neboj! Mě v prvním těhu bylo špatně celý 2. a 3. měsíc. Teď podruhé mi bylo zle jen asi 3 týdny a mnohem míň a taky jsem plašila jestli je všechno v pořádku. JE. Nevolnosti klidně můžou ještě přijít nebo taky nemusí vůbec. V tom druhém případě buď ráda, není to nic extra příjemného. A prsa mě tentokrát nebolely skoro vůbec akorát taky hned na začátku o číslo povyrostly. Takže určitě je všechno v nejlepším pořádku. A do toho 5.dubna to vydržíme, já jdu ten den taky na kontrolu :)
Katka a Klubíčko 13tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
30.3.04 10:28

Ahoj holky,
prozivam take to, co Kracmerka.. A presne mam ty same pocity… Jsem ted na zacatku 10tt. Vlastne az do 4tt jsem nevedela, ze jsem tehotna,testy ukazovaly jen jednu / a me vubec nic nebylo, a vlastne ani dosud neni.. Krome toho, ze se mi obcas mota hlava, posledni 3 tydny me pobolivaji prsa (a nekdy dost) a mam hlavne rano strasny hlad…:o) Rikam si, jestli je vsechno tak, jak ma byt a mam moc veliky strach, kdyz ctu, co vsechno se muze stat, aby bylo vsechno v poradku. Na kontrolu jdu 1.4., tak se uz nemuzu dockat, az mi doktor rekne, ze vypada vse v poradku a dostanu zase fotku naseho mimiska.. Holciny, davejte na sebe pozor a drzme si vsechny palecky a verme, ze vsechno bude v nejlepsim poradku!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.04 11:39

kontrola dopadla OK, obavy pominuly

Ahoj Kačko a Klubíčko,
tak jak jste dopadly, my máme za sebou vyšetření na UTZ a vše nasvědčuje tomu, že je vše v pořádku, srdíčko už je pěkně vidět…
Přejeme i všem ostatním maminkám, krásná a zdravá miminka v bříšku
Kráčmerka a fazolka 9+0

• Nahlásit
  • Citovat
297
5.4.04 14:49

Ahoj, holky!
Hlavně nedejte na to, co vám všichni říkaji, zvlášť o tom, co byste měly cítit. Každá jsme jiná.
Já taky pěkně plašila. Špatně mi sice bylo, a to až někdy do 17. týdne, ale prsa si dělala vyloženě, co chtěla :lol: Jeden den jsem se probudila a myslela si, že tu podprdu prostě neoblíknu, pak si zase na dva dny splaskla, jednou bolela, pak zase ne :roll: No, teď už jsme ve 27. týdnu a všechno vypadá v pořádku.
Přeju všem zdravá miminka!
Petra a Berušátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
3.3.12 15:22

dobrý den chtěla bych se zeptat,nevim jak začít tak to napíšu postupně: každej měsíc sem pravidelně menstruovala ale minulej měsíc nic..tak po 14 dením spoždění jsem šla k doktorce a ta mi řekla že jsem ve 4 týdnu těhotenství..ted jsem v 5 týdnu a začala jsem menstruovat..je to normální..??jsem poprví těhotná tak mám docela obavy..poradíte mi někdo..??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
3.3.12 20:52
Lsarinka píše:
dobrý den chtěla bych se zeptat,nevim jak začít tak to napíšu postupně: každej měsíc sem pravidelně menstruovala ale minulej měsíc nic..tak po 14 dením spoždění jsem šla k doktorce a ta mi řekla že jsem ve 4 týdnu těhotenství..ted jsem v 5 týdnu a začala jsem menstruovat..je to normální..??jsem poprví těhotná tak mám docela obavy..poradíte mi někdo..??

Ahoj já myslím že to dobré není, jela bych na pohotovost hnedle.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
4.3.12 07:57

mno v pátek když jsem začala slabě krvácet jela jsem ke svému doktorovi,ten mě prohlídnul a řekl že není nic vyhráno ale ani straceno..mimčo roste ..ale že plno holek mimčo nedonosí když je v začátcích a začnou krvácet…jsem furt taková nejistá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama