Potrat a vše kolem něj

Anonymní
20.2.21 14:33

Potrat a vše kolem něj

Ahoj holky,
Prosím, než mě ukamenujete za moje rozhodnutí, mějte trochu pochopení.

Miminko jsem si přála asi 3 roky, děti miluju, ale dlouholetý přítel dítě furt nechtěl, nakonec jsme se rozešli a já se po chvíli seznámila s někým novým (můj nynější přítel) ten miminko chtěl a tak jsme to po pár měsících vztahu zkusili a ono to vyšlo. Hned jsem nakupovala věci, ale v hlavě jsem furt měla pocit, že to dítě nechci..

No a bohužel to došlo do stádia, kdy jsem v 11tt a psychicky jsem se sesypala a řekla rodičům a příteli, že chci jít na potrat. Proste jsou ve mě pocity, kdy si říkám, že chci aby to dítě ze mě už bylo venku a chci to mít za sebou.

V pondělí chci jít hned k doktorce pro žádanku, ale můj hlavní dotaz je jak to pak chodí.
Do nemocnice půjdu ještě ten den?
Co vše musím před zákrokem podstoupit?

Děkuji všem, kdo mi pomůže vlastní zkušeností.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
294
20.2.21 14:37

Neverim, ze nekdo takovy existuje. Vedome si poridit dite a pak ho hodit do popelnice. A jestli jo, tak psycholog a to rychle.😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 14:40

@garnier
Ano, i já jsem si ještě před pár měsíci říkala, že bych na potrat nikdy nešla, ale asi to moje tělo nedokáže přijmout a sama se bojím, jestli děti někdy budu moct mít po tomhle, co se mi děje.
Ale to člověk, který tohle nezažil nepochopí (stejně jakobych to nepochopila já před dvěma měsíci)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 14:44
@Anonymní píše:
@garnier
Ano, i já jsem si ještě před pár měsíci říkala, že bych na potrat nikdy nešla, ale asi to moje tělo nedokáže přijmout a sama se bojím, jestli děti někdy budu moct mít po tomhle, co se mi děje.
Ale to člověk, který tohle nezažil nepochopí (stejně jakobych to nepochopila já před dvěma měsíci)

Taky jsem dítě vědoma chtěla, otěhotněla a jak jsem to zjistila, tak panika. Vůbec jsem se netesila. Každopádně manžel dítě chtěl, zázemí máme a tak celkově žádný objektivní důvod proč jít na potrat. Jsem v šestém měsíci a pořád nemám ty správné mateřské pudy, ale vím, že jak se to malé narodí, tak bych ho nedám z ruky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
9396
20.2.21 14:49

Osobně si myslím, že než pro lékaře, jsi přípd pro psychiatra.
A říkám ti to proto, že si nemyslím, že potratem cokoli vyřešíš.
tvůj stav se teď projevuje takto, ale jakmile to vyřeším tvým způsobem, projeví se to jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20427
20.2.21 14:55

Takže ted si odskočíš na potrat pak se vrtí hormony do normálu a ty si řekneš já bych chtěla dítě otěhotníš zblázní se ti hormony a ty to vyřešíš opět stejně? Upřímně to že dítě nechci ten pocit zažila spousta těhotných. Najdi si psychiatra a začni s tím něco dělat a to ti radím jako odpůrce zbytečných ad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 15:00

@ka2ka

Děkuju za milé komentáře🙂, je vidět, že jste bohužel úplně mimo. Čekala jsem na odpovědi od lidí, kteří zažili něco podobného, ne odpovědi od ženských, které jsou úplně vedle.

• Citovat
  • Nahlásit
3920
20.2.21 15:01

V 11. Tydnu?? Podivej se na net, jak už vypada…
To je divny, ze jsi tak bezcitna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97388
20.2.21 15:05
@Anonymní píše:
@ka2kaDěkuju za milé komentáře🙂, je vidět, že jste bohužel úplně mimo. Čekala jsem na odpovědi od lidí, kteří zažili něco podobného, ne odpovědi od ženských, které jsou úplně vedle.

Promiň, ale na tohle se milé komentáře napsat nedají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
20.2.21 15:09

Anonmní:
Děkuju za milé komentáře????, je vidět, že jste bohužel úplně mimo. Čekala jsem na odpovědi od lidí, kteří zažili něco podobného, ne odpovědi od ženských, které jsou úplně vedle.

Myslíš, že se tu najde další bezcitnější osoba, která má žaludek na to nechat si vycucnout ze sebe dítě, protože po 3 letech chtění najednou nechce?! Jsi na Emiminu. Tady většina lidí příchod miminka vítá a kolikrát na něj léta čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
20.2.21 15:11

Hele, já takové pocity - jako že to dítě fakt nechci - měla každé těhotenství. Bylo to strašně psychicky náročné. A jediné, co mě drželo bylo to, že jsem si pamatovala, jak moc jsem si ty děti přála. Trvalo to zhruba první trimestr. Hormony jsou potvory. Nevím, co těmito stavy matka příroda myslela, protože mi to přijde úplně iracionální a kontraproduktivní, ale dělo se to a bylo to strašný. Nechceš to svoje rozhodnutí přehodnotit? Pokud ses těšila, dítě jsi chtěla, tak až se hormony uklidní, bude to zase fajn. Teď tvoje tělo zažívá šílenou chemickou bouři a holt -reaguje takhle blbě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20427
20.2.21 15:41
@Anonymní píše:
@ka2kaDěkuju za milé komentáře🙂, je vidět, že jste bohužel úplně mimo. Čekala jsem na odpovědi od lidí, kteří zažili něco podobného, ne odpovědi od ženských, které jsou úplně vedle.

co je na tom vedle? je to tak holý fakt je že se ti zláznili hormony a ty se chováš díky tomu jinak než normálně i jinak myslíš to je prostě fakt psala jsem ti že si tím prošla pousta ženských a pokud to nezvládáš sama se sebou tak psychiatra na tom není nic špatného co jem ti napala a jediný co ti k tomu řeknu že o mě víš kulový a víš hov..no o tom čím jsem si v těhotenství a po těhotenství díky hormonům prošla taže promin mám určitě v tomhle ohledu milá zlatá mnohem větší zkušenosti ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3336
20.2.21 15:44

chci aby to dítě ze mě už bylo venku

Mám podezření na trolla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3387
20.2.21 15:49

A co přítel? Ten určitě skáče radostí, že???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
20.2.21 15:49

Nechteny parchanty by se rodit nemeli takze bez na vyskrab, v 11tt to uz ma krasne, velke telicko takze vyskrab byt musi, pilulkou se ho nezbavis. Ja byla na potratu v 8tt, po prvnim prehledu u lekarky jsem byla obednana na nasledujici tyden (to protoze jsem mela cas). Ty jsi uz v 11tt takze u tebe to bude muset rychleji. Uspi te, zakrok je hotovy za mene nez 15 minut, ja po probouzeni zvracela protoze spatne snasim narkozu, ale vetsina zadne potize nema. Domu muzes hned jak se budes citit dobre, jenom nesmis ridit. Ja komplikace zadne nemela, po zakroku jsem byla stasna, otehotnela jsem 10 let po potratu, hned behem prvniho mesice snazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat