Potvrdit rande nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 14:56
Potvrdit rande nebo ne?

Potkala jsem muže on-line. Psali jsme si naposledy v nedeli a domluvili se, za se uvidíme dnes, čas a místo. Od neděle se mi neozval a dnes take zatím ne…Měla bych mu napsat zprávu, ‘platí dnešek stale’? Nebo na schůzku proste přijít…nebo mu vůbec nenapsat a nejit a považovat to za uzavřené, neboť to z jeho strany poukazuje na nedostatek zájmu? Co byste dělali? Navíc schůzka je pro me 40 minut řízení autem…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15123 příspěvků 04.06.19 14:57

Rozhodne mu napsat jestli schůzka plati, zvlast když se v tomhle počasí mas trmácet pomalu trictvrte hodiny. Pokud by se neozval, tak bych nikam nejela…

Lama Lama
Hvězda diskuse 53128 příspěvků 04.06.19 14:57

Napsala bych, zda že potvrzuji dnešní radne kde a v kolik.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 100 inzerátů 04.06.19 14:57

Já bych mu napsala, pokud neodpoví nejela bych…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66510 příspěvků 04.06.19 15:01

Tak ja jsem typ, co domluvene povazuje za platne dokud je nekdo nezrusi, takze bych se nedotazovala a jela tam.
A tedy povazovat to, ze se nekdo w dny neozve za nedostatek zajmu, kor kdyz je domluvena schuzka :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 15:02

Hm, navíc ví, ze si musím zřídit hlídání pro dceru a to dlouhé řízení..přijde mi to zvláštní, ani nevím, zdali mu na tom teda záleží :think: Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 15:04

@j.a.n.i1

Já bych jela taky, moc mi na tom záleží…Asi mám strach ze zklamání, ze tam nebude nebo tak..

Ou
Echt Kelišová 7693 příspěvků 04.06.19 15:06

Zeptej se jestli to platí. Je rozhodně jednodušší zvládnout odmítnutí jen takhle on-line, než přijít na rande, které on zasklí.

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 04.06.19 15:08

Normálně si to spolu potvrďte, já bych nepsala ale rovnou zavolala. Přeci se někam nepotahnes 40 minut zbytečně

Martha03
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 04.06.19 15:08

No a ty jsi mu psala? Nebo co čekáš, že se má stát? Já pokud bych se v neděli dohodla, že se sejdeme v úterý, tak se prostě sejdeme. Je to rozdíl dvou dnů není třeba psát v pondělí „tak zítra“ a dnes „tak dneska“. Pokud jsi mu nepsala, tak bych jela. Pokud ano a on neodpověděl, tak bych nejela.

karkarka
Závislačka 3778 příspěvků 04.06.19 15:09

Napsala bych mu, zda dnešek platí. Když se neozve, brala bych to jako konec a už se mu neozvala.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53128 příspěvků 04.06.19 15:14
@Anonymní píše:
Hm, navíc ví, ze si musím zřídit hlídání pro dceru a to dlouhé řízení..přijde mi to zvláštní, ani nevím, zdali mu na tom teda záleží :think: Zakl.

no a ty ses ozvala?

TopSecret
Závislačka 4357 příspěvků 04.06.19 15:17
@Anonymní píše:
Potkala jsem muže on-line. Psali jsme si naposledy v nedeli a domluvili se, za se uvidíme dnes, čas a místo. Od neděle se mi neozval a dnes take zatím ne…Měla bych mu napsat zprávu, ‘platí dnešek stale’? Nebo na schůzku proste přijít…nebo mu vůbec nenapsat a nejit a považovat to za uzavřené, neboť to z jeho strany poukazuje na nedostatek zájmu? Co byste dělali? Navíc schůzka je pro me 40 minut řízení autem…

No tak kdyz jste se domluvili, on to neodrekl, tak bych to brala, jakoze to plati.
Ale urco mu pred odjezdem zavolala, zda to plati. :nevim: to neni zadny vnucovani, nic. Proste otazka.

Pak dej vedet, jak to dopadlo ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 15:26

Ja mu teda asi nápisu, taky jsem se k tomu priklanela. Mám napsat tak dnešek platí? Nebo i čas a místo do potvrzení? Mne totiž přijde, ze jsem to i já, kdo v podstatě schůzku inicioval…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 15:27
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama