Ukážeme pupíky sluníčku?

Radina
19.3.04 12:51

Ukážeme pupíky sluníčku?

Holkýýýýý, včera jsem viděla v Hypernově cikánku v bokovkách a s vyhrnutým tričkem jak vystavuje na odiv svůj pupík. Moje matka mne vždycky přesvědčovala jak je to vulgární, ale mně se to včera moc líbilo. Chystám se teď taky na sluníčko a nejpíš si natáhnu bokovky ať to vidí celý svět! Co vy na to? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

131
19.3.04 13:04

Ahoj, Radko.
Klidně jdi do toho. :D Vždyť se není za co stydět a naopak je na co být pyšná. :P Jenom pozor na prochladnutí. Radši si přibal do tašky delší svetr. Tohle předjarní počasí je strašně zrádné a jak zaleze sluníčko za mrak, hned je děsná zima. Ale jinak je paráda, jak všude kolem začínají vyskakovat z kabátů bříška. Doufám, že u nás už se taky brzo zadaří. Papa. Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.04 13:05

Já neví proč bychom se za to že čekáme noví život měli stydět :? Já osobně svůj velkej pupek dávám na obdiv všem nosím vše v čom se cítím dobře a je mi jedno zda mě někdo krityzuje, takže vytáhni bokovky a hurá ven. :twisted: Proč bycho nemohli chodi hezky oblíkáné i v těhotenství? :wink: . Niky.

• Nahlásit
  • Citovat
bzb
135
19.3.04 13:35

Ahoj holky, myslím, že se vážně není za co stydět, ne? Naopak, každá by se měla obléci do toho, co jí bude příijemné. ( I když to budou bokovky a top.) Já jsem sice teprve „čerstvá“ těhulka, ale pokud si dobře vzpomínám z doby, kdy jsem čekala dceru, tak v buticích pro těhotné jsem nechala nemalý peníz :-). Myslím, že i těhotná žena by měla být hezky upravená a hlavně v klidu a v pohodě obrněná před blbými pohledy. Jsem asi trochu konzervativnější a bříško schovám, nicméně schovám jej do oblečení, na němž je sice vidět, že ustupuje bříšku, ale bude to jedna z takových malých „koupitelných“ radostí, jež nahradí některé strasti (p.s. navíc mi tak rostou prsa už od začátku, že by top byl spíš trapný :-)).
Takže v klidu natáhněte co nosíte rády (a do čeho se vlezete) a vyražte na sluníčko, příští týden bude zase hnusně :-(.
Pa a hezký víkend!
B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
19.3.04 14:35

mne pupik ceka v lete ale prave se chystam ze budu nosit minisukne a holy pupek :D . kamos mi donesl takovy obtacaci sukni se sri lanky takze to muzu prispusobit pasu :lol: . a ty bokovky netlaci pasem nejak na mimise? danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.04 14:46

Ahoj, ja osobne pupik nikde na verejnosti neukazuji. Ale neni to proto, ze bych se za nej stydela, to rozhodne ne, ale proto, ze odhaleni briska pokladam za neco pro me intimniho. Jsem moc hrda na sve brisko, ale je to proste otazka osobniho pocitu. Stejne tak bych nesla s odhalenym briskem i v „netehotnem“ stavu (ackoliv bych si to mohla s prehledem dovolit). Kazdopadne mi nevadi ty maminky, ktere brisko ukazuji a nepozastavuji se nad tim, jako nad necim „nemravnym“. Jen u me je proste „hranice“ oblekani malicko jinde.

Andrea 29tt

• Nahlásit
  • Citovat
62
19.3.04 15:07

Ani nevíte, jak vám závidím. Také bych své bříško ráda ukázala světu..........ale mám po dvou dětech jizvy. Takže to třetí se bude také schovávat.
I když jsem si prohlížela fotografie tady na stránkách, tak to vypadá, že žádná takový problém nemáte. ........a to ještě navíc, žíji v tropech......takže si dokážete představit, že bych opravdu ráda- tedy alespon doma......chodila co nejméně oblečená.
Užijte si jaro..........mé nejoblíbenější roční období........já se du péct.haha
Sophie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
19.3.04 15:39

sophie,

nevim jake jsou to jizvy. ale mne operovali nejprve cystu blizko pupiku a pak pruh krizem cez tu jizvu na pupku a tak uz nemam hezky pupicek. totiz du dhruhou jizvu „zasili“suchymi stichy. a jeste ke vsemu se mi zle hoji. takze vypadam jako by mi vyndali zaludek. a jeste mam 3 velke, skarede jizvy na kolene. ale nic mne neodradi nosit minisukne. mnoho lidi zira, no a co. jedine zo zakryvam sou speky :lol: . strasne mnoho dela jak to vnimas ty.
vubec se toho neboj. :wink:
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
19.3.04 17:06

…jizvama jsem myslela strie. Prostě mě to už někdy česky nemyslí, takže za to se omlouvám. A to my asi musíš dát za pravdu, že není nejlepší vystavovat........tím se alespoň člověk vyhne otázek zvědavců…Co to je?
Obě předchozí těhotenství jsem dělala všechno pro to, aby se neobjevily- mazala, brala vitamin E atd. atd.
Ale nikdo mě nevymluví, že to je dědičný. Prostě buďto je kůže elastická a nebo není. ........Máte jinou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.04 12:17

Mám také hrozné jizvy az nad pupíkem, taky jsem v těhotenství mazala a mazala, myslím, že to také zaléží na tom jak rychle se zvětší bříško. Já jsem do 5 měsíce neměla skoro nic navíc, a nejednou po šesti měsících mi vyskočilo bříško, takže to asi má kůže nezvládla, ale asi je to taky dědičný, myslím,že to mazání stejně moc nepomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
10
20.3.04 20:36

Ahojky! Jasne, ja jsem taky pro, ukazovat brisko. Ja byla zvykla nosit kalhoty bokovky a kratky trika a svetriky. Tak jsem s tim neprestala ani v tehotenstvi. Kdyz ted potkam maminu v bokovkach a s nahatym briskem, moc se mi to libi. Nejsme uz v dobach nasich rodicu, kdy to bylo neco hrozneho, co se musi schovat. Ale naopak je pravda, ze nekdo by se necitil. Kazdy at si obleka to, v cem se citi dobre.

Ty strie jsou neprijemna vec. Ja nastesti zadne nemam. Ale asi by bylo neprijemne, kdyby se mne lidi ptali, co to mam. :roll: To bych radsi brisko neukazovala. Ale ani se zakrytym briskem neni treba chodit v buhvijakem pytli, ne!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama