Prcek v bříšku škytá

40
16.3.04 16:21

prcek v bříšku škytá

Ahojky holky,
další z poněkud paranoických otázek budoucí maminy:-)
Prcek mi v bříšku docela často škytá, neškodí to? A ještě jedna ze stejnéh soudku - nemůžu ho během spánku nějak přilehnout nějak mu ublížit? Na břiše už dávno nespím, jsem ve 31tt.
Nezlobte se za možnou naivitu otázek, ale tady, v cizině, jste mým podstatným zdrojem informací.
Díky moc Gábi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47
16.3.04 16:30

Ahoj Gábi,
jsem ve 32 tt a můj prcek taky škytá docela často, příde mi to docela legrační :-) Co jsem se dočetla, tak je to úplně normální, nikde jsem nenašla zmínku, že by to mohlo jakkoliv škodit.
Jinak k možnému přilehnutí břicha při spánku. Nevím jak ty, ale se svým pupkem se v noci budím pokaždé, když se chci otočit a když se mi náhodou stane, že si lehnu proti gustu mimíse, tak mi sakra rychle dá znát, že takhle se mu to teda nelíbí a jestli si myslím, že v téhle poloze usnu, tak to se teda pletu :lol:
přeju příjemný zbytek těhotenství a všechno nej tobě i prckovi
Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
16.3.04 16:44

Moc Ti děkuju za odpověď, on ten můj synáček taky kope hned, jak se mu něco nelíbí, já jen, kdyby níhodou, znáš to… Moc Ti přeju, ať už to těhotenství v pořádku ‚doběhneš‘ a mějte se s drobkem moc fajn.
G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
16.3.04 16:51

Ahoj Gabi,
nas Jenula skytal nekolikrat denne v brisku. Dokonce jsem byla rada kdyz jsem to skytani zase ucitila protoze jsem se ujistila ze je hlavickou stale dole o coz jsem se bala vice nez o skytani. Citila jsem to skytani totiz dole. Ale moje doktorka me ujistila ze to nema vliv naprosto na nic. A je to pravda. Narodil se naprosto zdravi ale skytani mu vydrzelo do dneska. O prilehnuti miminka se nemusis bat. Neznam takovy pripad.Pokud lezis na zadech tak se hlavne podkladej hlavu at nelezis na rovnem, kvuli tvoji zavrati a kysliku k miminku. Me brali mdloby 2× kdyz jsem si lehla narovno ale to uz jsem byla ve vysokem stupni tehotenstvi. Asi v 9. mesici. Nastesti to bylo vzdy u doktora na kontrole. Ale to je samozrejme individuelni. Nemusi to byt tvuj pripad. Nejlepsi poloha na spani je ale na tvem levem boku tak jde k miminku nejvice kysliku. Nekde jsem to cetla uz nevim kde. Ziju taky v zahranici a tak ctu na internetu kde co protoze ceskych knizek mam strasne malo a pokecat neni moc s kym. Tak jestli budes chtit tak napis… Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
17.3.04 11:08

Milá Míšo,
těší mně každý dopisek a tak Ti také moc děkuji. Je fakt, že hlavičku ‚lokalizuji‘ tímhle způsobem taky:-) Kdyby Ti bylo smutno, napiš na J70@atlas.cz.Měj se hezky G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama