Na ultrazvuku nic není, je brzy, nebo se mám bát?

Anonymní
16.2.21 08:56

na ultrazvuku nic neni

Ahoj holky.. mám dotaz. dva dny před ms jsem si dělala těhotensty test rano byla slabsi carka, pak jsem si udelala druhy den a byla silnejsi… vcera jsem si zkusila udelat clear blue a ukazalo mi to ze jsem 3+, podle mestruace jsem 5+1, dnes jsem byla u dotorky ale na utz jeste nic nevidela. je tu některá která to měla podobně a dopadlo to dobře, že to prostě bylo ještě brzy? děkuji za odpovědi, omlouvám se za blbou otázku ale minulý rok jsem prodělala samovolný potrat tak mám jen strach. :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
16.2.21 08:59

Je brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20152
16.2.21 08:59

Je brzo, k lékaři se chodí až 7tt. kdy je na ultrazvuku opravdu už něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 09:01

@Janli děkuji jen mě to zmátlo, protože při prvním těhotenství mi utz ukázal malou tečku už v 5tt. ale děkuji, jsem klidnější :).

• Citovat
  • Nahlásit
25488
16.2.21 09:04

Záleží na utz. Já jsem kolem 5+0 dvakrát na utz něco měla a jednou jen blíže nespecifikovaný flek, který mohl být cokoli, ale ne potvrzení těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
16.2.21 09:07

Je ještě brzy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 09:09

@andelka83 no uvidíme, nabrali mi krev zítra si mám zavolat na výsledky

• Citovat
  • Nahlásit
1457
16.2.21 09:09

Je brzo, ale divim se ze na UTZ nic videt nebylo. Uz aspon tecka. Uvidis co z toho bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7586
16.2.21 09:11

@migmina ja kdysi nemela prostredni dite videt na uzv jeste v osmym tydnu..a ted je mu skoro 14 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 09:14

@migmina nevím mě říkala že se nemám bát že to prostě nekdy je vidět až déle tak uvidíme

• Citovat
  • Nahlásit
1457
16.2.21 09:30
@Anonymní píše:
@migmina nevím mě říkala že se nemám bát že to prostě nekdy je vidět až déle tak uvidíme

Uvidis. Drzim palce a dej vedet, jak si dopadla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
16.2.21 09:33

Neboj, ještě je brzy, teď je důležité to HCG :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 09:36

@migmina děkuji, určitě napíšu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6445
16.2.21 09:39

5+1 byl vidět gestační váček, ale já věděla přesně, kdy byla ovulace (podle BT). Pokud nevíš, kdy ovulace opravdu byla, tak můžeš být méně než 5+1 a na UTZ zatím nic vidět být ani nemohlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
16.2.21 10:03

Kvůli tohohle je zbytečné chodit k doktorovi takhle brzy, pokud k tomu není nějaký závažný důvod. Pokud na 100% nevíš kdy byla ovulace, tak jsou to pořád jenom odhady. Můžeš být klidně 4+3 a ten doktor tam prostě nevykouká nic.
Kdybys ještě tak 2-3 týdny počkala, tak už máš na utz srdce a nemusíš zbytečně na odběry a pod.
Mě vždycky doktor pochválil, když jsem tam šla nějak kolem 8tt. Protože se mu tam pořád hlásí ženy, co jsou tak v 5 týdnu a to je málo kdy co vidět. Sem tam nějaká tečka ale spíš nic než to. A ženy jsou pak úplně zbytečně vynervované jestli je všechno v pořádku, protože dle čísel by už „něco mělo být vidět.“
Každopádně moc držím palce, aby všechno dopadlo dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat