Potřebuji radu a váš názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanka337
Nováček 2 příspěvky 28.01.18 22:34
Potřebuji radu a váš názor

Ahojte, jdu si pro radu. :palec:
Dnes je 29.1., svůj poslední pohlavní styk jsem měla poslední den menstruace a den po menstruaci(20. a 21.1.), ovulace mi vychází na dnešek.(pohlavní styk byl chráněný) Dnes jsem mírně špinila(spíše hnědý výtok), může to patřit k ovu? Nikdy jindy se mi to nestalo. Také mi je mírně na zvracení. Myslím, že jsem spíše paranoidní, ale mám strach z těhotenství. Vím že je možnost těhotenství vždy, ale je u mě malá či velká pravděpodobnost? Díky za názory :D

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 28.01.18 22:53

Tak prvně, dneska je 28.1. ovulační špinění je celkem běžný, špatně ti zatím z těhotenství být určitě nemůže, to nejdřív, tak 3 týdny po oplodnění.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama