Reklama

Příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 27.01.18 23:32
Znaky tehotenstvi ??

Ahoj holky,
K mym bolestem bricha (od 20DC do 27DC) se dneska pridaly bolave bradavky, minuly mesic jsem mela cyklus 38 dni, muze se jednat o znaky tehotenstvi? Diky

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 27.01.18 23:55

Tak jako cyklus máš teda hodně dlouhý ale před dětmi sem taky měla pak mě to srovnala až právě narozená dcera ale pořád sem tak nějak byla na 30 dnech cyklusu HA mi to teda srovnala úplně. Co se bolesti týče tak takzvanej PMS sem měla různej člověk byl nateklej bolest prsou břicha a podobně dokonce sem i uklízela jak šílená a hrozné chutě pak došla MS a bylo po chutích a všem spíš nechutenství a bolest břicha. No nejvíce ti řekne asi těhotenský test skus si udělat pokud Ms nepříjde ani po těch 38 dnech tak ti to test už řekne snad na stopro :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 28.01.18 07:51

To co píšeš může být těhotenství nebo pms.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:12

Tak zkus udelat test :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >