Potvrzené těhotenství a krvácení

Anonymní
3.3.21 07:23

Potvrzené těhotenství a krvácení

Ahoj,
v pátek mi doktor potvrdil těhotenství, plod o velikosti 2,3mm, test pozitivní na 1-2 týden. Dnes jsem začala krvácet a z nemocnice mě vyhodili, že si vymýšlím mám menses a mám přijít až když mi krev poteče po nohou a nebudu moci bolestí chodit. Je možné, že by v nemocnici těhotenství nepoznali a nebo, že plod odejde takhle rychle? Moc jsme se těšili a nevím co si o tom myslet. 😥

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.3.21 07:30

Ja jsem u druhé dcery v 5+6 vážně masivně krvacela, nakonec vše bylo v pořádku, jen tam byl velký hematom, ale v nemocnici mě též pomalu vyhodila, ale nenechala jsem se a šla na svou gyn.

• Citovat
  • Nahlásit
2113
3.3.21 07:32

A dělali ti vyšetření, nebo tě jako uplně odbyly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
3.3.21 07:32

Zavolala bych si spíš na svoji gynekologii. Držím palce, ať vse dobře dopadne. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 07:34

@Zetmi ano dělali mi ultrazvuk i doktor me vysetril. Vcera jsem byla na gynde se spinenim, tam mi rekli, ze jsme nebrali krev na ten hormon a ze po nem by me poslali do nemocnice ale zhoršilo se to tak jsem jela do nemocnice na ultrazvuku graviditu nepotvrdili, ten obyčejný test vysel z moci negativni. A doktor mi rekl ze si vymyslim. Pritom mam i fotku z pátku z ultrazvuku. Dost me to mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit
2113
3.3.21 07:40
@Anonymní píše:
@Zetmi ano dělali mi ultrazvuk i doktor me vysetril. Vcera jsem byla na gynde se spinenim, tam mi rekli, ze jsme nebrali krev na ten hormon a ze po nem by me poslali do nemocnice ale zhoršilo se to tak jsem jela do nemocnice na ultrazvuku graviditu nepotvrdili, ten obyčejný test vysel z moci negativni. A doktor mi rekl ze si vymyslim. Pritom mam i fotku z pátku z ultrazvuku. Dost me to mrzí.

Tak to mě mrzí. Zažila jsem to 2×, stejně nejdřív špinění ale ok a pak krve jak z prasete a byl konec, ale teda nikdy se mnou v nemocnici nikdo takto nejednal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4206
3.3.21 07:42

Když jsem takhle krvacela, tak šlo o potrat, bohužel… ale za dva měsíce jsem znova otěhotněla a už je z toho skoro 4 měsíční kluk. Ono se to stava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
3.3.21 07:55

Také jsem po potvrzení dostala menstruaci. Ale já nikam nešla, stejně to je buď a neboba nikdo a tím nic neudělá. U mě to teda byl potrat ale hned za dva měsíce se zadarilo a uz nám tu valí sudy půlroční syn :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
3.3.21 08:02

Já byla na pohotovosti s krvácením tři dny po testu, ještě před potvrzením gynekologem. Kromě hned prvního dotazu, jestli to miminko chci, to bylo v pohodě. Vyšetřili, na ultrazvuku zkontrolovali, dostala jsem injekci na podporu vývoje plodu, Ascorutin a klid na lůžku. Byl to hematom, dvakrát s fakt masivním krvácením a křečemi v břiše, ale dobře to dopadlo. Takže nemusí být vše ztraceno :kytka: Ale ten přístup je teda hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19721
3.3.21 08:03

Normální biochemický těhotenství, to se stává. Embryo bylo vadný a tělo ho vyloučilo, skončí tak velká část těhotenství. Lékaři s tím neudělají vůbec nic, nejde to zvrátit. Byla jsi u lékaře příliš brzo, chodí se až tak v 7tt, právě kvůli biochemkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
3.3.21 08:22

Byla jsi na gyndě moc brzo. Chodí se tam tak v 7-8tt, právě proto aby se vyloučilo něco podobného. V prvním trimestru se tohle děje hrozně moc často.
Doktor s tím nemůže vůbec nic udělat. Pokud na utz plod pořád je, tak nabídnou prášky/injekci na podporu a klid na lůžku, ale pokud už tam plod ani není, tak s tebou opravdu nemají co dělat. Bohužel.
Každopádně takové chování v nemocnici je otřes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
3.3.21 12:48

V které nemocnici ti řekli, že máš přijít, až ti krev poteče po nohách a nebudeš moct bolestí chodit?? Podle mě lžeš, tohle by si nikdo nedovolil říct.

Jinak, jak píšou holky, klasické biochemicke těhotenství, embryo nebylo v pořádku a odchází s MS, stává se to často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 12:51

@JOHNDENVER No bohužel je to tak 🙂 rekli mi stejne jako ty, ze si vymyslim. Lidi jsou zlý ať je to nemocnice nebo ne. :) Jinak je to Litoměřická nemocnice. Kdo zná, tak mi to potvrdí. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
19721
3.3.21 13:28
@Anonymní píše:
@JOHNDENVER No bohužel je to tak 🙂 rekli mi stejne jako ty, ze si vymyslim. Lidi jsou zlý ať je to nemocnice nebo ne. :) Jinak je to Litoměřická nemocnice. Kdo zná, tak mi to potvrdí. ;)

Možná jsi jen v tuhle chvíli přecitlivělá a lékař se ti snažil vysvětlit, že do nemocnice se chodí s úplně jiným průběhem než se spožděnou menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
3.3.21 14:36
@Anonymní píše:
@JOHNDENVER No bohužel je to tak 🙂 rekli mi stejne jako ty, ze si vymyslim. Lidi jsou zlý ať je to nemocnice nebo ne. :) Jinak je to Litoměřická nemocnice. Kdo zná, tak mi to potvrdí. ;)

Jak by ti mohli říct, že si vymýšlíš, když jsi měla potvrzené těhotenství na utz? :nevim:
Ale pokud jsi měla na utz 1-2,tak ti doktor mohl potvrdit maximálně vysokou sliznici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat