Interupce kvůli špatnému těhotenství

22.2.21 20:34

Interupce kvůli špatnému tehotestvi

Zdravím.. Ve 12 tt mi zjistili vadu plodu.. Furt se snažím s tím nějak srovnat, ale nejde to.. Nějaký rady co vám pomohlo? První tehotestvi jsem měla před rokem mimodelozni a teď tohle.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1219
22.2.21 20:41

Tak pokud to zjistili teď buď spíše ráda než kdyby to bylo později 😊vím je to těžké ale pak vám to třeba vyjde neboj 😘hodně štěstí 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23887
22.2.21 20:46
@Super-kamoska píše:
Zdravím.. Ve 12 tt mi zjistili vadu plodu.. Furt se snažím s tím nějak srovnat, ale nejde to.. Nějaký rady co vám pomohlo? První tehotestvi jsem měla před rokem mimodelozni a teď tohle.. :?

Otázka je, jak vážná ta vada je. To už víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 20:53

@hanka.br. Byl to otok plodu.. Buď turneruv syndrom a nebo kvůli tomu že mám Rh - a manžel plus tak se to mohlo stát.. Byla jsem na potratu předevčírem.. Někde píši že otěhotnět se po interupce dá hned a někde zas že třeba vůbec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
22.2.21 20:54
@Super-kamoska píše:
Zdravím.. Ve 12 tt mi zjistili vadu plodu.. Furt se snažím s tím nějak srovnat, ale nejde to.. Nějaký rady co vám pomohlo? První tehotestvi jsem měla před rokem mimodelozni a teď tohle.. :?

Verim, ze to boli i ted, ale porad lepsi ted, po prvnim screeningu, nez po tom druhem, kdy uz jdou mnohdy citit dost jasne pohyby a tak celkove…

A je to vazna vrozena vyvoj.vada? 😕

Aha, uz to ctu.
Po zakroku urcite znovu otehotnet jde, dodrzte sestinedeli, nebo co vam doporucil lekar a uvidite, ze se zadari znovu 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42417
22.2.21 20:57

Je mi to líto a jdu tě podpořit. Potratila jsem 5×, revizi dělohy mi dělali 6× a problém s otěhotněním jsem neměla. Udělala si to nejlepší pro vás i pro miminko. Naber sílu a držím palce na příště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 20:58

@janikema90 jj je jasný že se budeme snažit znovu.. Ale furt se to ve mě všechno mele..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 20:59

@Ginuš to je mi taky hrozně líto.. A vyšlo to nakonec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42417
22.2.21 21:00

@Super-kamoska mám 2 krásné děti. Vyšlo páté a sedmé těhotenství :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 21:03

@Ginuš tak to je paráda.. No já měla hroznou radost ze po pár měsíci po mimodeloznim když mi vzali i vejcovod zadarilo… A zase prostě problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6439
22.2.21 21:21

@Super-kamoska jednou to vyjde neboj já asi před 12 lety byla taky na interupci ve 12 tt kvůli vývojové vadě pak mám děti v květnu 11 let 8 let a nejmladší za měsíc rok a před dvěma týdny jsem samovolně potrarila naštěstí bez revize jdu dál myslím na pěkné věci a jde to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
23.2.21 07:45

@Super-kamoska otázkou je, jak moc velká vada to je, dle toho bych se rozhodla :hug: jinak já mám za sebou 15 sp, 3 zt a mám 3 děti, nejmladší má necelé 4 měsíce. Rozhodně to nevzdavej, i když teď je to těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
23.2.21 07:47

@martina.se Byl to otok plodu.. Buď turneruv syndrom a nebo kvůli tomu že mám Rh - a manžel plus tak se to mohlo stát.. Byla jsem na potratu předevčírem.. Někde píši že otěhotnět se po interupce dá hned a někde zas že třeba vůbec..To psala slečna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
23.2.21 07:49

@Misasisi už jsem to dočetla.. Jako jo, někomu to jde hned, já to nikdy nezažila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
23.2.21 07:50

@martina.se já nevím jak to chodí nikdy se mi nic nestalo takového a teď sem poprvé tehu.. Ale slečně to určitě taky za nějaký čas půjde 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat