Co odevzdat, když jdu z rodičovské na neschopenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 28.01.18 14:20
Co odevzdat když jdu z rodičovské na neschopenku?

Ahoj,
Teď mi psala manažerka, a následně jsem jí volala a stejně tomu nerozumím, radši zajdu osobně k účetní.
Když jsem po skončení rodičovské šla do práce na 3 týdny a pak nastoupila na nemocenskou (druhé těhotenství) nechápu co odevzdat v práci.
Chce po mě jakýsi papír o ukončení rodičovské jinak nedostanu prý vůbec peníze. To je papír jak mi přišlo z úřadu : oznámení o zániku nároku na dávku: je tam napsáno ukončení rodičovské a i ta nejvyšší vyplacena poslední částka.
A taky musím dřív prý k gynekologovi aby mi dal poslední díl na peníze ty nemocenské jelikož 31.1. je už prý pozdě protože to manažerka potřebuje vše odeslat účetní už 31.1. ráno. A ten doktor má odpolední.
Tak hladam na internetu co je to Za papír o ukončení rodičovské abych to vše v pořádku donesla je to nake celé složité 8o

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5021 příspěvků 28.01.18 14:29

Rodičovský příspěvek nemá vůbec nic společného s tvou nemocenskou, žádný takový papír účetní nepotřebuje. I kdybys rodičák pobírala, tak stejně jako je při něm možné pracovat, tak je možné pobírat nemocenskou v případě PN.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 28.01.18 14:42

Jenže manažerka řekla, že mi nedají peníze pokud neodevzdam potvrzení o ukončení rodičovské. A jelikož mi řekla do telefonu, že tím myslí nemocenskou.

Tak se neptám na poslední díl nemocenské to vím co je akorát jsem řekla, že to budu chtít dřív od doktora než mi to on chce dát.

Ptám se pouze na ten papír o ukončení rodičovské co chce jinak mi říká, že odnich žádné peníze nedostanu.
Tak jestli to je to co si myslím já co mi přišlo. Nic jiného jsem od úřadu nedostala tak jí to prostě dám okopírované.

malytlustyhroch
Kecalka 433 příspěvků 28.01.18 14:53

Nerozumím tomu vůbec, ale vím, že rodičovský příspěvek a jeho pobírání je něco jiného než rodičovská DOVOLENÁ, tedy to, že si měla volno z práce - nejde o nějaký papír týkající se te dovolené? K účetní bych radši ale vzala vse, co tě napadne.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 28.01.18 15:26

@malytlustyhroch nevím sama tomu nerozumím a proto je můj dotaz složitý a nesrozumitelný. Vezmu co mám a uvidím ;)

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5021 příspěvků 28.01.18 15:49

@CoocaCola Jak už jsem psala, RP s nemocenskou nemá souvislost, takže nemá důvod to od tebe požadovat a ty to dokládat nemusíš. Ale je na tobě, jestli se s ní budeš dohadovat nebo jí nějaký papír předložíš - ten z ÚP o zániku nároku RP.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 29.01.18 11:11

Byl to správný papír. Chtěli ten kde je napsán ukončení rodičovského příspěvku.
A zítra tam nesu ten žlutý nebo jaký to je na peníze nemocenské.
Jo dnes uz to nestíhám manžel jde natáčet do MK na Zličín jako pacos v civilu jak to filmaři nazývají. A já hlídám cvrčeka prcka :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama