Příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 27.01.18 23:32
Znaky tehotenstvi ??

Ahoj holky,
K mym bolestem bricha (od 20DC do 27DC) se dneska pridaly bolave bradavky, minuly mesic jsem mela cyklus 38 dni, muze se jednat o znaky tehotenstvi? Diky

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:
mamina444
Kecalka 234 příspěvků 27.01.18 23:55

Tak jako cyklus máš teda hodně dlouhý ale před dětmi sem taky měla pak mě to srovnala až právě narozená dcera ale pořád sem tak nějak byla na 30 dnech cyklusu HA mi to teda srovnala úplně. Co se bolesti týče tak takzvanej PMS sem měla různej člověk byl nateklej bolest prsou břicha a podobně dokonce sem i uklízela jak šílená a hrozné chutě pak došla MS a bylo po chutích a všem spíš nechutenství a bolest břicha. No nejvíce ti řekne asi těhotenský test skus si udělat pokud Ms nepříjde ani po těch 38 dnech tak ti to test už řekne snad na stopro :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6625 příspěvků 28.01.18 07:51

To co píšeš může být těhotenství nebo pms.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:12

Tak zkus udelat test :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >