Reklama

Potřebuji radu a váš názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanka337
Nováček 2 příspěvky 28.01.18 22:34
Potřebuji radu a váš názor

Ahojte, jdu si pro radu. :palec:
Dnes je 29.1., svůj poslední pohlavní styk jsem měla poslední den menstruace a den po menstruaci(20. a 21.1.), ovulace mi vychází na dnešek.(pohlavní styk byl chráněný) Dnes jsem mírně špinila(spíše hnědý výtok), může to patřit k ovu? Nikdy jindy se mi to nestalo. Také mi je mírně na zvracení. Myslím, že jsem spíše paranoidní, ale mám strach z těhotenství. Vím že je možnost těhotenství vždy, ale je u mě malá či velká pravděpodobnost? Díky za názory :D

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 28.01.18 22:53

Tak prvně, dneska je 28.1. ovulační špinění je celkem běžný, špatně ti zatím z těhotenství být určitě nemůže, to nejdřív, tak 3 týdny po oplodnění.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >