Váha

3813
8.3.04 16:20

Váha

Ahojky, já vím, že už tady na to diskuse byla, ale i přesto bych se chtěla zeptat jestli je zde někdo kdo přibral v těhotenství 20 kilo a více........ Pokud ano, kolik jste nechaly v porodnici? A jak schazujete ? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
8.3.04 18:37

Přibrala jsem 18 kilo. Měřím 168 cm a moje váha před otěhotněním byla 52 kilo. Do porodnice jsem šla se sedmdesáti kily. Většinu jsem nechala v porodnici, takže jsem si domů po čtyřech dnech nesla jen necelých pět kilo navíc. Ta jsem shodila do 2 měsíců při kojení, v podstatě bez jakýchkoliv problémů. Teď jsem podruhé těhotná a snažím se hlídat si konzumaci uzenin a tuků, abych tak nepřibrala znova, protože ty problémy se zády nepřeju nikomu a sobě už vůbec ne :) . Hodně jsem se tentokrát zaměřila na zeleninu a ovoce, i když salámek si občas dopřeju také. jsem teď v 19 týdnu a zatím jsem se rozrostla o 1 kilo, ale jak můj přítel říká, všechno co jsem měla na stehnech se mi přesunulo na bříško. určitě je to ale také tím, že mi pri prvním miminku nebylo vůbec špatně, zato teď jsem měla žaludek jak na vodě až do 14 týdne. Trošku se bojím, že nebudu mít zásoby na kojení. Snad se mi podaří to ještě trošku dohonit :wink: Přeju ti, abys všechna kila navíc rychle shodila. A když to nepůjde samo, trocha pohybu to všechno usnadní. Zvlášť jestli se i z tvého miminka vyklube takový neposeda jako můj syn.

• Nahlásit
  • Citovat
15
9.3.04 16:55

Ahoj,

já jsem při obou dětech přibrala 20 kilogramů (měřím 180 a normálně vážim něco málo přes 60 kilo), říkala jsem si ,že se nebudu nijak omezovat a to sladké, které mi najednou tak chutnalo si dopřávala :wink: . V obou případech jsem z porodnice šla lehčí o 9 kilo. A do tří měsíců jsem se vrátila na svou váhu ( i když do kalhot jsem se ještě nevešla). Nemusela jsem držet žádnou dietu, jedla jsem normálně, kojila jsem, a nijak významně jsem necvičila, protože jsem si po císaři netroufala. Šlo to naštěstí „samo“.
Zdravím
Eva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
9.3.04 20:38

já jsme v těhotenství přibrala 25 kg, v porodnici jsem 10kg nechala a při kojení jsem za tři měsíce měla těch 10 kg zase nahoře, teď mám 11 měsíční holčičku a pořád mám na sobě navíc asi 17 kg. rozhodně tě nechci strašit, ale ze mě to dolů prostě nejde a nejde ať jím sebemíň. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.3.04 21:57

Ahoj, při prvním těhotenství jsem přibrala 28 kg. V porodnici jsem nechala 13 kg. Kojila jsem půl roku, žádné speciální cvičení, spousta čokolády (jsem závislák :P ) a dvoupatrový rodinný dům s pořádnýma schodama… Po deseti měsících jsem měla ještě o 5 kg méně než před těhotenstvím. Teď jsem deset měsíců po druhém těhotenství, kdy jsem přibrala „pouze“ 22 kg (v porodnici zůstalo 10 kg) a ještě mi chybí 5 kg do mé váhy před druhým otěhotněním. Kojím, jím sladké, ale už nemám ty schody… :cry: U mě asi nejvíce zabírá ten pohyb, protože mi kila začala ubývat až poté, co jsem začala jednou týdně cvičit, plavat a snažím se večeřet nejpozději do 18h. Vím, že bych zaručeně zhubla, kdybych se vzdala sladkého, ale to fakt nedokážu :?
Přeju hodně pevné vůle a málo přebytečných kil!!!
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
1296
9.3.04 23:24

Ahojky,
moje mamka, když šla rodit se mnou, tak vážila něco přes metrák anebo tak nějak kolem metráku ( i před těhotenstvím to ale byla boubelka ).
A když mě byl rok tak měla 49 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.04 10:27

Já jsem při prvním těhotenství přibrala 18 Kg ,v porodnici jsem nechala 7 Kg , asi během 3 měsíců ,možná i míň, jsem zhubla na svou původní váhu. Někdy to jde opravdu samo :lol: . Uvidíš . Držím palečy Verča.

• Nahlásit
  • Citovat
3813
10.3.04 10:31

Díky za odpovědi, aspoň nejsem sama kdo přibírá jinak než je uvedeno v tabulkách :wink: docela mě to povzbudilo a věřím že to zase shodim díky moc Zlatka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
10.3.04 16:04

Ahojky, mám dotaz z úplně jiného soudku co se týče váhy.. Snažíme se o miminko, je mi 24 let, jsem 168 cm vysoká ale mám s bídou 45 kg.. Nebudu mít problém otehotnět?? Pár lidí mne takto už straší.. Menstr. mám pravidelnou, antikoncepci neberu už skoro rok.. díky.. Jh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
10.3.04 18:34

ahoj angelia,

asi nemas moc svalu a mas malo tuku a dobre ti travi, nebo malo jis. takze ta vaha nemuze byt zavratni. hlavne ze tvoje telo ma dostatek vitaminu a mineralu. nevim ale ja bych zistila kdy a jestli mam ovu a partnera bych poslala na spermiogram. s tou vahou kdyz ti to nedela potize v beznem zivote bych si zatim velkou hlavu nedelala. :wink:
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
11.3.04 12:30

Ahojky Angelio,
Já když jsem otěhotněla jsem měla 44kg. Jsem sice o něco menší, měřím 160cm, ale neměla jsem s otěhotněním žádné problémy. Vyšlo to snad napoprvé, když jsme se rozhodli pro mimi. V těhotenství jsem přibrala 9 kg, a hned jsem zase všechno shodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.3.04 21:45

Váha

:oops:Ahojky, je to až k neuvěření, ale při mém druhém těhotenství jsem šla rodit s 90 kg a má normální hmotnost je kolem 60kg. Po půl roce jsem vše shodila a dostala, díky kojení, se až na neuvěřitelných 55kg.
V této chvíli jsem ve třetím měsící, a i když je mi zle- jelikož jsem momentálně v Mexiku, a stýská se mi po maminčině českém jídle. I když toho v sobě moc neudržím přesto má váha se vesele zvyšuje. Ale nedělám si z toho hlavu.....určitě vše shodím při kojení.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama