Příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 27.01.18 23:32
Znaky tehotenstvi ??

Ahoj holky,
K mym bolestem bricha (od 20DC do 27DC) se dneska pridaly bolave bradavky, minuly mesic jsem mela cyklus 38 dni, muze se jednat o znaky tehotenstvi? Diky

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 27.01.18 23:55

Tak jako cyklus máš teda hodně dlouhý ale před dětmi sem taky měla pak mě to srovnala až právě narozená dcera ale pořád sem tak nějak byla na 30 dnech cyklusu HA mi to teda srovnala úplně. Co se bolesti týče tak takzvanej PMS sem měla různej člověk byl nateklej bolest prsou břicha a podobně dokonce sem i uklízela jak šílená a hrozné chutě pak došla MS a bylo po chutích a všem spíš nechutenství a bolest břicha. No nejvíce ti řekne asi těhotenský test skus si udělat pokud Ms nepříjde ani po těch 38 dnech tak ti to test už řekne snad na stopro :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5444 příspěvků 28.01.18 07:51

To co píšeš může být těhotenství nebo pms.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:12

Tak zkus udelat test :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama